KUPAŘOVICE - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (0:0), 12. 10. 2008

12. 10. 2008

Naše branka: Václav Burian 0:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal - Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Jan Lukas, Jan Mašek, Jan Kožina (Martin Kubín) - další náhradník - Patrik Žák

ŽK: Jan Lukas, Kamil Martinek

neděli, 12. 10. 2008 ve 13,15 hod., sehrálo naše mužstvo dorostu další mistrovské utkání na hřišti týmu Kupařovice. Náš tým v minulém kole porazil těsně tým Dolních Kounic 2:1, a tak kluci chtěli svůj bojovný výkon z minulého zápasu zopakovat i dnes. Podle stávající tabulky byl na tom lépe domácí tým se ziskem 19-ti bodů. My jsme vybojovali od začátku sezóny bodů 12.

Od prvních minut byl zápas velmi vyrovnaný. Žádný z týmů se nedostával do velkých šancí, oba týmy hráli především s dobrou defenzívou. Do vážnější šance se dostal Jan Mašek, když mu přímý kop rozehrál Patrik Srba přesně do běhu za obranu domácích, Honza následně poslal míč podél malého vápna, ale míč netrefili Obrazekani Jan Lukas ani Václav Burian. Domácí si nevytvořili žádnou větší šanci. Jedinou střelu, která směřovala do naší brány vyslal Pavel Rozsypal, když netrefil ideálně míč, ale Jindřich Borkovec robinzonádou míč vyrazil. Do konce poločasu si ani jeden z týmů další šanci nevytvořil, a tak se šlo do kabin s bezbrankovou remízou - 0:0.

Do druhého poločasu náš tým vstoupil výborně. V prvních minutách druhého poločasu rozehrál krásnou akci Miloš Zedník, který si vyměnil míč s Janem Maškem, Honza vrátil míč na Miloše, jenž odcentroval přesně na Václava Buriana, který usměrnil míč do branky domácích – 0:1. Bohužel od této chvíle se náš tým začal soustředit především na obranu a hráči se zbavovali zbytečně rychle míčů. Domácí hráči po obdržené brance přidali hodně na agresivitě. Bohužel se jim tato taktika vyplatila, když po standardní situaci se dostal k hlavičce Obrazekdomácí útočník, který poslal míč do břevna, od něj se míč odrazil k dalšímu hráči  a ten jej poslal do sítě i s naším brankářem - 1:1. Tato branka byla sporná, jelikož podle našich hráčů její střelec před jejím vstřelením fauloval našeho brankáře Jindřicha Borkovce. Rozhodčí však branku uznal. Do další příležitosti se dostali opět domácí, když po vhození autu vybojoval míč Miloš Zedník, kterému balón trefil nešťastně ruku v našem vápně, a tak rozhodčí nařídil pokutový kop. K tomu se postavil kapitán domácího týmu a nedal šanci našemu brankáři – 2:1. Po této brance začali domácí hodně faulovat, snažili se kouskovat hru. Bohužel vymýšleli až brutálními fauly, které bohužel mladý rozhodčí neoceňoval tak přísně, jak by měl. Naše mužstvo ovšem i přes to všechno bojovalo. Do velké šance se dostal Jan Kožina, když na malé vápno mu poslal centr Patrik Srba, ale ObrazekHonza netrefil branku. Další příležitost měl kapitán Patrik Srba, šel sám na brankáře, bohužel neměl dostatečnou stabilitu na to, aby zakončil. Náš tým se snažil vyrovnat a bohužel jsme museli otevřít hru. Toho dokázali využít domácí. Jejich útočník unikl všem našim obráncům a dokázal svůj nájezd na našeho brankáře proměnit – 3:1. Do konce zápasu už se nic zajímavého nestalo. Utkání tedy skončilo 3:1 pro domácí tým.

Sumasumárum: V dnešním zápase všichni hráči předvedli dobrý výkon, bohužel jsme nedovezli žádné body. Na utkání měl značný vliv i mladý rozhodčí. Domácí tým toho dokázal značně využít tvrdými fauly, které byly mnohdy přehlíženy. Všem členům týmu děkuji za předvedený výkon.