KUPAŘOVICE - DOLNÍ LOUČKY 7:1 (3:1), 6. 9. 2009

6. 9. 2009

Naše branka: Pavel Rozsypal 0:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Mašek, Ondřej Borkovec, Kamil Martinek, Jakub Halas - Dominik Martinek, Miloš Zedník, Ondřej Svoboda - Jan Kožina (Martin Kubín), Pavel Rozsypal, Jan Michek (Jan Šnédar) - další náhradník - Adam Dvořák

V neděli, 6. 9. 2009 od 14,15 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na hřišti týmu Kupařovice, který vloni okupoval čelní příčky OP Brno-venkov. Naši dorostenci chtěli dovézt z Kupařovic alespoň bod a navázat tak na dobrý výsledek z minulého domácího kola s Vojkovicemi.

Zápas jsme začali lépe než domácí tým Kupařovic, Miloš Zedník nahrál Janu Kožinovi, který narazil do běhu Pavlu Rozsypalovi a ten technickou střelou k tyči vstřelil naši jedinou branku v zápase – 0:1. Po této vstřelené brance jsme začali mít velkou smůlu a tropili jsme jednu chybu za druhou. Domácí vyrovnali hned po 5-ti minutách a do poločasu přidali ještě další dvě branky po hrubých chybách naší obrany. Náš tým si za poločas vytvořil rovněž nějaké příležitosti, ale ty měly ke gólu hodně daleko. Do kabin jsme tedy odcházeli za nelichotivého stavu 1:3.

Druhý poločas byl z našeho pohledu hodně slabý. Domácí Kupařovice ve druhém poločase proměnily všechny svoje příležitosti, které vznikli opět po našich hrubých chybách a nedorozuměních v obraně. Ve druhé půli měl obrovskou šanci Dominik Martinek, ale jeho pokus domácí brankář bez problémů lapil. Nutno říct, že domácí byli dnes lepším mužstvem a po zásluze urvali svoje první letošní body.