Jdi na obsah Jdi na menu
 


MODŘICE - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (0:0), 4. 10. 2009

4. 10. 2009

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Halas, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal, Radek Bednář - Ondřej Svoboda, Miloš Zedník, Jan Michek, Jiří Mašek - Martin Kubín, Jan Kožina (ve 35. minutě musel odstoupit pro zranění, dohrávali jsme v 10-ti)

ŽK: Pavel Rozsypal

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 4. 10. 2009 od 13,15 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na trávníku týmu Modřice. Chtěli jsme se pokusit zlomit nepříjemnou bilanci 4 porážek v řadě.

Zápas v Modřicích začal ve vysokém tempu a akce střídali akce na obou stranách. První si vytvořili příležitost domácí, ale jejich útočník netrefil branku. Naši první šanci měl Jan Kožina, jehož vyslal po lajně Jiří Mašek, Honzu ale vychytal domácí brankář. O chvilku později lapil Jindřich Borkovec šanci domácího hráče. Modřice byly mírně aktivnější, ale branku vstřelit nedokázaly. Jejich pokusy končily většinou mimo branku. Ondřej Borkovec se dostal do naší další příležitosti, ale gólmana neprostřelil. Ve 35. minutě zajel domácí hráč ostře do Jana Kožiny, ale penalta se bohužel nepískala. Toto, jak se později ukázalo, byl rozhodující moment utkání. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas byly aktivnější Modřice, jelikož naše mužstvo hrálo pouze v 10-ti hráčích po odchodu zraněného Jana Kožiny. Domácí měli jednu šanci za druhou a 55. minutě se dostali do vedení střelou k tyčce1:0. Další branku vstřelili po přímém volném kopu, Modřický hráč centroval před branku a nehlídaný útočník vstřelil branku – 2:0. Naše mužstvo si za nepříznivého stavu 0:2 vytvořilo dvě šance. Miloš Zedník utekl obráncům, ale jeho střelu zpoza velkého vápna vyrazil domácí brankář pouze na roh. K tomu se postavil Jiří Mašek a přímo z něj orazítkoval tyčku. Domácí ještě zvládli vstřelit třetí branku, když útočník prošel naším vápnem a vsítit branku už nebylo obtížné3:0. V samotném závěru ještě vyslal Miloš Zedník Jiřího Maška, avšak ten ani na 2krát neprostřelil brankáře.

Sumasumárum: Doplatili jsme na velkou marodku a hlavně na spoustu šancí, jenž zůstaly neproměněny.

MilZed

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář