MORAVSKÉ BRÁNICE - DOLNÍ LOUČKY - 0:6 (0:3) - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

19. 8. 2007

V neděli, dne 19. 8. 2007 ve 13,30 hod., nastoupilo naše dorostenecké mužstvo k dalšímu přípravnému utkání na nádherném trávníku týmu Moravské Bránice. Tým domácích skončil v naší soutěži v loňském roce na 2. místě, takže se dalo čekat, že utkání bude velice kvalitní zkouškou pro náš nově založený dorostenecký tým.

ObrazekIhned od úvodního hvizdu rozhodčího však bylo jasné, kdo bude dnes pánem na hřišti. Naši fotbalisté skvěle kombinovali a takticky výborně bránili. Netrvalo dlouho a ujali jsme se vedení, když se do zakončení dostal kapitán Václav Burian - 1:0. Naši fotbalisté si vytvářeli další a další příležitosti a naopak domácí téměř do ničeho nepouštěli. Do konce poločasu se nám ještě podařilo přetavit dvě krásné kombinace v branky, o ně se podělili bratři Maškovi. Nejdříve na 2:0 zvýšil Martin a na poločasových 3:0 upravil skóre jeho bratr Jan.

Do druhé půle vstoupili naši dorostenci v podobném elánu a zanedlouho mohli opět slavit. Po hezké kombinaci se do zakončení před domácí brankou dostal Jan Kondýsek a nemýlil se - 4:0. V tuto chvíli již trenéři zkoušeli další různé herní Obrazekvarianty a posty jednotlivých hráčů. Po další ukázkové akci po pravé straně se dostal ke křižné střele David Juran a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5:0. Naši kluci si vytvářeli pohledné akce stále a dokola, ale do konce utkání se jim podařilo vstřelit už jenom jednu branku. K trestnému kopu asi ze 35-ti metrů se postavil kapitán Václav Burian a jeho tvrdá a dalekonosná střela skončila pod "víkem" branky domácích - 6:0. Do konce utkání stojí za zmínku ještě tyč, kterou zleva nastřelil Pavel Rozsypal.

Sumasumárum: Celé utkání měli naši dorostenci ve své moci. Za jejich výkon jim patří velký dík. Domácí přehráli prakticky po všech herních stránkách i když stále bylo znát, že spolu hráči hráli teprve druhé utkání. Je stále co pilovat, ale parta která se zde vytváří má zcela jistě vysoké plány. Držíme Vám všichni palce !!!

(JAK TO VIDĚL KAPITÁN TÝMU - VÁCLAV BURIAN)