Jdi na obsah Jdi na menu
 


MORAVSKÉ BRÁNICE - DOLNÍ LOUČKY 4:7 (0:2), 30. 9. 2007

30. 9. 2007

neděli, 30. 9. 2007 ve 13,30 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na hřišti druhého týmu tabulky – Moravských Bránic. S tímto soupeřem a na stejném hřišti už se letos naši hráči utkali v přátelskému utkání. V srpnu byli úspěšnější naši kluci, když zde vyhráli vysoko – 6:0. Dnes to ale měl být úplně jiný zápas.

Obrazek

Náš tým odjížděl do Moravských Bránic jako mírně favorizovaný a od prvních minut se také začal zápas vyvíjet dle očekávání. Domácí hráče jsme zatlačili na jejich polovinu a Bránice zahrozily jen z občasných protiútoků. Do první Obrazekvážnější šance se dostal Jan Mašek. Po narážečce Václava Buriana a Patrika Srby si druhý jmenovaný zatáhl míč až do vápna přihrál na nabíhajícího Jana Maška, který krásnou střelou k tyči nedal brankáři domácích šanci – 0:1. Naše druhá branka padla po krásně zahraném rohu Milošem Zedníkem, kdy na míč vyskočil nejvýše náš středopolař Martin Mašek a nedal brankáři šanci – 0:2. Do konce poločasu se už nic zajímavého nestalo, jen chyba rozhodčího, který ukončil poločas po 35-ti minutách, ale svůj omyl vzápětí zjistil a nechal půli dohrát. Do kabin se tedy šlo s lichotivým výsledkem 2:0 pro náš tým.

ObrazekDo druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zvýšit náš náskok a rozhodnout tak utkání. Po pár minutách se vše začalo naplňovat. Kapitán Václav Burian se postavil k rohovému kopu a nacentroval míč na přední tyč, kde byl opět Martin Mašek a i přes obránce dokázal nohou zakončit k tyči – 0:3. V tuto chvíli se naše obrana zapomněla na našem vápně a nevyběhla bránit střílejícího hráče soupeře. Ten střelou k tyči pokořil poprvé našeho brankáře – 1:3. Náš tým ale hned odpověděl brankou Kamila Martinka, který dostal geniální nahrávku od Miloše Zedníka a neměl se zakončení problém. Míč poslal k tyči vedle bezmocného brankáře ObrazekMoravských Bránic – 1:4. Po několika minutách ale odpověděli opět domácí, když poslali střelu mířící pod břevno naší svatyně. Tu náš brankář Pavel Babička ještě vyrazil před sebe, ale zde byli hráči soupeře a míč už jen doklepli do naší brány – 2:4. Náš tým ale opět rychle zareagoval. Po levé straně hřiště zatáhl míč Patrik Srba a přihrál nabíhajícímu Václavu Burianovi, který neměl se zakončením žádný problém a zvýšil naše vedení na 2:5. Po pár minutách to již bylo o čtyři branky, kdy jsme zahráli akci jako přes kopírák té poslední. Patrik Srba zatáhl míč po své straně, přihrál Janu Maškovi, který ale pustil míč na zakončujícího ObrazekVaška Buriana, který krásnou střelou k tyči pokořil brankáře hostí pošesté – 2:6. Pak přišli opět okamžiky domácích, když po centru z pravé strany pokořil našeho brankáře Pavla Babičku útočník domácích – 3:6. K dalšímu ohrožení branky domácích jsme se po pár minutách dostali opět my. Miloš Zedník poslal do vápna krásný nadýchaný centr a Václav Burian poslal hlavou míč do brány – 3:7. Do konce utkání chybělo už jen několik minut, kdy jsme umožnili skórovat opět domácím Bránicím. Jejich útočník vypálil z dálky, brankář Pavel Babička jen vyrazil míč do našeho obránce, od kterého skončil míč v naší síti – 4:7. Tímto Obrazekvýsledkem také utkání skončilo.

Sumasumárum: Náš tým opět podal výborný útočný výkon, ale tentokráte kazí dojem velký počet inkasovaných branek. Z tohoto nedostatku bychom se měli do příštích zápasů poučit. Naši dorostenci si upevnili vedení v tabulce soutěže a už se můžeme těšit na jejich další domácí vystoupení.

Pasr (korekce MaŠ)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dorost

(KAKA, 3. 10. 2007 16:07)

Já budu fotit dorost ve Střelicích a nejen ve Střelicích ale všechny zápasy venku budu fotit!!!! A ještě jednou díky za pochvalu nemáš ZaČ!!!!!

.......

(KAKA, 3. 10. 2007 6:33)

Nemáš zač!!!!!!!!

tak ... a fotky jsou zde

(MaŠ, 3. 10. 2007 5:37)

Díky Leo!

souhlasím..

(MartinV., 1. 10. 2007 14:03)

naprosto ve všem s Marem.Ať to takhle v Loučkách klape co nejdéle!

Hokejový výsledek...

(MaraL, 1. 10. 2007 13:47)

Super, klape vám to, tak ať vám to vydrží co možná nejdéle!...Když se někdo podívá na tabulky a uvidí jak si vedou naši žáci, dorost a muži, tak mu musí být jasný, že se v Loučkách dělá dobrá fotbalová práce...:-)

....................

(KAKA, 1. 10. 2007 10:57)

Jasné šéfe!!!!!!!!!

re KAKA

(MaŠ, 1. 10. 2007 10:55)

odpoledne to vyřídíme ju ?

Ale....!!!

(KAKA, 1. 10. 2007 9:02)

Musíš jsi mě přidat to seznamu mě to nejde poslat!!!!

pro MaŠ

(KAKA, 1. 10. 2007 8:59)

Jasný!!!!!!

OK pošli to

(MaŠ, 1. 10. 2007 8:54)

pošli to přes ICQ, odpoledne to stáhnu. Stačí pár fotek pro spestření ;)

ještě

(KAKA, 1. 10. 2007 8:13)

Ale nemám goly jestli nevadí mě se vybyla baterie!!!ŠKODA!!!!!

pro MaŠ

(KAKA, 1. 10. 2007 8:12)

Klidně ti to pošlu ale neumím to poslat mailem ale ICQ můžu!!!!!!

pro KAKA

(MaŠ, 30. 9. 2007 23:01)

Máš nějaké ty fotky ? Pokud ano, pošli mi je. Ať to můžu trošku obarvit ;)

Gratulace

(MaŠ, 30. 9. 2007 22:57)

Borci, moc Vám gratuluji k Vašemu dnešnímu výkonu a dalšímu vítězství. Jste fakt KÁDŘI a já pevně věřím, že rozválcujete i všechny další soupeře !!!

........

(KAKA, 30. 9. 2007 20:23)

Super hoši ale nejdůležitější je že ste ani jednou neprohráli a ne remízovali SUPER!!!!!!

Řeznovice hráli 2:2

(Pasr, 30. 9. 2007 20:19)

Hoši dneska super výkon, škoda "zbytečných" 4 branek,které jsme obdrželi, ale mám pro Vás hlavně jednu velkou a skvělou novinku a ta je že náskok na naše pronásledovatele se zvýšil na 5 bodíku takže kluci super

kolik

(Jan, 30. 9. 2007 18:03)

Tak jak to dopadlo.

...........

(KAKA, 30. 9. 2007 10:03)

Ale za kolik ty prde!!!!!!Za 500 000 ju to mají ne???!

..............

(MilZed, 30. 9. 2007 9:57)

Jo ja chcu do Valencie....ja si to vytrucuju

Hele

(KAKA, 30. 9. 2007 9:56)

Byt ticho nebo tě prodám né sranda,Mildo ale když te jim dali v přáteláku 6:0 tak proč by ste nemohli dat 5:0 ne???Ale stačilo by 1:0 v poho ne??Hele a dnes to budu fotit!!!!Pak ti to pošlu přes ICQ ju??!