NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 1:11 (0:7), 3. 11. 2007

3. 11. 2007

V sobotu, dne 3. 11. 2007 v 11,00 hod., nastoupili naši dorostenci k oficiálně poslednímu utkání podzimní části sezóny 2007/08. Jednalo se o utkání posledního s prvním týmem, takže se očekával jednoznačný průběh. Jak se později ukázalo, předpoklady byly naplněny.

Na soupeře se naši dorostenci vrhli ve velkém stylu. Hned ve 2. minutě kopal roh Miloš Zedník a posadil ho přímo na hlavu Martina Maška, který se nemýlil – 0:1. O dvě minuty později to bylo 0:2, když se k rohovému kopu postavil pro změnu Patrik Srba a Jan Mašek hlavou zvýšil. Ve 20. minutě zahrával roh opět Patrik Srba, Obrazeknašel Martina Maška, který hlavičkoval do brankáře, ten míč vyrazil před sebe a Jan Mašek nekompromisně míč dorazil do brány – 0:3. Ve 22. minutě se k volnému přímému kopu postavil Václav Burian a míč trefil krásně pod břevno – 0:4. O dvě minuty později opět naskočil na rohový kop Miloše Zedníka Martin Mašek a zaokrouhlil výsledek na 0:5. Ve 27. minutě nahrál Jan Mašek Václavu Burianovi, ten narazil z první Patriku Srbovi a ten z  „voleje“ nacentroval na volného Martina Maška, který ale střílel těsně vedle. (SUPER AKCE). Ve 37. minutě našel Jan Mašek ve vápně svého bratra Martina a ten střelou k tyčce zvýšil na 0:6. Ve 41. minutě padl gól jak jinak než z rohu, dal ho Václav Burian – 0:7. Do kabin jsme tedy šli za výrazném vedení.

Hned po přestávce byl v 51. minutě faulován ve vápně Martin Mašek a penaltu s Obrazekpřehledem proměnil Pavel Jašek – 0:8. Hned po rozehrávce domácích, utekl do vápna Kamil Martínek a krásným lobem překonal brankáře – 0:9. V 67. minutě sehráli bratři Maškové nádhernou akci, když Martin uvolnil nádhernou patičkou Jana a ten poslal míč do brány – 0:10. V 70. minutě se povedl ojedinělý útok domácím a hned z toho byla penalta, kterou domácí hráč proměnil – 1:10. V 75. minutě Martin Mašek napřáhl z velkého vápna a krásnou střelou rozvlnil síť – 1:11. Pět minut před koncem zápasu kopal rohový kop Miloš Zedník, na něj si naskočil Martin Mašek, který překonal brankáře, ale za něho zaskočil domácí stoper, škoda. Do konce utkání se už toho moc nestalo, takže naši dorostenci nenašli na podzim přemožitele a suveréně vévodí tabulce naší soutěže.

ObrazekSumasumárum: Naši dorostenci sehráli jednostranné utkání, které zvládli a nastříleli soupeři opět, již počtvrté v sezóně více jak 10 branek. Dnes sice výkon nebyl kdovíjak dobrý, ale těžko se motivuje proti odevzdanému soupeři. Popřejme jim tedy, aby se i nadále dařilo jako doposud a zvládli předehrávané utkání a ostatní jarní utkání.