Jdi na obsah Jdi na menu
 


OŘECHOV - DOLNÍ LOUČKY 0:4 (0:3), 16. 9. 2007

16. 9. 2007

V neděli, dne 16. 9. 2007 ve 13,45 hod.naši dorostenci zavítali na hřiště týmu Ořechov. Tento tým byl po 3 kolech na sedmé příčce se 4 body a skórem 6:5, takže jsme si byli vědomi, že jsme považováni za mírné favority utkání a že to nebude vůbec jednoduché.

úvodu utkání se hrálo spíše ve středu hřiště, kdy oba týmy naráželi vždy na připravenou obranu soupeře. Oba soupeři se snažili kombinovat směrem dopředu, ale chyběla přesnost v koncové nahrávce. Celý poločas se tedy odehrál spíše ve středu hřiště, ale několik minut před koncem poločasu dostal skvělou nahrávku mezi obránce Patrik Srba od Jana Maška, Patrik šel sám na brankáře a poslal míč vedle něj - 1:0. V tuto chvíli měl soupeř slabší chvilku a náš tým dokázal vstřelit další dvě branky během pár minut. Na 2:0 zvýšil Martin Mašek, jak je u něj už tradiční, opět hlavou, když mu z rohu posadil míč na hlavu Miloš Zedník – 2:0. Další branku vstřelil Kamil Martinek po centru Patrika Srby. Nejdříve promáchl míč Martin Mašek, ale Kamil Martinek svojí bojovností zapříčinil chybu brankáře, kterou Kamil ihned využil - 3:0. Za tohoto stavu se šlo do kabiny.

Ve druhém poločase jsme chtěli uklidnit hru, abychom nedostali zbytečnou branku. Úkol jsme splnili na jedničku, nedostali jsme žádnou další, i když soupeř měl jednu velkou šanci, kterou nevyužil. Nastřelil tyčku a po ní uklidil míč do bezpečí Tomáš Černý. Náš dorostenecký tým se dostával do šancí z brejků, ale žádnou z nich nedokázal využít. Několik minut před koncem uvolnil autem Patrik Srba Jana Maška, který se nepáral se zakončením a tvrdou ranou na zadní tyčku pokořil soupeřova brankáře počtvrté - 4:0. Do konce zápasu se už nic zajímavého nestalo, a proto si náš dorostenecký tým odvezl z Ořechova tři body, i když je nutno uznat, že soupeř byl velmi kvalitní.

Děkuji všem klukům za jejich výkon, a obzvlášť chci poděkovat za pomoc Ondřeji Borkovcovi, který je hráčem žáků. Ondro díky!!!

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

venca

(Honzinho, 20. 9. 2007 20:26)

Vašek tu kapitánskou pásku nosí, protože mu jako jedinýmu sluší!!!

dodatek

(Pasr, 20. 9. 2007 18:06)

Vašíku tím ti ale nechci nic vyčítat, každému se nějáký zápas nepovede, a ja jen doufam ze hnedka v dalsím zapase ukazes vsem jaky jsi fotbalista!!!a ze kapitanskou pasku nosis zaslouzene, tak at se Ti daří zdarec!!!

re Vaša

(Pasr, 20. 9. 2007 16:05)

No Vašku, ale jako nevím čím to bylo, ale za celej zápas ses ani nerozběhl!!!

re Pasr

(Vaša Burian, 20. 9. 2007 14:36)

Proš tam píšeš mě vždyt jábyl celkem vpohodě ale tlačila mě kopačka na patě

Hoši máme na to

(Pasr, 17. 9. 2007 21:40)

Kluci já si myslím, že vše co tu píšete je naprostá pravda, a nechtěl sem do článku psát že nás přehrávali, a my vstříleli goly i kdyz muj osobni nazor je stejny jako Váš:)ale zase nás nepřehrávali tak moc!!!především díky naší obraně!!!A kluci doufám že se o postup ještě poperem a hlavně na příští zápas příjdte vsichni strizlivy ze Vašku?a v plné síle čeká nás převelice těžký soupeř ze Zbraslavy!!!!

re MaŠ

(Mařa, 17. 9. 2007 20:23)

Velký a skvělý ...? No nevím nevím ... nebýt skvělých spoluhráčů, kteří mi dokáží připravit gólovou šanci, dá se říct,až před prázdnou branku, tak tu desítečku nemám... :-)) Náš tým je bezva, jen mě mrzí, že si s nima příští rok nezahraju... Ale sezóna je ještě dlouhá a bude snad i úspěšná :-).

re Mařa

(MaŠ, 17. 9. 2007 19:11)

Souhlas, máte skvělý tým se skvělou obranou a skvělými střelci, kterým vévodí velký a skvělý MAŘA MAŘOVIČ ;)

kádr

(Mařa a Maňa :-), 17. 9. 2007 19:03)

Podle nás byl zápas v Ořechově asi nejtěžším zápasem z našich odehraných. Dalo by se i celkem říci, že Ořechov hrál a my stříleli góly. V koncovce jsme se skoro nemýlili, ale herně nás přehráli. Píšem hlavně proto, že chceme pochválit naši obranu, která nám tento zápas vyhrála... na naši obranu se dá opravdu spolehnout a to se ty góly už střílí snadno, když víte, že vzadu je jistota. Máme prostě supr tým!

Sem rad že se nam všem daři

(Marco Materazzi, 17. 9. 2007 16:41)

Diky za pochvalu určitě si ji cenim a budu se i nadale snažit pomahat dorostu i svemu tymu:-)

nevadí

(Vaša Burian, 16. 9. 2007 20:44)

Marto dík za gratulaci a držím palce at další zapas vyhrajete

borci super

(MaŠ, 16. 9. 2007 20:07)

Opět skvělý výsledek, gratuluji, jen tak dál. Snad i my se z toho rychle otřepeme a budeme Vám sekundovat.