OSLAVANY - DOLNÍ LOUČKY 9:0 (4:0), 22. 8. 2009

22. 8. 2009

Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Mašek (Jakub Halas), Kamil Martinek, Ondřej Borkovec, Radek Bednář - Ondřej Svoboda, Miloš Zedník, Jiří Mašek - Dominik Martinek, Pavel Rozsypal, Jan Kožina

ŽK: Pavel Rozsypal

sobotu, 22. 8. 2009 ve 14,15 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na horké půdě vedoucího mužstva tabulky a asi největšího favorita soutěže – týmu Oslavan. Věděli jsme, že to bude hodně těžký zápas, přesto jsme však chtěli podat alespoň čestný výkon.

Naším cílem bylo nezaspat začátek zápasu, protože v posledním vzájemném utkání jsme na to hodně doplatili. Tento cíl se nám však nepodařilo splnit a výborně hrající domácí tým nám do 20-ti minut nasázel 3 branky, kterým se však dalo určitě zabránit. My jsme si v první půli vytvořili jen dvě příležitosti, jenž ale měli ke gólu hodně daleko. Oslavany ještě přidaly do poločasu jednu branku a do kabin se odcházelo za hrozivého skóre 4:0 pro domácí.

Druhý poločas jsme však totálně nezvládli a Oslavany nás pořád tlačily. Soupeř přidal dalších ostudných 5 branek a několik jejich šancí ještě zůstalo neproměněno. Náš tým ohrozil branku domácích během druhé půle jen dvakrát, ale opět se ani jedna šance neujala. Zápas tedy skončil hrůzostrašným výsledkem 9:0 pro domácí Oslavany.

Sumasumárum: Chtěl bych jenom říct, aby se někteří hráči nad sebou zamysleli a zlepšili svůj přístup k tréninkům. Všichni zapomeňme na tento výsledek, který je hodně ostudný. Vzchopme se a proti Vojkovicím musíme urvat alespoň jeden bod. SDL OLÉÉÉ !!!