Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ DOROSTU S KUŘIMÍ ZRUŠENO !!!

7. 9. 2007

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Muži mají své výhody

(Pasr, 10. 9. 2007 18:18)

Ve věku dorostence se dá nasbírat hodně zkušeností v dresu mužů, proto si myslím, že určitě není na škodu si vytáhnout pár dorostenců sem tam na zápas do mužů, a ještě k tomu když ti dorostenci na to mají, např.: Vašek Burian nastoupil na 10 minut na hřiště a po pár minutách vstřelil gol, tímto ti Vašku gratuluju a ať se Ti daří Tygře:) jen bych tímto tedy chtěl říct, že si hrát třeba zápas a půl by neměl určitě mít žádné negativa pro hráče kteří to tak hrají, nebo budou hrávat:)

re Boban

(MaŠ, 9. 9. 2007 13:02)

Určitě bude.

re MaŠ

(Boban, 9. 9. 2007 12:13)

Hlavne, aby byl dostatek hracu.

re Boban

(MaŠ, 9. 9. 2007 10:24)

Nezruší se, o to se postarám !!!

re MaŠ

(Boban, 9. 9. 2007 10:08)

Rozhodne hul nad vama nelamu, jen je to proste skoda po vsech strankach, samozrejmne je dobre, ze se nekteri hraci z dorostu maji kvality, aby mohli zaskakovat v muzich, nekteri by tam mohli uz pomale hrat na trvalo viz. M.Masek. Hlavni taky je, aby mel dorost do budoucna, kvalitni nastupce, kteri ted hraji za zaky, aby to zas neupadlo, jak pred nekolika lety.

Ještě - Boban

(MaŠ, 9. 9. 2007 8:10)

Nedělal bych moc zbrklé závěry, jedná se o zatím jediní zápas, tak prosím nelámej nad muži hůl ;)

re Boban

(MaŠ, 9. 9. 2007 8:09)

No dobré to není, to máš pravdu. Ale máš ji jenom částečně. Není to zase tak jednoduché, jak si asi představuješ. Do dorostenců nezasahujeme, ale prostě jsme uvážili, že je důležitější to, abychom neztratili soutěžní body na úkor "nebodového" přáteláku dorostu. Dorost má partu - skvělou, to máš naprostou pravdu. Nebýt ale naší půlroční "černé práce" - žádný dorost by nebyl, to mi věř. Příští týden budou opět hrát o body a dovezou 3 z Ořechova. Nám se vrátí do kádru tři zranění hráči a bude zase klid. Nejlépe bude na jaře, to se vrací do tréninkového procesu po 1,5 roku dlouhém zranění jeden hráč, druhý po dostavbě RD a svatbě, další hráč po závažné nemoci a hlavně také hráč, který je na půl roku ve Finsku. Pak bude lépe, ale i tak si postupně budeme vytahovat hráče z dorostu, ať si zvykají na mužskou soutěž !!!

Spatny

(Boban, 8. 9. 2007 22:15)

Tak to je spatny, kdyz se musite spolihat na dorostence, to jde videt, ze mate uzkej kadr, nedavate sanci vsem a ti se bud na to vykaslou, nebo odejdou. Kluci z dorostu utvorilo svoji partu a chcu hrat, no a kdyz musijou jit hrat 2-4 hraci do muzu, tak zbytek 12 hracu z dorostu bude jen cucet.

Naprosto souhlasím

(MaŠ, 8. 9. 2007 10:29)

Stačí, když mi v neděli dáte vědět, zda se budete schopni sejít např. ve středu. Zbytek s Milošem Hoškem zařídíme ;)

bohužel

(Pasr, 8. 9. 2007 10:27)

Bohužel se utkání zrušilo, ale to neznamená, že by jsme se mohli domluvit na přátelské utkání s Kuřimi v nějáký den třeba tréninku nebo tak nemám pravdu?

re Boban a ostatní

(MaŠ, 8. 9. 2007 10:04)

Rozhodně souhlasím, že to mohlo být kvalitní utkání. Mne jeho zrušení mrzí hrozně moc. Bohužel po včerejším dlouhom rozhodování trenérů obou mužstev jsme dospěli k názoru, že utkání bude zrušeno. Důvod ? Priorita leží na "A-mužstvu" a to má opět po roce obrovské zdravotní potíže. Máme asi 6 zranění a musíme tedy nominovat 2-4 dorostence. Chceme, aby byli v plné síle. Omlouváme se !!!

Duvod

(Boban, 7. 9. 2007 22:56)

Proc je pratelske utkani dorostu zruseno, mohl to byt dobrej zapas a hlavne by kluci vedeli na cem jsou.