Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘÍČANY - DOLNÍ LOUČKY 2:5 (1:4), 7. 9. 2008

7. 9. 2008

Kamil Martinek 1:5

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Jan Lukas (Lukáš Válek), Ondřej Borkovec - Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Martin Kubín (Pavel Rozsypal), Jan Mašek, Jan Kožina (Patrik Žák)

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 7. 9. 200816,30 hod., zajížděl náš tým dorostu na hřiště týmu Říčany. Domácí mužstvo uhrálo v předchozích 4 kolech body 4 a náš tým získal v předchozích 4 zápasech bodů 0. Ale do dnešního zápasu naši kluci šli s plným nasazením a chtěli už konečně získat premiérové body v okresním přeboru.

Od úvodních minut byl náš tým lepší, vytvořili jsme si několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. A tak z první větší šance udeřili domácí, když jejich útočník prošel celou naši obranou a zakončil k tyči střelou, na kterou náš brankář Jindřich Borkovec nedosáhl – 1:0. Tento gól náš tým skoro vůbec nerozházel a i nadále jsme hráli svoji hru. Celý tým bojoval a za malou chvíli jsme se dočkali vyrovnání, když z velkého vápna vystřelil levou nohou Patrik Srba, míč před brankářem skočil, brankář střelu pouze vyrazil přímo na hlavu Václava Buriana, který brankáře domácích s přehledem překonal - 1:1. Od vyrovnávací branky náš tým soupeře k ničemu nepouštěl a hrálo se převážně na polovině domácích. Náš tým si vytvářel další velké šance, které bohužel nedokázal využít. Nejprve Václav Burian a hned v zápětí hlavou netrefil ani Jan Lukas. Neproměněné šance náš tým neodradily od chtíče získat první body. Další velkou šanci vytvořil Miloš Zedník, když po své pravé straně zatáhl míč až do vápna a skvělou přihrávkou našel volného Václava Buriana, který  poklidil míč do branky domácích - 1:2. Tato branka naše hráče ještě více “nakopla“ a ti tlačili tým domácích i nadále. Stále jsme bojovali a vybojovali rohový kop, který zahrával Miloš Zedník a posadil míč přesně na hlavu Václava Buriana, který se tentokráte nemýlil a poslal náš tým do vedení o dvě branky - 1:3. Kluci dnes měli chuť hrát a tak si vytvářeli další šance. Ve 45. minutě poslal krásný pas kapitán týmu Patrik Srba na osamoceného Martina Kubína, který se dostal až před brankáře domácích, kde chtěl ještě nahrávat na volného Jana Maška, ale domácí obránce, jenž se vracel si nešťastně srazil míč do vlastní branky - 1:4. Po této brance sudí ukončil první poločas, který náš tým vyhrál 4:1.

Do druhého poločasu naši kluci šli už bez stresu a snažili se hrát klidně, aby zbytečně nezmatkovali a neztratili tří-brankový náskok. Od prvních minut se hrálo opět na polovině domácích, kde je náš tým dlouhé minuty držel. Další velkou šanci vytvořil Kamil Matinek, když od poloviny hřiště prošel až do vápna soupeře, po své dlouhé cestě s míčem si narazil míč s Janem Maškem, a ve vápně tvrdě a přesně zakončil - 1:5. Do dalších střeleckých příležitostí se dostali Patrik Srba, Miloš Zedník a Jan Mašek, který z přímého kopu ze 30-ti metrů nastřelil tvrdou střelou břevno domácí svatyně. Do konce zápasu se hrálo už spíše v poklidu, až na výjimku, kdy kapitán domácího týmu utekl pravé straně a přes tři hráče se dostal až před našeho brankáře, kterého bohužel prostřelil - 2:5. Od této chvíle si náš tým hlídal vedení a soupeře už k ničemu nepustil. Naši kluci mohli slavit premiérové body v okresním přeboru !!!!

Sumasumárum: Dnes předvedl náš dorostenecký tým skvělý výkon, ve kterém soupeře nepustil téměř k ničemu až na dvě šance, které soupeř využil. Kluci bojovali jeden za druhého a snad se jim už vrací forma a dokáží to i v dalších zápasech !!!

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SKVĚLÉ

(MaŠ, 7. 9. 2008 22:24)

Borci, věděl jsem, že to vyjde, jsme borci a nyní již jen budete potvrzovat to, co jsem od Vás čekal. Tzn. že budete hrát v poklidném středu tabulky. Věřím, že i další utkání zvládnete. Držte se !!!

supéééééééééééééér!!!!!

(Magor, 7. 9. 2008 19:32)

První tři bodičky doma,supéééééééér!!!!!!!!!!!!!!:):)

SUPER

(MaŠ, 7. 9. 2008 15:09)

V poločase tygři vedou 4:1, hatrick Burian a 1 gól Kubín.