Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠLAPANICE - DOLNÍ LOUČKY 2:0 (0:0), 10. 8. 2008

10. 8. 2008

Sestava: Jindřich Borkovec - Ondřej Borkovec, Tomáš Černý, Pavel Rozsypal - David Hanák (Lukáš Válek, Ondřej Svoboda), Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Kamil Martinek, Jan Mašek, Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

 

Ke svému prvnímu utkání naši dorostenci nastoupili v neděli, 10. 8. 2008 ve 14,15 hod., na hřišti týmu Šlapanice. Domácí se v loňské sezóně umístili na 6.místě. Náš tým je v soutěži nováčkem.

Obrazek

Od prvních minut se hrál vyrovnaný fotbal s mírnou převahou domácího celku, ale naši hráči nechtěli zůstat pozadu a tak si vytvořili také pár slibných příležitostí. Největší šanci neproměnil Miloš Zedník, když kapitán Patrik Srba získal míč na své vlastní polovině vyvezl jej na soupeřovu polovinu a poslal přihrávku na volného ObrazekMiloše, který šel sám na brankáře, ale v patách mu byli dva obránci domácího celku a tak náš hráč nájezd neproměnil. Další šanci měl Patrik Srba, když dostal nahrávku od Jana Kožiny, Patrik se rozhodl pro střelu ze vzdálenosti 20 metrů, ale brankář domácích byl připraven a střelu bez problému kryl. Domácí si vytvořili také několik slibných příležitostí, když po levé straně utekl domácí útočník, zpětnou nahrávkou našel úplně nehlídaného spoluhráče, který ve velké šanci branku minul. Domácí měli další velké šance, ale tyto šance zneškodnil náš výborný brankář Jindřich Borkovec. Po prvním poločase byl tedy stav bezbrankový 0:0.

Do druhého poločasu naši hráči doslova “vlétli“, když si vytvořili za prvních deset minut pár slibných příležitostí. Největší šanci zahodil Václav Burian, když dostal Obrazekideální nahrávku od Patrika Srby, Václav šel sám na brankáře, ale situaci nevyhodnotil nejlépe a tak trefil padajícího brankáře. Další slibnou šanci měl Patrik Srba když z 20-ti metrů poslal tvrdou střelu na branku domácích, ale jejich brankář ji skvěle vykryl. Jan Mašek měl podobnou šanci jako jeho spoluhráč, bohužel Honza trefil pouze tyč, tentokrát stálo při domácím brankáři štěstí. Bohužel se naši hráči nechali po těchto deseti minutách trošku zatlačit a z toho vyústil první gól domácího celku, když za hranicí pokutového území fauloval Patrik Srba a domácí hráč skvělou střelou poprvé překonal výborně chytajícího Jindřicha Borkovce – 1:0. Po této brance jsme překopali trošku sestavu a začali hrát hlavně útočně, abychom si odvezli ze Šlapanic alespoň jeden bod. Bohužel do žádné velké šance jsme se už nedostali a domácí hrozili z brejků. Minutu před Obrazekkoncem se jejich útočníkovi podařilo jeden brejk využít, když šel sám na našeho brankáře a bezmocný Jindradruhé brance domácích nezabránil - 0:2. Do konce zápasu se nic závažného nestalo a tak naši hráčiprvním kole podlehli týmu ze Šlapanic 0:2.

Sumasumárum: Dnešní zápas ukázal, že tento rok bude o mnoho těžší než rok předešlý, protože tyto zápasy budou hodně fyzicky náročné !!! A to se dnes právě ukázalo !!! Ale berme to i trošku pozitivně, byl to první zápas a náš tým neodehrál zase tak špatný zápas, takže PÁNOVÉ hlavy vzhůru a jedeme dál !!!

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevadí ...

(MaŠ, 11. 8. 2008 5:33)

Kluci nevěště hlavy, prohrálo se, tak se prohrálo. Máte výrobný tým a věřím, že proti Vojkovicím doma vyhrajete. Teď se trošku zasoustředíme a dovezeme vítěznou vlnu. Co Vy na to ?

Premiera

(MilZed, 10. 8. 2008 23:45)

Skoda.....smolnej zapas,ae nadruhou stranu stastnej taky sme mohli dostat vic jak 2 branky.....
PS:Super fotka jak se honza pokousi o nuzky