STŘELICE - DOLNÍ LOUČKY 3:3 (2:0), 14. 10. 2007

14. 10. 2007

V neděli, dne 14. 10. 2007 ve 13,00 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání na hřišti týmu Střelice. Do utkání jsme šli s tím, že bychom po zodpovědném výkonu zde měli vyválčit další 3 body a upevnit si tak vedení v naší soutěži.

Do utkání jsme vstupovali jako favorizovaný tým a to jsme chtěli potvrditBohužel se nám to ale již od prvních minut nedařilo. Hrálo se nahoru a dolů, i když nutno uznat, že nás tým Střelic často tlačil. Oba týmy se snažili vytvářet šance, ale na těžkém terénu to nebylo vůbec jednoduché. Střelice se dostali k zahrávání Obrazekrohového kopu. Centrovaný míč podcenil náš brankář Zdeněk Babička, když mu míč prolétl mezi rukavicemi přímo k soupeřovi, který z malého vápna nezaváhal a zakončil - 1:0. Po této brance jsme se snažili soupeře zatlačit a vyrovnat. To se nám nepovedlo, ba naopak opět udeřili domácí, když Martin Šafář nejdříve promáchl centrovaný míč, ale ten ještě stihl doběhnout dříve než soupeř a jistil ho pro brankáře Zdenka Babičky. Bohužel se ale před Martina dostal útočník domácích a prostrčil míč přes Zdenka Babičky do brány - 2:0. Od této chvíle jsme začali hrát my a soupeře jsme mírně začali tlačit. Z tohoto jsme ale nic nevytěžili, takže se šlo do kabin za nepříznivého stavu 2:0 pro domácí.

ObrazekByla to pro nás hodně studená sprcha, protože o dvě branky jsme ještě neprohrávali, a tak jsme si v kabině řekli že do toho dáme vše a zkusíme zápas otočit. Jenže do další šance se dostali opět domácí, když utekl hráč Pavlu Rozsypalovi, a ten ho vzápětí fauloval v našem vápně - penalta. Tu domácí bez problému proměnili - 3:0. Tato branka nás na nějaký čas zmrazila a my nebyli schopni si ani pořádně nahrát. Obrat však přišel v 70. minutě. To nejdříve utekl celé obraně Kamil Martinek a skvěle zakončil střelou k tyči - 3:1. Od této chvíle jsme už domácí do ničeho nepustili a jednoznačně jsme je zatlačili a přehrávali. Na jednobrankový rozdíl snížil Martin Mašek, když prošel přes 4 hráče a skvělou Obrazekstřelou k tyči zakončil 3:2. Tento gól nás “nakopl“ a Střelice jsme zatlačili na jejich polovinu už definitivně. V 87. minutě jsme zahrávali přímý kop. Patrik Srba skvěle nacentroval a míč posadil na hlavu Václavu Burianovi, který trefil pouze břevno a soupeř pod tlakem odehrál míč na rohový kop. K tomu se postavil Miloš Zedník a jeho centr dopadl přesně na hlavu Martina Maška, který nedal brankáři Střelic šanci a vyrovnal 3:3. Do konce utkání se už nic zajímavého nestalo, a tak zápas skončil nerozhodně.

Sumasumárum: K tomuto zápasu bych chtěl dodat, že tři body nás stála celá řada individuálních chyb, které byly úplně zbytečné. Tak tedy doufám, že se do Obrazekpříště poučíme a zkusíme se těchto chyb vyvarovat. Chtěl bych ještě poděkovat všem hráčům za posledních 20 minut, které byly úplně úžasné a tím se splnilo i to, co se řeklo v kabině. Kluci díky.