Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚJEZD U BRNA - DOLNÍ LOUČKY 0:0 (0:0), 3. 5. 2009

3. 5. 2009

Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Mašek, Jan Kožina, Tomáš Černý, Kamil Martinek - Martin Kubín, Jan Mašek, Miloš Zedník, Václav Burian - Pavel Rozsypal, Jan Lukas - další náhradníci - Patrik Žák, Leoš Knoflíček

ŽK: Jan Lukas

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 3. 5. 2009  ve 13,00 hod., sehráli naši dorostenci další mistrovský zápas, tentokrát na hřišti týmu Újezd u Brna. Čekalo se vyrovnané utkání, i když jsme na podzim soupeře na svém hřišti porazili vysoko - 6:1.

Utkání začalo naší aktivitou, ale chyběla nám přesnost v zakončení. Hrálo se především na polovině hřiště. První kdo se dostal na dostřel branky, byl náš tým. Jan Lukas výborně obešel dva hráče v rohu hřiště a předložil výbornou přihrávku nabíhajícímu Janu Maškovi, jenž si ale balón špatně zpracoval, ale už nedokázal přesně zakončit. Potom zahrozili domácí, ale jejich střely buď končily mimo branku, nebo si s nimi Jindřich Borkovec poradil. Další velkou šanci měli opět naši fotbalisté. Jan Kožina zahrával roh, který přeletěl celou šestnáctku až k Janu Maškovi, jenž vracel zpět na malé vápno, kde našel Pavla Rozsypala, ten však přes hradbu těl nedokázal míč protlačit až za brankářova záda. Chvíli před koncem prošel Jan Kožina přes půlku hřiště, ale jeho následná střela také neměla gólové parametry. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

Druhá půle začala opět aktivitou našeho týmu. Jan Mašek zahrával roh na přední tyč, kam si naběhl Miloš Zedník, jenž vyslal přízemní střelu, se kterou si brankář domácích poradil. Domácí fotbalisté se do našeho vápna tlačili hlavně z brejků. Jejich největší možnost byla, když před naší bránou zůstali dva hráči sami, ale jejich konečná střela nebyla přesná. Asi nejhezčím momentem utkání byla střela Miloše Zedníka, který z 25-ti metrů trefil břevno. Krásnou střelu vyslali na naši bránu také domácí, jejich záložník pálil těsně mimo naší levé tyče. Velkou příležitost jsme měli my po ojedinělé dobré kombinaci ve středu pole, kdy si postupně vyměnili míč Martin Kubín, Jan Mašek, Pavel Rozsypal a Jan Lukas, jenž předložil nádhernou přihrávku nabíhajícímu Tomáši Černému, ten však jen těsně minul bránu domácích. Poslední šanci měl Martin Kubín, který nevyužil výborný důraz Jana Lukase před vyběhnutým brankářem a vystřelil bohužel jen mimo prázdnou branku. Utkání tak skončilo spravedlivou bezbrankovou remízou.

Sumasumárum: Na špatném hřišti se toho udělat moc nedalo, škoda jen nevyužitých šancí. Myslím, že bod není taky špatný a pevně věřím, že příští týden se na domácím pažitu opět budeme radovat z vítězství. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

Honzinho

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář