VOJKOVICE - DOLNÍ LOUČKY 6:1 (3:1), 4. 4. 2009

4. 4. 2009

Naše branka: Jan Lukas 2:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Ondřej Borkovec, Tomáš Černý, Patrik Srba, Pavel Rozsypal - Dominik Martinek (Martin Kubín), Miloš Zedník, Václav Burian - Jan Lukas, Jan Mašek, Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

sobotu, 4. 4. 2009 ve 13,15 hod., vstoupili i naši dorostenci do jarní části sezóny 2008/09. Zajížděli na hřiště ve Vojkovicích a věděli, že je nečeká vůbec jednoduchý boj.

Prvních 10 minut utkání bylo z obou stran opatrné, avšak domácí celek byl mírně lepším týmem. V 15. minutě jsme se však dostali do ojedinělého útoku a vsítili jsme první gól zápasu, ten ale padl z ofsajdu, který pravděpodobně nebyl. Ve 20. minutě domácí tým vsítil vedoucí branku. Domácí útočník stál sám před naším brankářem Jindřichem Borkovcem a střelu umístil k tyčce - 1:0. Ve 25. minutě utekl domácí útočník po pravém křídle nacentroval před naši svatyni a byla z toho druhá branka - 2:0. Po tomto gólu jsme se trochu zvedli a vytvořili útok, z něhož jsme vybojovali rohový kop, který kopal Jan Kožina a míč posadil přesně na hlavu Jana Lukase - 2:1. Aktivní domácí hráči však našli rychlou odpověď na naše snížení a vstřelili brzy svoji třetí branku. V rozmezí 30. a 45. minuty náš brankář Jindřich Borkovec lapil hned 3 vyložené šance soupeře. Do kabin se šlo tedy za stavu 3:1 pro Vojkovice.

Začátek druhého poločasu jsme opět zaspali a domácí tým v 50. minutě vstřelil branku již na 4:1. V 60. minutě jsme vybojovali roh, jenž zahrával Dominik Martinek, míč se dostal k Janu Maškovi, který míč trefil krásně z první, ale branku minul. V 65. minutě zachytil Jan Mašek nepřesný odkop domácího brankaře, avšak poloprázdnou branku opět jen těsně minul. V 70. minutě prošel domácí útočník naší obranou a vsítil pátou branku. V 75. minutě pak kopal přímý volný kop Patrik Srba, míč směřoval do brány, ale domácí brankář byl úspěšnější. V 85. minutě jsme dostali šestou branku střelou k tyči. Toto utkání jsme nezvládli a prohráli zaslouženě 6:1.

Sumasumárum: Bohužel v tomto utkání byl soupeř nad naše síly a po zásluze vybojoval všechny 3 body. Na nás byla znát jarní nerozehranost a rozdíl mezi jedním z vedoucích mužstev a námi byl markantní. Flintu do žita však házet nebudeme a zkusíme se nachystat příští týden na další vedoucí celek ze Zbýšova. Domácí trávník by nám v tomto mohl pomoci.