Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZALOŽENÍ DOROSTENECKÉHO MUŽSTVA

29. 5. 2007

Vedení našeho fotbalového oddílu již několik týdnů pracuje na znovuzaložení našeho dorosteneckého mužstva.

Dle vhodných ročníků jsme vytipovali cca 20 hráčů, kteří by potencionálně mohli tento tým tvořit. Některé z nich jsme již oslovili se střídavou úspěšností. Jsme připraveni jednat i s okolními fotbalovými kluby o možných přestupech či hostováních, ale zároveň se obracíme na Vás - naše spoluobčany, rodiče, spoluhráče a samotné hráče.

Pokuste se prosím oslovit i svoje kamarády ze školy, z okolí, svoje děti či děti svých známých atd. I oni se mohou potencionálně stát hráči našeho oddílu. Znovu připomínám, že je velice důležité, abychom dorostenecký tým dali dohromady, protože tento bude velice důležitou zásobárnou pro náš hlavní, mužský tým !!!

Pokud se náš záměr podaří, jsme připraveni na nákup nových dorosteneckých dresů, dalšího vybavení a uděláme maximum proto, aby fotbal všech generací u nás vzkvétal a rostl.

Předem děkuji všem, co se aktivně zapojí a pomůžou nám tento převelice obtížný úkol splnit.

a

Vedení TJ Sokol Dolní Loučky 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)))))

(Petr K., 30. 5. 2007 10:58)

Komentáře? Člověče, já jsem tak zdrblý z toho zapráskanýho kotníku, že raději ani moc nemluvím:( I když na stránky chodím pravidelně, abych věděl co se děje. Už to chvíli vypadalo, že bych mohl třeba o víkendu kopat, ale už to zase stagnuje. Lepší se to, ale strašně pomalu :( Musel jsem zase přestat běhat, protože ke zlepšení to potřebuje naprostý klid a kila už mi zase sviští nahoru :( Takže suma sumárum, budu rád, když se do podzimu dám do kupy :(

re Petr K.

(MaŠ, 30. 5. 2007 7:28)

Týýý jo, já už jsem myslel, že nežiješ, chybí nám tady Tvoje komentáře REDAKTORE ;)

Dorost by byl skvělý.

(Petr K., 29. 5. 2007 16:38)

Pokud se podaří skutečně vybudovat v Loučkách dorostenecký tým, klobouk dolů. Protože to je přesně to, co v současné době tamnímu fotbalu zoufale chybí.