Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZBRASLAV - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (0:2), 10. 5. 2008

10. 5. 2008

dnešnímu utkání náš tým odjížděl do Zbraslavi, o které jsme dobře věděli, že je kvalitní a nečeká nás nic jednoduchého. V podzimní části sice naši dorostenci vyhráli drtivě 8:2, ale zápas nebyl tak jednoznačný, jako byl jeho konečný výsledek.

Obrazek

Od úvodních minut první půle se naše dorostence snažili hráči Zbraslavi zatlačit na vlastní polovinu. To se jim z části dařilo, ale dobrá obranná hra našich hráčů jim nedovolila vypracovat si žádné větší příležitosti. Jako první zahrozili naši hráči, když se k zahrávání rohu postavil Patrik Srba a poslal míč na zadní tyč, kde stál zcela osamocený Kamil Martinek, který bohužel odkrytou část branky netrefilObrazekstřela šla tedy mimo branku domácích. Do další velké šance se dostali opět naši dorostenci, když skvěle hrající Jan Mašek poslal pas do běhu Kamilu Martinkovi, který chytře našel na malém vápně Jana Kožinu a ten nezaváhal a trefil míč do odkryté části svatyně domácích - 0:1. O několik minut později vystřihli ještě na vlastní půlce dvoje nůžky postupně Jan Lukas a hned vzápětí Patrik Srba, který poslal míč přímo na Jana Maška. Ten skvělým pasem vyslal Jana Kožinu, který si míč v poslední fázi hodně ukopl od nohy, ale brankář domácích nedokázal míč zkrotit a toho náš útočník využil, míč si doběhl a z ostrého úhlu skóroval – 0:2.V tuto chvíli se trenér domácích rozhodl sáhnout ke střídání, vystřídal obránce, který měl střežit našeho kanonýra Jana Kožinu. Do další velké šance se dostával Kamil Martinek, když utekl po pravém křídle a celou akci chtěl ještě vyšperkovat nahrávkou na volného Jana Kožinu, který prázdnou část branky z otočky bohužel Obrazeknetrefil. Díky naší obraně si hráči domácích dorostenců nevytvářeli žádné vážnější šance, ty méně nebezpečné kryl náš brankář Petr Záluský. Za stavu 2:0 pro náš tým se tedy odcházelo do kabin.

Do druhého poločasu šli oba týmy beze změny v sestavách a hra vypadala podobně jako v první půli. Bohužel si ale i dnes vybral svoji slabší chvilku brankář Petr Záluský, když mu míč letěl přímo do “koše“, podcenil jej a z rukou mu míč vypadl před sebe, kde dobíhající domácí útočník mohl s přehledem skórovat a to se mu taky povedlo - 1:2. Jan Mašek svým bojovným výkonem získal mnoho ztracených míčů a připravoval tím šance pro své další dva kolegy z útoku. V 60. minutě se Jan Mašek nadechl k sólu, prošel až do vápna, kde byl faulován. Rozhodčí odpískala přísnou penaltu, k té se postavil kapitán Patrik Srba, ale bohužel domácí brankář vystihl směr míče a zneškodnil ji. O několik minut později, ale svoji velkou Obrazekchybu kapitán Patrik Srba napravil, když vybojoval míč na půlící čáře, narazil si s aktivním Janem Maškem, který poslal Patrika Srbu mezi dva obránce. Ten šel sám na brankáře a krásným obloučkem pod břevno ho překonal - 1:3. Za tohoto stavu se naše hra trošku uklidnila a hráči domácích přestali být pro naši obranu už tak nebezpeční, neboť jim už docházely síly. Do jedné vážnější šance se přece jen dostali, když domácí záložník napřáhl z velkého vápna tvrdou ránu k tyčce, kterou náš brankář skvělým zákrokem vytěsnil na rohový kop. Tento naše obrana bez problémů odvrátila. O chvíli později se k rohovému kopu dostali i naši dorostenci. Míč rozehrál Patrik Srba a přesným centrem našel hlavu Václava Buriana, který přesně překonal brankáře Zbraslavi - 1:4. Po této brance už se hra uklidnila úplně z obou stran a výsledek vydržel až do samotného konce.

ObrazekSumasumárum: Nutno se z tohoto zápasu ponaučit a hlavně nehrát s domněním, že máme skoro jistý postup. V tomto utkání vyzdvihuji Jana Maška, který svou aktivitou a bojovností předčil všechny své spoluhráče. Týme pojďme bojovat až do samotného konce !!!

Pasr (korekce MaŠ)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No!

(Magor, 11. 5. 2008 19:28)

Penaltu jo,to budeš teda trénovat na tréninku penalty !!!!OK

super....

(Pasr, 11. 5. 2008 19:26)

Kluci chci poděkovat hlavně naší obraně, a nejen jí, chci poděkovat všem co celý zápas makali na 100% i když se zrovna nedařilo...tento zápas jsme si vybojovali...a zároveň se Vám chci všem ještě jednou omluvit za tu penaltu, moc mě to mrzí!!!Kluci tak v úterý na trenálu v co největší účasti:)

Gratulace

(MaŠ, 11. 5. 2008 5:18)

Borci, gratuluji Vám za další výborné body. Ať už byl Váš včerejší výkon jakýkoliv, získali jste 3 body a to je důležité. Díky a už se těším na Vaše výsledky v OP.