Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZBÝŠOV - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (1:0), 24. 8. 2008

24. 8. 2008

Naše branka: Jan Kožina 2:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Kamil Martinek, Tomáš Černý, Ondřej Borkovec, Pavel Rozsypal - Martin Kubín (Jiří Mašek), Patrik Srba, Jan Mašek, Václav Burian - Miloš Zedník, Jan Kožina - další náhradník - Patrik Žák

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 24. 8. 2008 ve 14,15 hod., nastoupilo naše mužstvo dorostu k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti týmu Zbýšov. Zbýšov měl na svém kontě plný počet, tedy 6 bodů. Náš tým měl na svém kontě naopak 0 bodů. Tedy už z tohoto vyplývalo, že favoritem dnešního zápasu budou domácí.

Na hřišti tomu ovšem tak nebylo. Od prvních minut byl zápas velmi vyrovnaný a oba týmy si vytvářeli šance. Náš tým měl velké příležitosti především ze standardních situací, které zahrával kapitán Patrik Srba nebo Miloš Zedník. Další příležitosti přišli z rohových kopů, které jsme za první půli zahrávali 3 a ze všech tří mohli skórovat. Bohužel, nepovedlo se. Na první rohový kop si skvěle zaběhl Václav Burian, bohužel už tak skvěle nezakončil a branku přestřelil. Z druhého rohu našel Patrik Srba na vápně osamoceného Jana Maška, který poslal tvrdou střelu na branku Zbýšova, kterou však bránicí hráči Zbýšova zablokovali a míč odehráli do bezpečí. Třetí rohový kop se kapitánovi Dolních Louček moc nepovedl, ale pro míč si zběhl levý obránce Pavel Rozsypal, který poslal další tvrdou střelu na branku domácích, bohužel i tuto střelu zablokovala domácí obrana. Mezi tím, co si hráči hostí vytvářeli nadějné gólové příležitosti, tak hráči domácích nám nezůstávali nic dlužni. Vytvářeli si rovněž slibné příležitosti ke vstřelení branky. Bohužel pro nás se jim to i podařilo, když Kamil Martinek zakládal útočnou akci, ztratil míč a domácí poslali dlouhý pas až na svého útočníka, který utekl po pravé straně a s přehledem poslal míč k tyči na který nedosáhl brankář hostů Jindřich Borkovec - 1:0. Domácí hráči si kromě gólové šance vytvořili i další, ale tyto šance zneškodnili naši obránci a nebo dobře chytající Jindřich Borkovec. Těsně před odchodem do kabin měli příležitost ještě naši hráči opět ze standardní situace, když z poloviny hřiště poslal krásný centr Patrik Srba, bohužel Jan Kožina nedokázal hlavou usměrnit míč do sítě a těsně minul. V poločasu jsme tedy prohrávalidomácím týmempoměru 0:1.

Do druhé půle šli oba týmy s touhou získat co nejvíce bodů. Hra byla stále stejná, oba týmy si vytvářeli šance, ale tentokrát už ne tak velké. Velkou příležitost si vytvořil ze začátku poločasu Jan Kožina, když vystihl nahrávku domácích obránců. Honza šel sám na brankáře tísněn dvěma obránci, zvolil kličku, bohužel obránci jej vytěsnili do střeleckého úhlu a tak nemohl zakončit. Na druhé straně měl příležitost Zbýšov, když po pravé straně utekl obráncům hostí jejich křídelní útočník, jenž poslal nahrávku na naše malé vápno, kde nechtěně poklidil míč do branky hráč Dolních Louček - Václav Burian - 2:0. Tato branka nás o trochu více nakopla a začali jsme soupeře mírně tlačit, z toho vyplynula další velká šance, doslova jako přes “kopírák“. Jan Kožina opět vystihl nahrávku domácích, běžel sem na brankáře, tentokráte zvolil střelu a prostřelil domácího brankáře – 2:1. Tímto Honza ještě vykřesal naději pro svůj tým na zisk alespoň jednoho bodu. Bohužel, po této brance jsme museli hru otevřít a tak hráči Zbýšova měli jednodušší dostat se na dostřel branky Dolních Louček a také toho využili. Po levé straně zaběhl domácí útočník, ale když všichni čekali nahrávku skoro z nulového úhlu, on zvolil nečekaně střelu bodlem a překonal našeho brankáře Jindřicha Borkovce potřetí – 3:1. Zkoušeli jsme ještě s výsledkem něco udělat, bohužel marně. Tým Dolních Louček prohrál i svůj třetí zápas a domácí tým mohl slavit, jelikož v tomto zápase si vybojovali domácí hráči další tři body, které budou určitě důležité pro hru na hrotu tabulky.

Sumasumárum: Nutno ale dodat, že výkony hráčů Dolních Louček jdou nahoru, a tak by se naši diváci mohli v dalším zápase těšit už na zisk nějakých bodů, když k nám příští víkend zavítá tým z Moutnic.

Pasr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Maš

(Pasr, 28. 8. 2008 12:06)

já samozřejmě myslím na celý tým, a proto my mladší bychom měli prase, a Ti co mají více jak 18let, by měli bečku víš?:)

re Pasr

(MaŠ, 27. 8. 2008 19:21)

Na to že Ti ještě není 18 a tudíž nemůžeš požívat alkoholické nápoje máš dosti drzé požadavky !!! :)))

re beka

(Pasr, 27. 8. 2008 10:14)

Tak my je teda uděláme, a pak námsem pošlete bečku s prasetem:Dsamozrejme nejde o zadnou korupci:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ne sranda, ale zkusíme je udělat, bohužel jak říká Miloš los nám do začátku sezóny vůbec nepřeje

re beka

(MilZed, 26. 8. 2008 23:53)

my mame ze zacatku,hodne ostrej los...jeden favorit za druhym

re MilZed

(beka, 26. 8. 2008 22:45)

Děkuji za podporu,ikdyž to bude letos zase těžký máme mladej ,ale perspektivní manšaft 2 roky nám nikdo neodejde.Udělejte Moutnice pomůžete nám i Vám ,ale bude to opět těžkej soupeř.Ať se daří!!!

re MilZed

(Pasr, 26. 8. 2008 14:34)

Mildo diváků si nesmíš všímat, kdyby si jich všímali v první lize, tak nekopnou pořádně do balńu jak budou nervózní, a proto by jsme si jich neměli všímat, bohužel je to těžký, všichni se tu známe, a proto by nás diváci měli podporovat a ne nám některý věci vyčítat, většinou stejně víš, že si tu chybu udělal, a určitě jsi neudělal naschvál...

Podpora

(MilZed, 26. 8. 2008 14:28)

Pred zapasem se poradne vyhecujem....a v zapase se musime podporovat,a fanousci taky,nemam rad kdyz na me pokrikujou "jak tos nahral"atd...pak me to znechuti

re MilZed

(Pasr, 26. 8. 2008 14:21)

Mildo máš pravdu, ale toto si všechno musíme říct jako tým, a ne že 5 do toho půjde naplno a 6 zvolna, tak to nesmí být, a proto v neděli do toho půjdeme celý tým naplno, a necháme tam všechno....a s těma "kecama" máš naprostou pravdu, taky mi to vadí, a proto na ně v neděli vlítnem!!!

re beka

(MilZed, 26. 8. 2008 13:44)

dle meho nazoru ste byli o kousek lepsi jak my,ae ste nejvetsim favoritem souteze,tak at se vam konecne podari postoupit

Nazdar v nedelu

(MilZed, 26. 8. 2008 13:43)

V nedelu do toho dam vsechno,uz me nebavi prohravat a poslouchat ty kecy ze na to nemame,uz se tesim na nedelu

Parta...

(Pasr, 26. 8. 2008 11:53)

Marťas můžu Tě ujistit, že my si rozhodně z proher nic neděláme, nebo ne že si z nich neděláme, ale určitě se kvůli tomu nehádáme nebo tak, partu máme super, a to že jsme třikrát prohráli podle mého názoru s třemi týmy které budou hrát o špicu tabulky, nás nestaví do role outsidera soutěže, je to teda můj názor, ale věřím tomu, že společně s klukama v neděli zatneme zuby, a zkusíme urvat první naše body v OP!!!

Hlavy vzhůru !!!

(MaŠ, 26. 8. 2008 10:31)

Kluci, píšu až nyní, nějak mi na to nevyšel čas. Chtěl jsem Vás jen podpořit a povzbudit ! Nevěšte hlavy, že jste dosud 3x prohráli, pevně věřím a určitě nejsem sám, že výsledky vylepšíte, myslím, že máte na to hrát OP a Vaše chvíle teprve přijdou. Hlavní je, abyste drželi při sobě i když se zrovna nedaří tak, jak bychom chtěli. Tým dělá minimálně polovinu úspěchu, takže na to nezapomeňte a chovejte se tak. Jste přeci naši junioři, nebo ne ? ;) .... jeďte borci, zatněte zuby a jeďte !!!

re beka

(Pasr, 26. 8. 2008 8:53)

Ahoj, no já myslím, že to až tak jednoznačný nebylo, na šance jste byli lepší, ale my jsme si také vytvořili určité šance a kdyby jsme je proměnili moho být vše jinak, to musíte uznat, bohužel se tak nestahlo a vy jste zaslouženě vyhráli, tak ať se daří a ať už Vám ten postup konečně vyjde...

BANÍK

(beka, 25. 8. 2008 21:23)

Jo kluci Okres není prales,ale působíte sympatickým dojmem a dofám že se udržíte i když měl Baník šancí na tři zápasy!!!

nevadí

(Magor, 24. 8. 2008 21:25)

hoši nevadí,soustřeďte se na další zápas!

BaníkVSLoučky

(Baníík..., 24. 8. 2008 21:09)

Hoši pěknej zápas na obě strany ale preci jen sme meli asi viic sanci... ukazalo se ze ste v pohode borci a ne nejaci machyrci jak napr. DOLNI KOUNICE....hodne stesti