Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽELEŠICE - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (1:1), 14. 6. 2008

14. 6. 2008

Naše branky: Patrik Srba 0:1, Patrik Srba 1:2, Jan Lukas 1:3, Jan Lukas 1:4

Sestava: Petr Záluský - Ondřej Borkovec, Tomáš Černý, Pavel Jašek - Kamil Martinek, Miloš Zedník, Patrik Srba, Václav Burian - Jan Lukas, Jan Mašek, Jan Kožina - další náhradníci - Martin Kubín, Patrik Žák

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

Obrazeksobotu, 14. 6. 2008 ve 12,00 hod., sehráli naši dorostenci svoje poslední utkání této sezóny na hřišti soupeře. Náš tým nastoupil na pěkně připraveném trávníkuŽelešicích, které náš tým na domácí půdě porazil na podzim v poměru - 18:0. Bylo však jasné, že tento výsledek se dnes opakovat nebude.

Od úvodních minut bylo na našich hráčích vidět, že hrají bez nervozity, protože dnešní zápas už nic neznamenal, jako poslední dva hrané zápasy našeho týmu. Kluci zatlačili soupeře na vlastní polovinu a soupeř hrozil jen z brejků. Do první šance se dostal v 9´ kapitán Patrika Srba, když mu míč nahrával Jan Mašek, Patrik si míč pustil na levou nohu, jeho střelu přizdvihl stoper domácích a tím přehodil vlastního brankáře – 0:1. Tlak našich borců rostlObrazekkdyž soupeřovi hráči dali za hranicí vápna ruku, rozhodčí pískl přímý kop, ke kterému se postavil Miloš Zedník, ale jeho parádní střelu brankář domácích bravurně vytáhl na rohový kop. Do ojedinělého útoku se dostali domácí po chybě Patrika Srby, když nepřesně přihrál a útočník domácích se dostával do šance, Patrik Srba však skluzem zachránil situaci a míč odehrál na rohový kop. Domácí hráči jej rozehráli rychle na krátko a střela zasáhla ruku Tomáše Černého, který střežil tyč naší svatyně a tak rozhodčí pískl pokutový kop. K němu se postavil domácí hráč, ale trefil pouze tyč a odražený míč naši hráči odehráli do bezpečí. Do další šance se dostali opět domácí, když zahrávali standardní situaci z 35-ti metrů, lehký centr podcenil náš brankář Petr Záluský, míč mu vypadl míč z rukou a domácí útočník jej pohodlně poklidil do naší svatyně - 1:1. Od této chvíle byla na kopačkách Obrazeknašeho týmu znát trošku nervozita, ale i tak se kluci dokázali dostat do další šance, když ve skrumáži před brankou nedokázal nikdo míč umístit do sítě. A tak se za nerozhodného stavu šlo do kabin.

V kabině trenér i někteří hráči zvýšili hlas, aby se začalo hrát to, co se hrálo na podzim. Jak se řeklo, tak se i stalo. Do druhého poločasu naši kluci doslova vlétli, dávali si krásné přihrávky, chybovali minimálně a opravdu se snažili hrát to, co se hrálo na podzim. Do první větší šance se dostal Jan Kožina, který zatáhl míč po své lajně a tradičně pod sebe, stejně jako v minulém kole, vrátil míč na kapitána Patrika Srbu, který vymetl horní růžek soupeřovi branky - 2:1. Domácí tým se po této brance snažil naše kluky zatlačit na vlastní polovinu, ale to sem ji nedařilo. Naopak Ondřej Borkovec na vlastní polovině obral protihráče o míč nahrál Patriku ObrazekSrbovi, který se dostal sám, nikým nehlídaný až na půlku soupeře, kde našel Jana Maška, který skvělou přihrávkou našel mezi dvěma obránci  Jana Lukase, jenž poslal míč podél brankáře domácích a bylo veseleji - 3:1. K dalšímu přímému kopu, který jsme dnes vybojovali, se postavil Jan Mašek a krásnou střelou jen tak tak že nepřekonal brankáře domácích. Ihned poté měl velkou šanci Miloš Zedník, když Jan Kožina opět zatáhl míč po lajně, pokusil se odcentrovat, ale centr byl zblokován, odrazil se zpět k Miloši Zedníkovi a ten střelou křižmo trefil pouze tyč svatyně domácích. O pár minut později bylo opět co oslavovat. Jan Lukas a Patrik Srba šli sami dva na jednoho hráče, u míče byl Jan Lukas, který zvolil kličku, jež mu nevyšla, ale Honza zabojoval, míč vybojoval opět pro sebe a dokázal se gólově prosadit, když projel obranou soupeře jako Obrazek„nůž máslem“ a překonal brankáře domácích počtvrté - 4:1. Ve chvíli, kdy trenér našeho celku chtěl sáhnout ke střídání, ukončil rozhodčí předčasně zápas.

Sumasumárum: V dnešním utkání nechali někteří hráči na hřišti všechno, někteří trochu méně, ale všichni bojovali a nechali tam téměř své maximum, což je na tým, který má jistý postup slušné. Děkuji všem za Váš přístup a už se těším na příští sezónu.

Pasr (korekce MaŠ)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hm...............

(Magor, 15. 6. 2008 19:25)

to jo no

......

(MilZed, 15. 6. 2008 19:05)

Hm...ae bude nas dost chybet

no:):):):)

(Magor, 15. 6. 2008 18:24)

stejně poslední zápas,to je jedno už !:)

Rizci!!!

(MilZed, 15. 6. 2008 17:18)

Hosi vcera se me hralo dobre....nas docela pekne rezali a kvuli tomu mam v pi*i koleno no snad to bude do soboty dobry.

Super borci

(MaŠ, 14. 6. 2008 22:50)

Povinné 3 body jsou doma, jste báječní. Výborně, důležité je, že jste to zvládli. Těším se na Váš poslední špíl příští týden a pak to všichni s Vámi oslavíme, co Vy na to ?