Jdi na obsah Jdi na menu
 


BABICE U ROSIC - DOLNÍ LOUČKY 1:7 (1:3), 10. 5. 2008

10. 5. 2008

sobotu, 10. 5. 200816,30 hod., nastoupilo naše mužstvo mužů v dalším mistrovském utkání na hřišti nevyzpytatelného týmuBabic. Věděli jsme, že nás kromě důrazného a nelehkého soupeře také čeká boj s pro nás nezvyklým terénem.

Obrazek

Už od úvodní minuty jsme ale naznačovali, kdo bude pánem na hřišti, i když i domácí hráči podnikali útočné výpady, které však naše obrana vždy včas eliminovala. V 10. minutě jsme měli první vážnější příležitost, když Martin Mašek nezjištně našel dobře postaveného Jaroslava Němce, který střelou z otočky trefil pouze tyč Babické svatyně. V 15. minutě jsme asi již mohli slavit. Marek Lipovský Obrazekse vrátil na pravé straně pro míč, obešel si obránce a poslal do pokutového území krásný centr, na který si naskočil Martin Mašek, přehlavičkoval i obránce s brankářem a poslal náš tým do vedení – 0:1. V 18. minutě to mohlo být ještě veselejší. Lukáš Panovský zahrál trestný kop, na který si zaběhl kapitán Martin Špicl a byť byl tísněn dokázal z úhlu perfektně křižně vystřelit, ale i když byl domácí brankář již překonán, tak naši radost zhatila již podruhé protilehlá tyč. Ve 20. minutě zahrávaly Babice rohový kop, který jeho exekutor poslal rovnou na branku, míč odskočil od drnu a Martin Válek nezkušeně a chybně tento promáchl. Karel Mičánek neměl šanci – 1:1. Ve 25. minutě se do výborné střelecké pozice dostal ze vzdálenosti penalty Jaroslav Němec, ale s jeho následnou střelou si domácí brankář poradil. Ve 30. minutě poslal do pokutového území domácích zprava krásný centr Martin Válek, na ten si naskočil opět Martin ObrazekMašek, ale domácí hráč jej zastavil rukou – následovala penalta. Tuto proměnil, byť trošku se štěstím, Lukáš Panovský – 1:2. Ve 35. minutě zabojoval opět tradičně Jaroslav Němec, který v rohu hřiště získal míč, narazil si ho s Martinem Válkem a následně našel krásně postaveného Martina Maška, který sice míč moc dobře netrefil, ale díky veliké chybě domácího brankáře to bylo 1:3. Ve 40. minutě zahrával rohový kop Martin Válek zleva, míč hlavou prodloužil Jaroslav Němec a Martinu Špiclovi chybělo jen trochu více štěstí, aby bokem zakončil lépe, domácí brankář kryl. Ve 44. minutě zahrával trestný kop Lukáš Panovský, odražený míč se dostal k Jiřímu Hadovi, který vyslal perfektní tvrdou ránu, domácí brankář jen vyrazil, ale dorážející trio našich hráčů – Jaroslav Němec, Marek Lipovský a Martin Špicl stálo v ofsajdové pozici. Do kabin Obrazekse tedy odcházelo za stavu 3:1 pro náš tým.

Do druhé půle jsme vstoupili s bravurou a předváděli jsme moc hezké kombinační akce. Již ve 48. minutě vyslal po pravém křídle Martin Válek Jiřího Hada, který dlouhý míč ještě doběhl a z první nacentroval a našel tak hlavu Jaroslava Němce, který nedal brankáři šanci – 1:4. V 50. minutě si na velkém vápně domácích fotbalistů obešel Marek Lipovský protihráče, jeho střelu vyrazil domácí brankář, k míči se dostal Jiří Had a i když mu napoprvé ještě jednou míč zastavil Babický brankář, tak jej napodruhé již „poklidil“ tam, kam patří – 1:5. V 55. minutě začala akce na půlce, kde kapitán Martin Špicl rozehrál doleva na Lukáše Panovského, ten narazil rozběhnutému Patriku Křenkovi, který prošel až do soupeřova velkého vápna a našel výborně postaveného Martina Maška, který Obrazeknekompromisně podél brankáře zakončil – 1:6. O několik minut později se dostal do dobrého postavení střídající Martin Plachký, který však vypálil pouze těsně vedle levé tyče domácí svatyně. V 65. minutě zahrával z půlky trestný kop Michal Kroupa, ve vápně našel naskakujícího Martina Maška, který přehodil hlavou vše a míč směřující do branky ještě doklepával Marek Lipovský. Branka nebyla díky tomuto doražení uznána, i když si myslím, že platit měla. Po rohovém kopu70. minutě, který rozehrával Martin Válek se k míči dostal Martin Mašek, dal pod sebe ještě na lépe postaveného Lukáše Panovského, jehož střela však opět jen těsně minula cíl. V 72. minutě se nervózní domácí kapitán nechal zbytečně vytočit a jelikož se jeho konání opakovalo již poněkolikáté, obdržel žlutou kartu. I po ní nepřestalo nadávání na adresu rozhodčího, takže tento tasil i druhou a domácí hráli o deseti. V 75. minutě prošel středem hřiště Michal KroupaObrazeknádherně vysunul Jiřího Hada, který si těžký míč perfektně zpracoval a ještě lépe zakončil. Branku bohužel zhatil praporek domácího postranního rozhodčího. V 78. minutě prošel velice hezky Michal Stratil a ještě lépe vystřelil z hranice velkého vápna, jeho střelu však zlikvidoval vyražením domácí brankář. V 80. minutě zahrával rohový kop Martin Válek, ten se dostal na velké vápno k Patriku Křenkovi, který přesnou střelou k tyči zapečetil výsledek – 1:7. V 85. minutě vybojoval před vybíhajícím brankářem u pravého rohového praporku Jiří Had míč, který hned poslal zpět na vápno, ale Martin Mašek bohužel prázdnou branku jen těsně netrefil. O minutu později se dostal jako přes kopírák do zakončení Martin Plachký, ale jeho střela z vápna opět jen o několik málo centimetrů minula domácí branku. V 87. minutě začal sprostě po našem faulu nadávat na rozhodčího další domácí hrát a jen díky toleranci sudího i on neskončil Obrazekpředčasně ve sprchách a odnesl si pouze žlutou kartu. Utkání tedy skončilo naším drtivým vítězstvím 7:1.

Sumasumárum: Těžké utkání jsme i na takto špatném povrchu zvládli s bravurou a odvezli si důležité další 3 body. V dnešním zápase patří poděkování všem hráčům, každý na hřišti nechal co mohl, takže jsme po zápase mohli slavit. Krásné kombinace, krásné branky, dobrá předvedená hra. Borci, jen tak dál !!!

ŽK: Marek Lipovský

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hodnocení mistrovského utkání

(trener A mužstva, 12. 5. 2008 14:02)

V neděli jsme odjížděli k utkání do Babic s jasným cílem získat tři body.I když jsme věděli že to nebude jednoduchý soupeř a hra na nekvalitním hřišti nam většinou dělá problémy tak opak byl pravdou.Hráči neponechali nic náhodě a od prvních minut jasně ukázali kdo bude na hřišti pánem. I přes nerovnost povrchu dobře kombinovali výtvářeli si tlak a z nabídnutých šancí dokázali vstřelit krásné branky.Výsledek 1-7 odpovídá průběhu zápasu který bez vetších problémů dobře odřídil hlavní rozhodčí,který ve druhém poločase poslal pod sprchy kapitána domácích který neunesl vysokou prohru.Do té doby nejlepšího hráče našeho soupeře.Nutno podotknout že jsme odehráli mnohem lepší zápas než minulou neděli a bylo se na co dívat.Přál bych si aby hráči zopakovali podobný výkon za týden na našem hřišti kde ná čeká kvlitní soupeř z Domašova. Dik patří i divákům kteří nás ve velkém počtu přijeli povzbudit Kamil Válek.

re Jara Nemec

(Milo, 12. 5. 2008 13:30)

Milej Jarecku, ty jeden privandrovalče z Lelekovic nebo odkud, nevim proc se do toho pletes, kdyz tady hrajes teprve 2 nebo 3 roky, mozny vic, ty vubec nevis, jak to tady vypadalo pred 5, 10, 15 ,20 letama, ko tady hral, jak se hralo a kdo to vsechno vedl. Kamil V. sel radsi chytat do Dobrcu, kde zahrival lavicko a Martin S. se nechal premlouvat, aby sel hrat a pomoc Dolnolouckymu fotbalu, ted se najednou vratijou na zpet a hraji si na zachrance naseho fotbalu. Jedinej kdo proto neco dela je M.Spicl a Kamil se jen veze, vzdyt to neni trener, ten umi zbidou vykopnout balon z ruk, jinak nic, on neumi vystrelit na branu na toz udelat klicku, tak nechapu, co vas muze trenovat, kdyz skoro nic neumi ten namachrovanec.

Halo, halo...

(Petr K., 12. 5. 2008 11:24)

No dobrý den :)))) Tak teď už se ozvu, jen tak pro jistotu :)))) Rád bych upozornil na to, že i když jsou moje názory s názory diváka2 velmi podobné, já se pod tímto nickem neskrývám. To jen tak mimochodem, kdyby měl někdo zase tendence mi nadávat, až se přijedu podívat do Louček na fotbal.

re divák

(divák 2, 11. 5. 2008 20:02)

Jak již správně ultras naznačili, za poslední rok a půl jsou takovéto výsledky, a ne náhodou jsou tyto výsledky dílem M. Špicla, nikoliv K. Válka. Pak bych chtěl milým ultras vzkázat, že pokud se JEDNOU něco opakuje, není to perioda, k tomu je potřeba víc, na to ale asi nemají dostatečně členitou šedou kůru mozkovou. A teď ty důvody pro diváka:
1.za tři roky neyl schopnej vytvořit konkurenční prostředí, teď je už možná na správné cestě, někdo by ale řek hodně pozdě...uvidíme dál
2.když pominu fakt, že je to ten nejtrapnější člověk a má blbý kecy a nevím co ještě, tak nemůžu přehlídnout jeho snahu vydobýt si respekt hlasitostí, nikoliv obsahem věty.
3.pokud těm borcům nedá nic než jen běhání, je to ten správný muž na místo kondičního trenéra, ale ne na pozici hlavního trenéra.
4.už jenom ten fakt, že nejlepší fotbalista v loučkách pod Kamilem hodně zápasů proseděl, tak není vhodné aby tento slepec trénoval.
5. lže- uvedu příklad - Kamil na otázku proč Standa nehraje namyšleně odsekne- říkal že nechce, na stejnou otázku samotný S. Halas odpoví- vůbec nevím, z toho si pak můžete udělat obrázek o panu trenérovi.
To je snad dost důvodů, a pokud ne tak sem se asi zmýlil v panu trenérovi. Ale určitě by se našli i další, já sem uvedl ty hlavní o kterých vím.
Pak otevřeně říkám že nekritizuji trenéra za tento zápas, ale obecně za to jak ten tým vede, nenechte se zmýlit výsledky, pořád je to jenom 4.třída kterou hraje úplně každej a 9 z 10 týmů se ani nedají považovat za soupeře, hrozně rád bych byl aby ten tým postoupil, a bylo nějaký srovnání s kvalitnějšíma týmama, pak by se teprve vidělo jak moc se ten tým pod Kamilem zlepšil či zhoršil i z pohledu běžného diváka. Plno týmů má třeba hrajícího trenéra a ničemu to neškodí a hrají i vyšší soutěže než vy, tak nevím proč by např. současný kapitán nemohl zkusit i trénovat a odsunout toho rádoby trenéra zpátky k tenisu, ten mu de líp. Jeslti se nechcete pořád plácat v pralese, měli byste se zbavit té koule na noze v podobě trenéra, kterej je tam jenom nastrčenej na oko a nic by bez Špicla s tím týmem neudělal k lepšímu. Pokud si myslíte, že pro Loučky je úspěch hrát nepostupový místo v nejnižší soutěži, tak není.

re Divák 2

(divák, 11. 5. 2008 17:39)

Tak teď mě to fakt začalo zajímat - napiš ty další důvody!

Vzkaz trenérovi

(Doubek, 11. 5. 2008 16:34)

Ahoj Kamčo,
prosím, nevšímej si komentářů od slabších jedinců. Svoji práci odvádíš skvěle. Pod tvým vedením (za přispění kapitána) mužstvo mužů stoupá výš.
Chtěl bych ještě zárověň pogratulovat hráčům/kamarádům za velice dobře odvedenou práci na hřišti.
JSTE BORCI, čauvec.

14-denní perioda - něco na tom bude ;)

(Ultras, 11. 5. 2008 15:48)

Každá ženská má jednou za 4 týdny "krámy", to je fakt. Milo a divák 2, možná i divák mají zase jednou za 14 dnů nesnesitelný tlaky na jejich mozkovou kůru. Tzn., že zde musí blít nesmyslný bludy, který se prakticky nikdy článku netýkají. Pořád je to o jenom a tom samém. Vyhrajete 8:1 v Čučicách, všechno Kamil zkazil ! (asi se mělo prohrát! (aha, to mne nenapadlo). Pak vyhrajete v Babicích 7:1, zase je vše špatně. Jednou je to kvůli tomu, že Halas nehraje, protože si asi přeje nehrát či co, já nevím, podruhé zase sedí Válek, nejlepší střelec, taky špatně, podruhé zase hraje a jak je to ? Ano špatně. No tak pane trenére !!! Taky všechno zle, pak zase nehraje ten či onen a zase je všechno zle ! Kdo za to může ? Ano Kamil Válek, protože tento trenér má za poslední rok a půl výsledky z cca 40 utkání samé výhry asi 2 remízy a 4 prohry. To je špatné. Lepší by bylo, kdyby se prohrávalo, pak by byl chválen. ....

Hoši, nenechejte se nabourávat od těchto 14-ti denní "drben", který se vás stejně snažej jenom nahlodat. Já a ostatní praví fandové jsme za vámi a držíme palce. Jsme vděčni za vaše výsledky a za vaši hru. A výše jmenovaným bych doporučil si založit svoje stránky, kde třeba můžou kritizovat a pomlouvat kohokoliv. Třeba si tak vyléči svoje averze vůči trenérovi a jiným lidem, pod kterými na to neměli a prostě si to jenom v sobě nedokážou přiznat. Srabové.
Takže "baby" zase za 14 dnů ahoj ;)))
DOLNÍ LOUČKY DO TOHO .... OLÉ OLÉ OLÉ !!!

čau

(nemec jara, 11. 5. 2008 15:25)

milý Milo,rád bych se stebou potkal osobně.Když Stana na začátku řekne, že ho bolí koleno tak je samozřejmí, že nechce hrát.Tak nevím o co ti jde ty PITOMČE. A nevím proč nadáváš na Kamila, když vůbec o tom nic nevíš a jestli se ti něco nelíbí tak mě zastihneš v úterý v 18hodin na hřišti ty KRETÉNÉ jeden PITOMEJ.UŽ SE TĚŠÍM. Jara Němec.

re divák

(divák 2, 11. 5. 2008 14:18)

Pokud ti tohle nestačí, můžu ještě pokračovat dál, je zde totiž plno jiných důvodů proč se současný trenér na svoje místo nehodí. Ale je to na delší článek a ten se mě teď nechce začínat.

re divák

(divák 2, 11. 5. 2008 14:04)

Ve zkratce bych to vysvětlil asi tak, že nemůže trénovat člověk co fotbalu rozumí méně než někteří dorostenci. Dokáže třeba natrénovat dobře fyzičku, ale to umí každý sám když na sobě zapracuje. Navíc bych chtěl zdůraznit, že třeba M. Mašek bez toho aniž by potřeboval jakékoliv jeho treninky tak se v mužích ujal více než dobře a je příkladem toho, že člověk nemusí trénovat a stejně může být v Loučkách jedním z nejužitečnějších hráčů. Taky nemůžeš čekat od lidí kteří sou s Kamilem jedna ruka, že proti němu řeknou křivýho slova, pač už by si pod ním nezahráli, u nich je totiž idiot člověk, který má jiný názor než oni sami, ať už je jakkoliv pravdivý.

re Divák 2

(divák, 11. 5. 2008 13:33)

Můžeš mi vysvětlit, jak je to s tím trenérem? Pozoruju dění jen zvenčí již delší dobu a taky se mi zdá, že problém je v něm. Když se tady ale někoho zeptám, označí mě za idiota....

re MilZed

(divák 2, 11. 5. 2008 12:55)

Nerek bych, že o Kamilovi vím velký hovno, radši si to taky zjisti jak to všechno je. K tomu Standovi, pokud byl zraněnej tak je samosebou, že nehrál, to chápu, ale nic na tom nemění fakt, že trenér mnohdy nelogicky řeší skládání sestavy, čímž v týmu nepodporuje konkurenční prostředí. Výsledkem je už jen to, že na trenink chodí v průměru tolik lidí, kolik tam chodí, musíte uznat sami, že málo.

hm........

(MilZed, 11. 5. 2008 12:16)

Tady kritizuji jen ti lidi co o nasem fotbale ví velky hovno jo a Milo prvne si teda zjisti jak to vsechno je

Poděkování

(MaŠ, 11. 5. 2008 5:17)

Jménem kapitána týmu děkuji všem hráčům, kteří ve včerejším utkání nechali na hřišti srdíčko a bojovali. Výkon byl velice kvalitní a tomu odpovídá i konečný výsledek, který vlastně mohl být ještě vyšší. Díky, a je více takovýchto výkonů.

re Milo

(MaŠ, 11. 5. 2008 5:15)

Ty magore, radši sem už nechoď. Proč nehrál, radši se ho zeptel Lojzo, ale ujišťuji Tě, že to bylo jeho přání. Zalez do díry !!!

No jo

(Milo, 11. 5. 2008 0:28)

Minulej tyden vam Standa Halasuj zahral skvele a ted ho zas ani nepostavite? Dite se vysrat, ten kdo trenuje muzstvo muzu, tak je peknej curak, namyslenec jeden.

No tedy !!

(Magor, 10. 5. 2008 20:01)

Super borci!!!