Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHUDČICE - DOLNÍ LOUČKY 1:1 (1:1), 27. 5. 2007

27. 5. 2007

V nedělním dopoledni, dne 27. 5. 2007 v 10,30 hod. jsme sehráli další mistrovské utkání na hřišti "lídra soutěže", týmu Chudčic. Na podzim jsme s nimi doma prohráli 0:1 a tak jsme chtěli toto odčinit a protáhnout naši vítěznou sérii o další zápas. Zápas provázela velmi bouřlivá atmosféra, protože asi stovku domácích fandů doplnilo dalších asi 50 našich.

Obrazek

Ihned od prvních minut jsme se do sebe se soupeřem zakousli. Po nátlaku odehrála obrana hostí na roh, ten rozehrál Jaromír Panovský a jeho jmenovec, Jaroslav Němec, si na míč nádherně sběhl a ránou z voleje mířenou k tyči Obrazeknedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Poté předvedl domácí útočník likvidační zákrok zezadu a odnesl to právě Jaromír Panovský. Musel střídat a rozhodčí neukázal ani žlutou kartu ! V této pasáži jsme měli utkání jasně pod kontrolou a domácí mohli děkovat svému brankáři, že velice rychle skóre nenarostlo. Po hezké rozehrávce na pravé straně dostal míč do běhu Martin Válek, krásně přehodil brankáře, ale domácí obránce se štěstím a pomocí pravé tyčky míč vyhlavičkoval na roh. V průběhu další minut jsme si vypracovali další šance, Martinu Válkovi střelu zlikvidoval opět domácí brankář, po následné kombinaci zleva pálil z vápna Jaroslav Němec, domácí brankář opět bravurně vytěsnil na roh. Domácí se začali osmělovat a několikrát vypálili z cca 30 metrů, ale všechny míče létali vysoko nad. Ve 30. minutě se již v Chudčicích mohlo slavit. Po ztrátě míče na našem levém křídle Jakuba Duchoně se domácí na 3 doteky dostali až před našeho Obrazekbrankáře, domácí útočník si tělem pokryl míč, odstranil si Jaroslava Válka a nekompromisně prostřelil Martina Plachkého - vyrovnáno 1:1. Tímto také ukončili naši 4-zápasovou neprůstřelnost. Zanedlouho poté domácí útočník opět pronikal, obešel i kapitána Martina Špicla a poté nešetrně volil přihrávku místo střely. S tou si naši obránci bez problémů poradili. Těsně před koncem poločasu krásně pronikl přes půl hřiště po levé straně Jaroslav Němec a jeho tvrdý centr překvapil domácího brankáře a skončil k naší veliké smůle na břevnu domácí svatyně. Poté jsme si vypracovali poslední šanci poločasu, kdy po kombinaci ve vápně domácích zakončoval Jaroslav Brabec, bohužel, míč opět zlikvidoval brankář domácích. Poslední šancí prvního poločasu byl trestný kop domácích, Obrazekkterý skončil ale jenom nad naší brankou. Za zmínku ještě stojí útok domácích, kteří se dostali až před Martina Plachkého, ten nohou vykopl míč a domácí útočník předvedl "divadélko" a modlil se, že mu na to rozhodčí skočí. Ten byl však pozorný.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, hra byla z naší strany opatrnější. Přehrávali nás ve středu pole a nakopávali na svoje obrovité útočníky. Přišla série několika domácích rohových kopů, se kterými si ale naše obrana poradila. V 55. minutě se řítil sám na našeho brankáře domácí útočník, ale Martin Plachký ho bravurně vychytal. Do šancí jsme se dostávali nyní již jen minimálně, ale i naše obrana fungovala bezchybně. Asi v 70. minutě však již vše mohlo být jinak. Domácí útočník prošel Obrazekpřes 4 naše hráče až z vlastní poloviny, místo nahrávky však zvolil ještě jednu kličku do vápna a tam ho vychytal opět náš brankář Martin Plachký. Poté už jsme domácí útočníky do ničeho nepouštěli a konec se rychle blížil. Po hezké kombinaci ve středu pole našel střídající Stanislav Halas Marka Lipovského, který si nejdříve udělal kličku obránci a následně z vápna tvrdě pálil, domácí brankář však opět kryl. V 85. minutě pronikl po pravé straně Jaroslav Brabec, rozehrál na Stanislava Halase, který krásně nacentroval, na míč naskakoval úplně volný Marek Lipovský, který měl naprosto prázdnou branku. Bohužel místo nekompromisního zakončení byl zbytečně nervózní a hlavou minul branku. Domácí stále stupňovali svoji tvrdost a silně to pocítil i Lukáš Panovský, do kterého naprosto zbytečně zajel domácí Obrazekútočník. Po následném trestném kopu z půli hřiště Patrika Křenka si na míč ve vápně naskočil Stanislav Halas a hlavou prostřelil domácího brankáře podruhé. Bohužel rozhodčí si vymyslel útočný faul a náš tým tímto dosti poškodil ! I samotní domácí hráči a po zápase i obecenstvo uznalo, že branka byla dosažena regulérním způsobem. Do konce zápasu se již nic vážného nestalo a tak jsme poprvé v jarní části ztratili body.

Sumasumárum: Zápas neměl kdovíjakou kvalitu, ale oba soupeři předvedli hezký fotbal. Můžeme opět litovat našich neproměněných šancí a musíme zároveň pogratulovat domácímu brankáři - Pavlu Doležalovi, který Chudčice velmi podržel. Remíza zápasu sluší, ale nemůžu nezopakovat, že jsme měli vést z Chudčického krásného trávníku všechny 3 body ! Bohužel pan rozhodčí Osvald byl proti.

DĚKUJEME NAŠIM FANOUŠKŮM, KTEŘÍ TRADIČNĚ PŘIJELI PODPOŘIT NAŠE FOTBALISTY V HOJNÉM POČTU A VYTVOŘILI SPOLU S DOMÁCÍMI NEVÍDANOU ATMOSFÉRU. DĚKUJEME !!!

A

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky CHUDČICE - DOLNÍ LOUČKY, 27. 5. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování divákům

(MartinV., 28. 5. 2007 11:53)

skládám poklonu našim divákům za podporu na našich zápasech venku! JE TO SUPER

dobrý výkon

(MartinV., 28. 5. 2007 11:49)

ale velká škoda těch neproměněných šancí a toho neuznaného regulérního gólu.Ale na druhou stranu je super, že jsme týmu aspirujícího na postup sebrali body!

re JaraV

(MaŠ, 27. 5. 2007 20:59)

opraveno ;)

chyba

(JaraV, 27. 5. 2007 19:24)

Marťo, máš tam chybičku. Ten gólový roh kopal ještě Jara Panovský.

Poděkování ....

(MaŠ, 27. 5. 2007 16:03)

Ahoj spoluhráči, moc Vám všem děkuji za dnešní skvělý výkon, moc jste všichni dřeli a výsledkem je bod ze hřiště "lídra" soutěže. Bojujte dál, na podzim se budeme rvát za vyšší soutěž. Díky Kluci ...
Děkuji diváci naši ušatí, jen tak dál, jsem moc rád, že nás takto podporujete ! DÍKY, DÍKY A JEŠTĚ JEDNOU DÍKY !!!