Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČUČICE - DOLNÍ LOUČKY 1:8 (1:4), 26. 4. 2008

26. 4. 2008

sobotu, 26. 4. 200816,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na „trávníku“ mužstva Čučice. K tomuto utkání jsme odjížděli s vidinou tří bodů, ale věděli jsme, že kromě houževnatého a nebezpečného soupeře nás také čeká boj se samotným, pro nás nezvyklým terénem.

Obrazek

Ihned v první minutě domácí nebezpečně zahrozili, když jejich křídelník poslal křížný pas zprava a odkop Michala Kroupy trefil prudce a přesně hlavu presujícího útočníka. Odražený míč skončil naštěstí těsně mimo naší tyče. Během následujících 7 minut měly Čučice další dvě slibné příležitosti, ale poprvé jejich útočník míč netrefil jak by chtěl a podruhé netrefil branku. Poté začaly také naše Obrazekchvíle. V 8. minutě Jaroslav Brabec našel ve velkém vápně soupeře Martina Válka, ten sice netrefil míč ideálně, ale našel tím úplně osamoceného Marka Lipovského před brankou. Marek bohužel míč promáchl. Ve 12. minutě zabojoval v rohu hřiště Martin Mašek a ostře vypálil z velkého úhlu, domácí brankář však míč vytěsnil na rohový kop. V 15. minutě zahrával trestný kop Lukáš Panovský, jeho přízemní ale dělovou ránu brankář domácích jenom vyrazil a doběhnuvší kapitán Martin Špicl dal zapomenout jeho střelecké patálii z minulého utkání – 0:1. V 17. minutě obdržel míč Marek Lipovský, posunul dále na Martina Maška, který křižnou střelou nedal Čučickému brankáři šanci – 0:2. V 19. minutě rozehrál míč do kombinace zleva Lukáš Panovský na Michala Stratila, ten nevolildobré pozici střelu, ale uviděl nabíhajícího Martina Maška, kterému poslal míč a druhý jmenovaný zvýšil nechytatelnou ránou na 0:3. Ve 22. minutě vysunul Martin ObrazekMašek do samostatného úniku Marka Lipovského, který však tváří v tvář domácímu brankáři tentokráte neuspěl. O minutu později si Marek Lipovský situaci zopakoval, když ho geniálně vysunul Martin Válek, i nyní byl však domácí brankář úspěšnější. Ve 35. minutě si vybojoval svůj vlastní míč u rohového praporku Jaroslav Němec, nahrál před branku zpět na Martina Válka, který mu vrátil a první jmenovaný rozvlnil síť domácích počtvrté – 0:4. Ve 36. minutě vysunul do slibné pozice Lukáš Panovský Michala Stratila, který z pozice velkého vápna bohužel branku přestřelil. O minutu později se dočkali domácí, když průnik domácího útočníka zastavil nedovoleně Martin Špicl, z následného trestného kopu ve zdi tečoval míč Martin Mašek a ten skončil v naší brance – 1:4. Ve 38. minutě se přes tři hráče uvolnil výborně hrající Martin Mašek a šel sám na brankáře, bohužel ani on na domácího brankáře nevyzrál. Ve 39. minutě se pro Obrazekzměnu řítil sám na brankáře Čučic Jaroslav Němec, obešel si ho a z ostrého úhlu vystřelil do prázdné branky, ze které míč na poslední chvíli vykopl domácí obránce. Ve 42. minutě zabojoval v pravém rohu hřiště Lukáš Panovský, obešel si protihráče a našel skvěle na malém vápně Jaroslave Němce, který bohužel ve stoprocentní šanci trefil pouze břevno. V poslední minutě prvního poločasu ještě velice hezky vypálil ze 25-ti metrů Lukáš Panovský, ale Čučický brankář tentokráte kryl.

Do druhé půle jsme vstoupili laxně a domácí nás k ničemu nepouštěli po dobu dlouhých 15-ti minut. Naopak sami byli nebezpeční. Během úvodních minut několikrát nebezpečně ale zároveň nepřesně hlavičkovali. V 60. minutě však vyslal do protiútoku Lukáš Panovský Martina Maška, který našel v lepší pozici střídajícího Jiřího Hada, jenž krásně vypálil do Obrazektyče domácí branky a Marek Lipovský přetavil odražený míč o břevno v gól v domácí svatyni – 1:5. V 65. minutě poslal před branku skvělý centr Martin Válek a na něj si naskočil Martin Mašek, jehož hlavička skončila jen těsně mimo branku domácích. V 67. minutě zahrozili také domácí, kteří poslali před naši branku krásný centr, na který si naskočil jejich hráč a tvrdě hlavičkoval. Dobře postavený Karel Mičánek však bravurně vytěsnil míč na rohový kop. Z něj domácí opět pálili, ale Martin Špicl vyhlavičkoval na další rohový kop. V 69. minutě jsme měli další velikou příležitost, když po vysunutí od Jiřího Hada nahrával na velkém vápně ještě Marek Lipovský Jaroslavu Němcovi a ten přehodil lobem brankáře a nakonec i domácí branku. V 70. minutě si Martin Válek a Martin Mašek situaci zopakovali jako přes kopírák, Martin Válek opět centroval a Martin Mašek opět hlavičkoval a opět jen těsně mimo tyče. V 75. minutě pronikal sám po pravém Obrazekkřídle Jaroslav Brabec, nakonec míč ztratil, ale vybojoval ho zpět Martin Válek, který našel na malém vápně zcela volného Marka Lipovského, který nedal domácímu brankáři šanci a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:6. V 78. minutě přesprintoval fantasticky půlku hřiště Jaroslav Brabec, ale v posledním okamžiku si ukopl více míč a u tohoto byl o kousek dříve domácí brankář. V 80. minutě se postavil k trestnému kopu Martin Mašek a poslal je krásně do pravého horního růžku domácí branky. Domácí brankář se však vyznamenal a míč vyrazil na rohový kop. V 82. minutě vysunul výborně hrající Marek Lipovský do protiútoku Jaroslava Brabce, který se nyní přes domácího brankáře prosadil a zvýšil na 1:7. V 85. minutě zahrával trestný kop Martin Válek, rozhodčí pískl do píšťalky a Martin vypálil, míč prošel mezi nohama domácího brankáře do Obrazekbranky, ale rozhodčí znovu pískl a nechal rozehrával znovu s tím, že obdaroval domácího kapitána žlutou kartou za mluvení. Opakovaný trestný kop již nám nevyšel. V poslední minutě zahrával ještě rohový kop Martin Válek, na míč si sběhl a naskočil náš kapitán Martin Špicl a přesně mířenou hlavou nedal domácímu brankáři šanci – 1:8.

Sumasumárum: Dnešní utkání jsme zvládli s bravurou a takto jsme se vyrovnali i s velice špatným a rozmáčeným terénem. Každý článek týmu fungoval skvěle a konečně nám vycházelo i proměňování střeleckých příležitostí. I přes špatný terén jsme se snažili kombinovat hru a bojovat o míče, což se nakonec vyplatilo. Náš výkon jsme korunovali 8 krásnými brankami a věřme, že naše střelecká potence bude i nadále trvat.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Petr K.

(MaŠ, 29. 4. 2008 11:37)

Nazdra Peťo, koukám, že se to tu nějak rozepsalo. Chtěl bych Tě jen ubezpečit, že nikdo nezavírá oči před kritikami apod. Výbor našeho fotbalového oddílu se schází pravidelně každé pondělí a řeší věci nejen konané na trávníku, ale i týkající se jeho zázemí a fungování. Ujišťuji Tě, že kritika i pochvala na Kamila, mne či kohokoliv, kterého se náš fotbal dotýká je na denním pořádku i tam a vše se řeší, neshrnuje se pod stůl, jak to tady někdo níže uvedl. Pak bych taky rád zmíňil to, že hodně lidí je moc chytrých, ale když jsme např. sháněli trenéra pro dorost, tak nikde nikdo nebyl, takže ... potencionálních trenérů je hodně, ale ve skutečnosti nejsou lidi, ale to Ty a ostatní nemohou vidět, jelikož vidí jenom to, co se koná na hřišti v průběhu zápasů, anebo to, co se zde píše. Jsem mimochodem moc rád, že také někdo z našich fanoušku tímto článkem podpořil náš tým, je to milé a za celý tým děkuji.
Co se týče Peťo Tebe, už jsme to spolu mnohokrát konzultovali a moc dobře víš, že se snažím i Tobě i komukoliv jinému z týmu jakkoliv pomoci. To, že jsi se pod Kamilem neprosadil je fakt, ale konkrétně Ty jsi příkladem toho, kdo má vůči Kamilovi averzi, kterou nedokážeš překonat, a to Ty víš. Ale alespoň se za nic neschováváš. Ale ti, co zde píší tak do našeho dění vůbec nevidí a posuzují vše dle mého názoru jen svýma očima a tak, jak to vypadá jenom jedním pohledem ... toť vše

Re: Ultras

(Petr K., 29. 4. 2008 11:11)

Hned na začátku bych chtěl zdůraznit, že jsem fanoušek týmu z Dolních Louček, přeju klukům všechno nejlepší a rozhodně ten vysněný postup. To jen tak pro pořádek, kdyby někdo kvůli tomu, co teď napíšu, měl tendence zapomínat na skutečnost, že na trávníku jsem pro DL vždycky jezdil do krve a mimo něj jsem se vždycky snažil být týmu prospěšný. Zkrátka, že jsem fanoušek Louček a i když momentálně za tým nenastupuji a nemám čas jezdit o víkendech koukat na zápasy, stále dění kolem klubu sleduji a fandím mu. Myslím, že současný tým je hodně silný, noví kluci jsou opravdu dobrými posilami a to co dělá Martin Špicl pro zázemí, je naprosto super! Nicméně, rozhodně bych nezavíral oči před věcmi, které nejsou zase až tak růžové. Mezi ně rozhodně nepatří poslední dvě velké výhry, ty jsou skvělé, ale třeba skutečnost, že kritika na hlavu Kamila Válka se objevovala, objevuje a jak to tak vypadá, také objevovat bude, ta mi přijde víc, než alarmující. A také to, že ji nikdo nevěnuje pozornost. Když jsem s ní přišel a upozorňuji, že naprosto otevřeně, já, byla povážována za projev zhrzeného hráče, který plive špínu na trenéra, pod kterým se neprosadil. Dobrá, třeba to může být pravda. Když s ní přijdou lidé tady na webu, označítě je za idioty s nízkým IQ. Já neříkám, že formu, jakou své názory podávají schvaluji, ale znovu je to ten hlas, o kterém jsem mluvil. A co si tak vzpomínám, podobné kritické hlasy na adresu trenéra skutečně mezi fanoušky jsou už od jeho příchodu k týmu. Takže, abych to nějak ukončil. Podle mého názoru je v pořádku, když fanoušci vidí dobrou práci, která vznikla. Ale současně je v pořádku, když i upozorňují na nedostatky, pokud jsou. A pokud jsou, neměl by před nimi zavírat oči nikdo, protože jedině tím, že nedostatky najdeme, můžeme posoudit, zda pozitivní věci vznikají tak nějak samovolně a nedostatky převládají, nebo zda jsou nedostatky přirozeným průvodcem a dají se prací odstranit.

Podpora pro všechy týmy Dolních Louček

(Ultras, 29. 4. 2008 9:42)

Vaše internetové stránky návštěvuji často a moc rád. Také moc rád zajdu na vaše zápasy, ať už na špíly v Loučkách nebo venku. Fakt je, že sem nic nepíšu, ale rád čtu připomínky, které se zde píšou. Teď ale udělám vyjímku. Všem hráčům chci říct, že máte nejen ve mě, ale i mnoha desítkách či stovkách loučských diváků velkou podporu a jsem rád, že za poslední dobu zde fotbal kvalitativně roste. My všichni to vidíme a moc vám za to děkujeme! Ostatně důkazem toho je naše veliká účast na zápasech doma, kdy nás podle některých tady chodí přes 100 a pár nás jezdí i ven. A fandíme Vám, fandíme, nekritizujeme, i když netvrdím, že vždy se vším souhlasíme. Víme, že to děláte i pro nás a takže lecos umíme odpustit. HOŠI DĚKUJEM !!! Protože náš fotbal sleduji již mnoho let, tak dokážu objektivně ohodnotit to, že na fotbal, který se hraje nyní se dá o mnoho lépe dívat, než na ten který se hrál kdysi, když se ještě aspoň co já vím vůbec netrénovalo. Pravda, hrála se trojka, ale taky systém kop sem, kop tam a za chvilku nikdo nemohl. Chytráci, kteří zde píší, nemají vůbec ponětí o tom, že kvalita fotbalu v kraji Vysočina je naprosto někde jinde, proto taky nedokážou pochopit to, že v době přesunu Dolních Louček do Brna-venkova nebylo možné se s týmy zde ani srovnávat. Ale oni to vlastně ani nemůžou pochopit, jelikož z jejich článků zde je vidno, kde se zasekla jejich výška IQ a pravděpodobně si tady léči jakési komplexy, fakt nevím. Jednu velkou pravdu zde zmínil Michal, který vybídl ty, kteří si na nás jenom hrají, nebo se podle nás podepisují, ale věřte kluci, že my je mezi sebe nepočítáme! Michal Kroupa vybídl dva "nejchytřejší" - diváka 2 a Mila k návštěvě kabin a možnost vydiskutování si záporných věcí přímo s hráči a trenérem, to je fér. Takže očekávám, že se po zápase s Hradčany, na který se moc těším, se zde objeví diskuze o tom, co jste vyřešili. Předpokládám, že když jsou tito dva zde takhle aktivní a moc chytří, tak vnesou do týmu mužů mnoho kladů a jsem sám zvědavý, jak pomohou růstu zdejšího týmu.
Mimochodem, každý má názor úplně jiný, ale dle mého názoru Kamil Válek a Martin Špicl udělali s týmem obrovský kus práce a hodně tady kvalitu fotbalu pozdvihli. Samozřejmě na tom mají podíl i všichni hráči, kluci díky vám. Ještě jedna věc, taky moc nechápu, že když se vyhraje, navíc dvakrát za sebou takovýmto drtivým výsledkem, nemělo by se spíš slavit než kritizovat? Někdy mám výhrady ke konání či počínání těchto dvou zmiňovaných, i k některým hráčům, ale jsem fanoušek DL kopané ne ten, kdo stále hledá možnost něco zkritizovat. Když navíc čtu, co mají v hlavách někteří lidé, jsem moc rád, že o sobě můžu říct, že jsem normální.
TAKŽE MUŽI, DOROSTENCI, ŽÁCI, MÁME VÁS RÁDI A BUDEME DĚLAT VŠE PROTO, ABYCHOM VÁS MOHLI PODPOŘIT A OPLATIT VÁM KRÁSNÉ ZÁŽITKY, KTERÉ DÍKY VÁM MŮŽEME PROŽÍVAT !!! DOLNÍ LOUČKY OLE OLE OLE OLE OLE OLE

re divák 2 a Milo

(Pasr, 29. 4. 2008 7:17)

tak a ted sem zvědavej, kolik vás v neděli přijde!!!

Re Milo a divák 2

(Michal Kroupa, 28. 4. 2008 22:13)

Hoši byl bych rád, kdyby jste se představili jmény. Už dlouho čtu vaše příspěvky a kromě hrubek, kterých v nich máte spoustu jsem nezapsal žádné moudro.
Pokud máte nějaké konkrétní připomínky k týmu nebo k vedení tréninků, tak prosím dojděte v neděli po zápase do kabin. Rádi odpovíme na vaše všechny otázky. Anonymní kritizování na tomto webu je jen projev slabošství. Doufám, že nemáte strach a pokud nejste jen borci bez mozku, tak dojděte.Popovídáme si.Děkuji Michal.

re Pepe

(niki, 28. 4. 2008 19:11)

no trénuje myslím od minulýho podzimu... a proč?, tak to nwm asi, že se moc běhá, ale to je potřeba!!a chytával za Doubravník jako předtím.... .;)

re pasr

(divák 2, 28. 4. 2008 18:04)

myslím že problém je trenér, to je snad jasné! za tu dobu co to vede by už každej člověk na jeho místě s tím týmem udělal daleko víc než on, ale protože je to taková hvězda tak to tam akorát sere, má v hlavě nasraný a tváří se jak největší boss, ten tým není kvalitně na tak hrozný úrovni, aby hrál nejnižší soutěž ,ale když mu nejlepší hráč vysedává na lavičce ikdyž není nemocnej tak to nepřinese nic dobrýho

Re Pasr, Niki: Dotaz

(Pepe, 28. 4. 2008 17:11)

Odkdy trénuje Kamil a odkud přišel k vám? A proč někomu tolik vadí, nevíte ? Dík za odpověď.

re divak

(Pasr, 28. 4. 2008 16:35)

no tak vidíš, tak proč má furt nějakej problem když se to hraje jen pro zabavu?

re Milo

(niki, 28. 4. 2008 14:56)

no tak nwm co sem píšeš... zatím jsem hrál všechny zápasy v základu...

Dokazovat si něco?

(Petr K., 28. 4. 2008 14:38)

No, tak fotbal hrajeme asi všichni proto, že nás baví,ne? Konec konců, ta naše soutěž by měla být především pro zábavu :) I když si to někteří neuvědomují...

re pasr

(divák 2, 28. 4. 2008 13:26)

proč by si měl něco dokazovat? co je to za blbost?:-) třeba fotbal hraje jenom proto že ho to baví a nepotřebuje si nic dokazovat jak nějaká hvězdička

re Milo

(Pasr, 28. 4. 2008 13:08)

proč se do každýho navážíš?baví tě to?nechápu tě...proč nenapíšeš co jsi dokázal ve fotbale ty?a nechceš se nám teda představit, když nás všechny znáš?

re niki

(Milo, 28. 4. 2008 12:40)

Je dalsi prebehlik do Tisnova, si tam podle me moc nezahrajes a budes rad, kdyz se za pul roku vratis, nechapu proc si vybrali zrovna tebe, kdyz v zakam je na tom lip o hodne vic kluku nez ty.

Re všichni !!

(Magor, 28. 4. 2008 9:45)

Patrik Srba není na machrovanej jen je dobreja umí hrát fotbal !!!Stím trenérem mužů no tak řeknu to narovinu taky semi nelíbí jak staví sestavy ale chcu aby D.Loučky byly na tom co nejlíp !!!A když jsem budete psát takový Pi...... tak stejně vás nikdo neposlechne a udělá jsi každej co chce !!!Jak říká Pepe řekněte to do očí !!!A Kamil Válek je dobrej trenér a určitě nás dovede daleko !!Akorát kamile chtělo by to vymyslet jinou sestavu,proti Senorady "B" to bylo super a proč tos změnils zas !!!!Díky za odpověď !

hodnocení mistrovského utkání

(trener A mužstva, 28. 4. 2008 9:21)

K tomuto utkání jsme odjížděli s vědomím že pokud máme setrvat v boji o čelo tabulky tak je nutné si odvést 3 body.Všichni hráči se na zápas dobře připravili a na hřišti odvedli spolehlivé výkony.Zápas rozhodli 3 rychle vstřelené branky v soupeřově síti.To dodalo našemu mužstvu klid a patřičnou sebedůvěru a po zbytek zápasu jsme byli jasně lepším týmem se spoustou šancí po kterých padly
další hezké branky.Jsem rád že se hráči dokázali vyrovnat s nekvalitním povrchem a
přesně kombinovali i na tak nerovném terénu.Nutno podotknou že je stále co zlepšovat a ty opravdu těžké zápasy nás teprve čekají.Přesto chci všem hráčům za předvedenou hru a dosažený výsledek poděkovat Kamil Válek.

jen tak dál

(Pavel Michek, 28. 4. 2008 9:10)

Milý Mamuťáci z Dolních Louček,
jste opravdu skvělí, čekám vždy na každý Váš výsledek. Držte dobrou partu v obou týmech a pak bude sezona naše.
Přeji všem dobrou a úspěšnou sezonu a věřte , že jsme s vámi..mamuťáci

re niki

(divák 2, 27. 4. 2008 22:40)

nemel hovna víš o tom kulový budeš tady psat jak se tým zlepšil, jediný co ten tvůj Kamča dokázal tak dovedl tým do pralesa ze kterýho se ještě nevyhrabal, a k tomu tvýmu když začal trénovat Kamil, tak se podívej na výsledky z doby kdy opravdu začal, asi se budeš hodně divit chlapečku.

re Milo

(niki, 27. 4. 2008 22:13)

co je natom, že byl v Tišnově? vrátil se do DL a to je dobře!!! Když začal trénovat Kamil, tak se tým hodně zlepšil ! !

re Milo

(Pasr, 27. 4. 2008 21:42)

Nikdy sem nedělal machra, že hraju za Tišnov, ale docela by mě zajímalo co si kdy ve fotbale dokázal Ty, když seš tak chytrej.....a fotbal tady v Loučkách sem sledoval i když sem byl v Tišnově!!!