Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEBLÍN - DOLNÍ LOUČKY 3:2 (1:2), 26. 3. 2011

26. 3. 2011

Naše branky: Martin Mašek 0:1, Kryštof Večeřa 0:2

Sestava: Jan Steiner - Aleš Weinfurter, Martin Špicl, Ondřej Borkovec (Jiří Havlíček), Jakub Juříček (Jan Veselý) - Jiří Mašek, Martin Mašek, Stanislav Halas, Jan Mašek - Miloš Zedník, Kryštof Večeřa

V posledním přátelskému utkání jsme se utkali týden před soutěží s ambiciózním Deblínem a začali jsme velmi dobře. Celý první poločas jsme měli jasně ve své moci, hráli jsme zkušeně, zodpovědně a s přehledem. Pravdou je, že vzhledem k současnému stavu našeho fotbalu, jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě, ve které navíc chyběli 4 základní kameny - Michal Kroupa, Martin Plachký, Václav Burian a bomber Jaroslav Melichar. Do vedení nás dostal důrazný Martin Mašek, jenž přehodil vybíhajícího brankáře a druhou vsítil Kryštof Večeřa, který dorazil slibnou akci, kterou vymyslel opět výborně hrající Martin Mašek. Soupeř dokázal těsně před koncem poločasu snížit po trestném kopu zprava a následné hlavičce do prázdné branky. Bohužel, v poslední minutě poločasu se zranil Ondřej Borkovec, což bylo klíčovým okamžikem, poté se na tomto postu vyměnilo několik hráčů a nebylo to již ono.

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní, začala odcházet fyzička a sami jsme se svými nepřesnostmi dostávali pod tlak soupeře. Měli jsme ale mnoho šancí, které bohužel naši útočníci nedokázali dotahovat do zdárného konce. Asi 15 minut před koncem zápasu zbytečně šel Jan Veselý do kličky ve vlastním vápně a soupeř jeho zaváhání přetavil ve vyrovnávací branku. Pár minut do konce utkání navíc zvolil špatné řešení i Martin Špicl, který prohrál střet na polovině soupeře a rychlý protiútok již Jan Steiner nedokázal zastavit. Těsně před koncem utkání ještě skončila parádní technická střela Miloše Zedníka na břevnu a poté bylo utkání ukončeno.

Sumasumárum: Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním jsme dominovali my, ve druhém soupeř. Troufám si říct, že jsme měli více střeleckých příležitostí, ale na ty se nehraje. Utkání by asi lépe slušela remíza. I tak sumárně výkon nebyl špatný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář