Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEBLÍN - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (1:1), 13. 6. 2010

13. 6. 2010

Naše branka: Stanislav Jaroš 1:1

Sestava: Kamil Válek - Jan Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Veselý - Jaroslav Melichar, Vratislav Kostelan,  Martin Mašek,  Václav Seyfert - Jaroslav Němec (Jakub Juříček), Stanislav Jaroš

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Dne 13.6. 2010 jsme nastoupili v nezvyklý dopolední čas na hřišti Deblína k poslednímu regionálnímu derby v letošní sezoně. Tým Deblína se v posledních zápasech výsledkově hodně zvedl a tak se dal předpokládat urputný boj a tím pádem  i zajímavá podívaná. Utkání ještě pořádně ani nezačalo a domácí se dostali do vedení. V 10. minutě centroval domácí hráč z levé strany hřiště, tento centrovaný míč však náš brankář Kamil Válek podběhl a ten zapadl do naší sítě, 1:0. Náš tým se z této branky brzo oklepal a vytvořil si řadu slibných šancí, které zakončovali Michal Kroupa, Stanislav Jaroš a Vratislav Kostelan. Bohužel svoje střely nedokázaly vměstnat mezi tři tyče domácí brány. Až ve 30. minutě se ke střele, po sklepnutí Vratislava Kostelana, z poza velkého vápna soupeře dostal Stanislav Jaroš a jeho střela zapadla k tyči domácí brány, 1:1.

Ve druhém poločase jsme chtěli strhnout stav utkání na naši stranu a předváděná hra tomu odpovídala. Zlepšili jsme kombinaci a ovládli hru uprostřed hřiště. Do vyložených  brankových příležitostí se dostali dvakrát Václav Seyfert, Vratislav Kostelan a Stanislav Jaroš. Bohužel tito opět nedokázali mířit přesně a tak trestali domácí. V 65. minutě se odražený centr dostal až do našeho malého vápna, kde osamocený domácí hráč neměl problém dopravit míč do naší sítě, 2:1. Konečnou podobu výsledku dali domácí až v nastaveném čase, když se čtyři domácí hráči řítili na jednoho našeho obránce. S tímto si dokázali poradit a stanovili tak konečný výsledek utkání, 3:1.

Sumasumárum: Bohužel, jak to tak někdy v kopané chodí, pokud se nedávají branky, nemůže se vyhrát. Je třeba se z tohoto utkání oklepat a připravit se na poslední utkání této sezony, které by jsme měli před našimi věrnými fandy zvládnout o mnoho lépe.

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prvni gol chyba golmana???

(Martin, 5. 8. 2010 9:12)

Vím, že ten zápas už byl před nějakým tím pátkem, ale zajímalo by mě, kolik z vás vidělo napříkald ten první gól... Je možné, že váš gólman chybuje, ale tohle co pustil? To měl stát u vzdálenější tyčky? Tenhle nepovedený centr, který skončil ve vzdálenější šibenici brány a pěkně přehodil gólmana, tak to byla pěkná náhoda a hodně těžko chytatelný míč... Chytat by se dal, ale nic jednoduchého to určitě nebylo... Jinak tímto nechci kritizovat autora nebo web... Celý web DL mi příjde skvěle udržovaný a jen tiše závidím, že u nás v Deblíně nicpodobného není... :)

Fans

(Tom, 18. 6. 2010 14:50)

Dolní Loučky byly lepší, ale když u toho hřiště posloucham Vaše fanoušky, tak si říkám, jestli vůbec někdy viděli fotbal :D. Jinak se těšim na Summer Cup

půjdeš

(JaraV, 17. 6. 2010 21:40)

Tak nám pojď chytat Karle ! ... jak jsem již říkal, Kamil je náš jediný brankář, takže není co řešit

neda se na to divat

(KAREL, 17. 6. 2010 11:13)

Nevim co tady resite,Kamil dela chyby a to v kazdem zapase,dostavate zbytecne branky,neco s tim udelejte.

pláč

(bubu, 16. 6. 2010 7:22)

furt jenom brečíte !!!!!!!

Viva JaraV

(MaŠ, 16. 6. 2010 6:43)

JaraV OLÉÉÉÉ. Články se mi líbí, jsem rád, že alespoň někdo se snaží pokračovat v tom, o co jsem se pokoušel. Ať se daří kamarádi.

re Petr a Petr Šebek

(JaraV, 15. 6. 2010 23:39)

Dovolte mi, abych se vyjádřil k vašim komentářům pánové:

1) Brankář Kamil Válek je momentálně náš jediný brankář, i když s námi v poslední době začal trénovat další brankář Petr Záluský, který dlouho absentoval kvůli zdravotním problémům, ale na zápas se ještě necítí. Takže ač se to někomu líbí nebo ne, nikoho jiného do branky nemáme. Souhlasím, že jeho výkony nejsou bez chyb, ale v některých zápasech nás naopak dost výrazně podržel (např. v již zmíněných Ivančicích). No a hlavně si myslím, že v jeho věku má za sebou docela slušnou kariéru a určitě nepřísluší "nějakému" Petrovi hodnotit jeho výkony. Ale je více než pravděpodobné, že se "Petr" změny na brankářském postu dočká ...
2) Bohužel jsem se zápasu v Deblíně nezůčastnil, takže si nedovolím ho blíže hodnotit. No a stejně tak si myslím, že ty Peťo by jsi neměl hodnotit naše zápasy, když jsi je neviděl (nepamatuji si, že bych tě na nějakém našem zápase viděl).
3) Je jasné, že pokud reporty z utkání píše někdo z týmu, tak budou vždy trochu jednostranné, i když se autor snaží o maximální objektivitu. Pokud se nad tím zamyslíš, tak si uvědomíš, že šance Tvého týmu Ti vždy přijdou vyloženější než šance soupeře, to je snad jasné. Ale jak říkám, o objektivitu se snažím a děkuji panu Václavovi Seyfertovi st., že si jí všiml.

Tak jo

(Václav Seyfert st., 14. 6. 2010 21:31)

No ono to ale vypadalo jako reakce na moje povídání o včerejším zápase. Ke komentářům z ostatních zápasů se moc vyjadřovat nemůžu, i když jsem některé viděl. Ale třeba po utkání v Ivančicích autor referátu přiznal, že domácí byli lepší, ale Loučkám že padlo do branky všechno, do čeho kopli. Takže nějaká snaha o objektivitu tady asi je...
Ještě si neodpustím zmínku ke kritice brankáře - nevím, kdo je Petr, ale podobné věci snad v Dolních Loučkách není nutné vyřizovat prostřednictvím webu. A jen tak mimochodem: kdyby Kamil Válek "ovládal" brankářské řemeslo tak, jak pisatel češtinu, dostaly by Loučky v každém utkání snad deset branek...

No prosím

(Petr Šebek, 14. 6. 2010 19:49)

Václave,prosím tě,mě vůbec nejde o neděli.

Re: Petr Šebek

(Václav Seyfert st., 14. 6. 2010 18:10)

Pan Šebek se sice jakoby nedotýká přímo nedělního duelu, ale ve skutečnosti je jasné, že reaguje na můj komentář. V tom případě musím připomenout, že nejsem klubový zástupce, nýbrž divák a stojím si za tím, že jsem hodně dlouho neviděl zápas (včetně televizních duelů z "velkého" fotbalu), ve kterém by družstvo, které bylo v poli herně o tolik lepší, prohrálo - dokonce dvougólovým poměrem. Když to popíšu trochu obrazně, Deblín se dostal dvakrát za půlící čáru a dal z toho tři branky. Jestli máte, pane Šebku, jiný dojem, tak jste ten zápas musel odehrát snad se zavřenýma očima...

KAMIL VALEK

(petr, 14. 6. 2010 16:06)

NEJVETSI SLABINA NA MISTE GOLMANA,UZ JE NEJVISI CAS KAMILE,ABY JSI ODESEL OD FOTBALU A ZACAL SE VENOVAT NECEMU UPLNE JYNEMU A ZACAL CHYTAT NEKDO JYNY,KAZDY ZAPAS UDELAS SPOUSTU CHYB A PO INKASOVANE BRANCE DAS RUKY V BOK A DIVASSE JAKO BY SE NIC NESTALO,ASI JE TI JEDNO.

No nevím,nevím

(Petr Šebek, 14. 6. 2010 13:06)

Myslím si,že fotbalisté Dolních Louček mají skoro v každém zápase obrovskou smůlu.Po přečtení mnohých komentářů k utkáním to tak vypadá.Skoro v každém zápase herní převaha a spousta zahozených šancí???
Hoši určitě nehraje te špatně,ale zkuste ty příspěvky hodnotit trošičku neutrálně.Jinak hodně zdaru do dalších utkání

Aspoň stručně z Deblína

(Václav Seyfert st., 13. 6. 2010 19:36)

Protože tady zatím žádná zpráva, dovolím si informovat nedočkavé, že utkání Deblín-Dolní Loučky skončilo výsledkem 3:1 pro domácí; branku Louček vstřelil Jaroš a vyrovnával tak v 1.poločase na 1:1. Výsledek vůbec neodpovídá průběhu hry, hosté byli daleko lepší, celou druhou půli soupeře tlačili, místy i velmi pěkně kombinovali, ale neproměnili ani nejvyloženější šance. Tak už to holt někdy bývá. Jak jsem vyčetl z dřívějšího zpravodajství, v Ivančicích to asi bylo přesně naopak.