Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - AC LELEKOVICE 4:1 (3:1) - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

12. 8. 2007

V neděli, dne 12. 8. 2007 v 16,00 hod., sehráli naši muži další přátelské utkání s velice kvalitním soupeřem - AC Lelekovice, který hraje III. třídu v okrese Brno-město. Utkání sledovalo přes 100 diváků, což je velmi potěšující, protože je vidno, že se zájem o náš fotbal stále zvyšuje !

Obrazek

Do utkání jsme vstoupili bravurně. Ihned po rozehrání jsme drželi dlouho míč, až ho Jaroslav Válek poslal na jeho bratra Martina, který našel Petra Voznicu. Ten prošel skrz celým vápnem a poté nezjištně vysunul Marka Lipovského, který se nemýlil a křižnou ranou podél brankáře Lelekovic nás poslal do vedení - 1:0. I nadále jsme byli aktivnější a přehrávali jsme hosty po všech stránkách. V Obrazek15-té minutě již vše bylo veselejší. Po faulu na Jaroslava Brabce se k míči postavil Lukáš Panovský, který poslal krásný míč do vápna, kde na něho jen taktak nedosáhl kapitán Martin Špicl, míč se odrazil od pravé tyče přímo k Jaroslavu Němcovi, který neměl problém zasunout do prázdné branky – 2:0. Poté hosté přidali na aktivitě a vyrovnali hru. Dlouhý čas se hrálo ve středu pole, ale poté hosté vyrobili neskutečnou hrubku, kterou využil Marek Lipovský v samostatný únik. Bohužel neměl štěstí v zakončení a míč skončil vysoko nad. Hosté se ve 35. minutě dostali k ojedinělému útoku, když chybu udělal Patrik Křenek, který nepřesně rozehrál míč na Lukáše Panovského, toho však obehrál Lelekovický útočník a poslal krásný polovysoký míč před naši branku. Kamil Válek měl v souboji s útočníkem smůlu, protože míč vyrazil přímo do jeho „skluzu“ a ten poté neměl Obrazekproblém dorazit míč do prázdné branky – 2:1. Zanedlouho poté hosté rozehráli rohový kop, který prošel celým vápnem, ale jejich útočník hlavičkoval z úhlu jenom do břevna. Hráli jsme i nadále aktivně a ve 40. minutě se míč se dostal na pravé straně k Martinu Válkovi, který prošel až do vápna hostů a nádherně našel na penaltě nabíhajícího Petra Voznicu, který nekompromisně skóroval – 3:1. Za zmínku ještě stojí krásná a dělová rána Lukáše Panovského, která skončila jen těsně mimo branku Lelekovic. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo, takže jsme mohli bilancovat a v kabině si rozebrat chyby, které se na naší straně staly.

Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme pokračovat v aktivním výkonu a dohrát Obrazektento dobře rozehraný zápas a do samého konce. Hrálo se především ve středu pole bez výraznějších šancí, či jejich náznaků. Po našem rohovém kopu v 70. minutě se odražený míč dostal k Lukáši Panovskému, který vypálil jeho tradiční tvrdý projektil, jenž jen s velkými obtížemi vytěsnil na roh brankář hostů. O pár minut později si Lukáš Panovský spravil chuť, když rozehrál z leva trestný kop, na který naskočil Stanislav Halas, prodloužil ho za sebe na nabíhajícího Marka Lipovského, který ránou z voleje trefil přesně k levé tyči – 4:1. O pár okamžiků později se do míče opět opřel opět „všudybyl“ Lukáš Panovský a odražený míč se dostal až k úplně volnému Marku Lipovskému, jehož střelu reflexivně vyrazil Lelekovický brankář. Zbytek utkání byli lepší hosté z Lelekovic, přehrávali nás Obrazekhlavně ve středu pole, ale pustili jsme je pouze do jediné šance. Jejich levý záložník vysunul jejich útočníka dlouhým pasem za naši obranu, ale jeho tvrdou ránu vyrazil náš brankář Kamil Válek a odražený míč odklidil dlouhým odkopem Martin Špicl. Utkání skončilo výsledkem 4:1 pro naše mužstvo.

Sumasumárum: První půle byla z naší strany velice líbivá. S velmi dobře technicky vybaveným týmem Lelekovic jsme si až na vyjímky ve všem dokázali poradit a vše jsme korunovali třemi krásnými brankami po skvělých kombinacích. Ve druhé půlinaše aktivita opadávala a v její druhé části byli hosté lepší. Je nutné se poučit z některých chyb, které jsme vytvořili, a vše do příštích zápasů ještě dopilovat. Každopádně výsledek utkání s tímto kvalitním týmem je považován za velmi pozitivní.

a

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - AC LELEKOVICE, 12. 8. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komentování...

(MaraL, 16. 8. 2007 10:34)

nikoho už moc nebaví komentovat přáteláky, když za dveřmi už jsou mistrovské zápasy:-) Já osobně už teda mám v hlavě především blížící se boje o body...!

re Pasr

(MaŠ, 14. 8. 2007 13:45)

to je pravda, dali jste víc branek :)

Dorost

(Pasr, 14. 8. 2007 13:28)

Tento týden se komentuje hlavně dorost:P:D

taková malá poznámka

(MaŠ, 14. 8. 2007 7:48)

byl jsem zvyklý, že zápasy mužů byly více komentovány, zkuste se trošku pochlapit ;)

taková malá poznámka

(MaŠ, 14. 8. 2007 7:48)

byl jsem zvyklý, že zápasy mužů byly více komentovány, zkuste se trošku pochlapit ;)

Zdar

(MartinŠ, 13. 8. 2007 16:53)

Ahoj Maro koukam ze se ti dari a jeste porad hrajes za DL.:-) Jinak by bylo super se zase nekdy sejit v Brne na pokec a nekam zajit. Snad si na me pamatujes sedeli jsme spolu na Gymplu nez jsem odesel a pak se prestehoval. Ted nekdy zajedu do Brna za kamosem a na poker. Tak kdyztak se me ozvi na mail SvadlenkaMartin@seznam.cz nekdy koncem srpna jsem v Brne.

Hoši DĚKUJI !!!

(MaŠ, 12. 8. 2007 18:59)

CELÉMU NAŠEMU TÝMU, bych chtěl jménem kapitána opět velice poděkovat za kvalitní výkony všech. Dvě třetiny utkání jsme měli vše pod kontrolou a potvrdili jsme to i skvělými brankami po skvělých kombinacích. Zbytek utkání byli nutno přiznat Lelekovice lepší, ale na druhou stranu jsme je téměř do ničeho nepustili. Určitě je co pilovat, ale jsem moc hrdý na tento TÝM, a to TÝM s velkými PÍSMENY !!! JSTE BORCI !!!