Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ČERNÁ HORA 1:3 (0:1), 26. 8. 2010 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

26. 8. 2010

Naše branka: Jaroslav Melichar 1:1

Sestava: Tomáš Krejčí - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Špicl, Jan Veselý - Jaroslav Válek, Martin Plachký, Stanislav Halas, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Pavel Rozsypal - další náhradníci - Jan Mašek, Václav Burian

Dne 26. 8. 2010 jsme sehráli v rámci tréninku další přátelské utkání na vlastním hřišti proti týmu z Černé Hory, za který nastupuje náš bývalý spoluhráč Lukáš Panovský. Černá Hora hraje již několik let soutěž I.B třída jihomoravského kraje, tedy o dvě soutěže výš, než hraje náš tým.

Prvních deset minut utkání soupeř dokazoval, že hraje o nějakou tu třídu výš a měl územní převahu, i když do zakončení se nedostával. V 15. minutě se z čistajasna objevil ve střelecké pozici Jaroslav Melichar, ale svoji střelu namířil jen do noh hostujícího brankáře, následnou dorážku nedokázal Pavel Rozsypal usměrnit mezi tři tyče soupeřovy brány. O pět minut později si Jaroslav Melichar svoji brankovou příležitost zopakoval, ale bohužel se stejným výsledkem jako v předešlé šanci. V této části utkání byla hra v poli víceméně vyrovnaná, ale do brankových příležitostí se ani jeden tým nedostával. Ve 35. minutě se na naší polovině Černá Hora zmocnila našeho špatně rozehraného autového vhazování a ihned založila brejkovou situaci, kterou dokázal hostující útočník přelobováním našeho vyběhnuvšího brankáře přetavit v úvodní branku utkání, 0:1. Ve 40. minutě se hosté dostali ještě k jednomu nebezpečnému zakončení, se kterým si však náš brankář Tomáš Krejčí dokázal poradit.

Úvod druhého poločasu patřil, co se týče brankových příležitostí, jednoznačně našemu týmu. Již ve 48. minutě se po přesném pasu Jana Veselého za obranu soupeře dostal do vyložené příležitosti Jaroslav Melichar, ale svoji šanci nedokázal opět využít a nastřelil jen vyběhnuvšího brankáře hostů. V 55. minutě to byl opět Jaroslav Melichar, jenž se dostal do slibné střelecké pozice, jeho střelu však hostující brankář dokázal vyrazit mimo tři tyče. K odraženému míči se dostal Stanislav Halas, ale jeho střela šla jen těsně mimo soupeřovu bránu. V 57. minutě se dostali hosté do první střelecké příležitosti ve druhém poločase a nastřelili tyč naší svatyně. O minutu později se konečně dokázal prosadit Jaroslav Melichar, když napřáhl z cca 20-ti metrů a jeho rána skončila za zády hostujícího brankáře, 1:1. Vyrovnávací branka hosty očividně nakopla a odpověděli na ní v 70. minutě, když jejich útočník prošel středem naší obrany a šanci proměnil, 1:2. Poté přebral iniciativu opět náš tým, ale vyrovnávací branku jsme vsítit nedokázali. Naopak hosté dokázali v 90. minutě z brejkové situace dát konečnou podobu skóre utkání v poměru 1:3.

Sumasumárum: Toto přátelské utkání mělo sloužit jako herní náhrada za páteční trénink. Vzhledem k tomu, že se utkání odehrálo z obou stran ve slušném tempu a bojovnost také nechyběla, byl primární cíl tohoto utkání splněn. Konečný výsledek utkání sice vyzněl nepříznivě pro naše barvy, ale myslím, že i nezaujatý divák by musel potvrdit, že utkání bylo víceméně vyrovnané. Největší rozdíl mezi naším a o dvě soutěže výše hrajícím týmem ovšem byl v proměňování šancí !!!

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář