Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - CHUDČICE 0:1 (0:0), 22.10.2006

28. 12. 2006

Do utkání hosté vstupovali jako mírní favorité, ale na hřišti byla realita zcela jiná. Naši hráči vstoupili do utkání bravurně, ale nedokázali jsme 3 těsně po sobě jdoucí šance proměnit. Poté se hosté osmělili a měli také několik slibných příležitostí, ale domácí brankář Lukáš Klim kouzlil a vše pochytal. Do kabin obě mužstva odcházeli smírně s bezbrankovou remízou.

Druhá půle pokračovala ve stejném rytmu. Obě mužstva se střídali v neproměňování gólových příležitostí, ale náš tým viditelně ztrácel síly. V době, kdy už naši mysleli na remízový konečný výsledek přišel bohužel trest. Hosté zahrávali trestný kop z pravé strany a ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval hostující útočník a tento okamžik proměnil ve vedoucí a jedinou branku utkání. V poslední minutě jsme měli obrovskou šanci po rohovém kopu, ale ve chvíli, kdy hráči zvedali ruce nad hlavu a diváci křičeli „góóól“ po nádherné střele Michala Kroupy, se bohužel u levé tyče objevili ruce hostujícího brankaře, který úžasným zákrokem zařídil hostům všechny 3 body.

Závěrem se dá jen říct, že remíza by možná tomuto zápasu slušela víc, ale hraje se na branky a ta jediná se povedla vsítit hostujícímu týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář