Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DEBLÍN 3:2 (0:1), 30. 10. 2011

30. 10. 2011

Naše branky: Martin Mašek 1:1, Jaroslav Melichar 2:2, Kryštof Večeřa 3:2

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Dan Foltýn, Jaroslav Němec - Jan Mašek, Michal Kroupa, Kryštof Večeřa, Miloš Zedník (Martin Mašek) - Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Jan Borkovec) - další náhradníci - Jan Veselý, Jan Steiner

Fotogalerie z utkání 

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

V dalším utkání jsme přivítali v regionálním derby tým Deblína. Náš tým, stejně jako Deblín poslední 3 utkání vyhrál a proto se dalo čekat velmi vyrovnané utkání. Do utkání jsme vstoupili lépe a soupeře jsme ihned o úvodu začali přehrávat. Bohužel naše kombinace končily na bezchybné betonové obraně soupeře. V 8. minutě vysunul krásným pasem po pravé straně Dan Foltýn Jaroslava Melichara, ten sklepl pod sebe na Kryštofa Večeřu, jehož parádní rána však skončila jen několik centimetrů nad brankou soupeře. Ve 20. minutě si pak naskočil na nadýchaný centrovaný trestný kop od Václava Buriana kapitán Michal Kroupa, ale v jasné pozici jen těsně hlavou minul. Soupeř se na dostřel naší branky dostal poprvé až ve 32. minutě, když nenápadný pas z pravé strany skončil kontaktem útočníka s Danem Foltýnem ve vápně a asi se měla pískat penalta, nestalo se. Ve 36. minutě zahrozil Deblín opět, když křižný pas z pravé strany vrátilo levé křídlo pod sebe zpět na vápno, ale následná střela minula pravou tyč branky Aleše Weinfurtera. Co se nestalo ve 32. minutě, stalo se ve 37. Tentokráte se složil ve velkém vápně opět stejný Deblínský hráč a rozhodčí asi kompenzoval první nepotrestaný zákrok - penalta. Tuto s přehledem proměnil Deblínský stoper - 0:1. Ve 41. minutě byl vysunut do uličky Jan Kožina, avšak v naší dosavadní největší šanci prováhal ideální okamžik ke střele a následná střela byla zblokována obránci soupeře. Ve 44. minutě zahrával zleva trestný kop Kryštof Večeřa, za obranu zaběhl kapitán Michal Kroupa, míč si zpracoval, ale ve 100% šanci bohužel minul branku. V poslední minutě se nadechl k velkému sólu bomber Jaroslav Melichar, přešel přes 3 protihráče a následnou dělovku z úhlu vyrazil brankář Deblína na roh. Tímto skončilo první dějství.

Druhý poločas začal lépe Deblín a hned ve druhé minutě zahrával rohový kop, jenž jsme nevyřešili ideálně, nákop za obranu měl mít Aleš Weinfurter, ale zaspal a útočník ve veliké příležitosti loboval jen do břevna naší branky. V 50. minutě byl na začátku parádní akce Jan Mašek, jenž přešel přes 3 hráče, přihrál do křídla Jaroslavu Melicharovi, a ten pasem pod sebe našel na malém vápně Martina Maška, který nedal brankáři soupeře šanci - 1:1. O minutu později vybojoval míč a následně se skvěle uvolnil na hranici velkého čtverce Kryštof Večeřa, jeho střela pak ale skončila nad. V 72. minutě se opět zbavil hned několika protihráčů Jaroslav Melichar a svoje sólo zakončil dělovkou opět nad branku Deblína. V 76. minutě si na trestný kop Jaroslava Melichara naskočil Václav Burian, ale v jasné přiležitosti hlavou promáchl. V době, když se již hrálo prakticky jen na jednu branku, zahrával soupeř rohový kop, jeho hlavičku Aleš Weinfurter ještě dokázal reflexivně vyrazit, ale další Deblínský útočník při odkryté brance trhal sítě - 1:2. O dvě minuty později zatáhl míč po pravé straně Jaroslav Melichar, centroval, ale hlavička Martina Maška skončila nad brankou soupeře. V 84. minutě ustál souboj v obraně Jaroslav Němec, vysunul do uličky nádherně Jaroslava Melichara, jenž se uvolnil a tvrtou křižnou ránou levačkou nedal šanci Deblínskému brankáři - 2:2. V poslední minutě avízoval rozhodčí, že bude za věčné zdržování soupeře nastavovat 5 minut a my jsme toho v 93. minutě využili. Jaroslav Melichar se nadechl ke svému tradičnímu sólu, přešel snad přes 5 hráčů a zleva centroval do velkého vápna na Kryštofa Večeřu, ten si míčem parádně přehodil obránce a poté přesnou ránou k tyči rozhodl utkání - 3:2. Utkání se ještě dohrálo a poté si naši bojovaníci mohli užít zasloužené ovace našeho skvělého publika. Utkání jsme tedy zlomili opět v samotném závěru a nutno podotknout, že vítězství je to rozhodně naprosto zasloužené. Vždyť soupeř měl za celé utkání jen 2 šance a penaltu, jinak diktovali temto naši hráči.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Sája, 4. 11. 2011 13:37)

Na pozápasových fotkách to vypadá, že ten match stál opravdu za to ;-) Jen tak dál borci. Gratulace!!!