Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - DRÁSOV 3:1 (0:1), 9. 10. 2011

10. 10. 2011

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:1, Martin Mašek 2:1, Jaroslav Melichar 3:1

Sestava: Aleš Weinfuter - Václav Burian, Martin Plachký, Dan Foltýn, Martin Špicl - Michal Kroupa, Jan Mašek, Martin Mašek, Miloš Zedník (Jan Veselý) - Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Jaroslav Němec) - další náhraníci - Jan Borkovec, Jan Steiner

ŽK: Jan Mašek

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

 

Proti Drásovu jsme rozehráli velmi dobrou partii a tak tomu vydrželo prakticky v průběhu celého utkání. Byli jsme již od počátku o něco lepší týmem, ale Drásov velmi dobře bránil a všechny naše pokusy o střely dokázal včas blokovat. Do první vážnější situace se však dostal soupeř, když míč promáchli Václav Burian i Martin Plachký a do střely na poslední chvíli vložil nohu Martin Špicl a zblokoval ji na roh. Hosté asi v polovině první půle rozehrávali další rohový kop a v hlavičkovém souboji propadl Martin Špicl a soupeř se ujal vedení - 0:1. Mohli jsme vyrovnat, když kapitán Michal Kroupa zatáhl míč po pravé straně a parádně naservíroval míč na malé vápno Janu Maškovi, ten bohužel přestřelil. Po rohovém kopu Jaroslava Melichara pak hlavičkoval Martin Mašek, ale bohužel těsně vedle. Do kabin jsme tedy odcházeli s jednobrankovým mankem, avšak po velmi dobrém výkonu.

Ve druhém poločase jsme na tempu ještě přidali a začala se rodit jedna šance za druhou. Soupeř začal pomalu ale jistě odpadat a existoval jen náš tým. Po rohovém kopu Jaroslava Melichara opět parádně hlavičkoval Martin Mašek, ale opět jen těsně vedle. Střela Jana Maška skončila na břevnu a jeho další technický pokus jen těsně nad pravým horním růžkem branky Drásova. O chvíli později se skvěle uvolnil Martin Mašek a opřel se do míče, bohužel i tato rána skončila jen pár centimetrů nad. Asi v 70. minutě se prokličkoval až do velkého čtverce Martin Mašek, ale jeho následný křižný pokus bravurně zlikvidoval hostující brankář. Tento hráč soupeře nás v těchto chvílích dováděl k zoufalství. Brankář Drásova následně zlikvidoval i hezkou střelu levačkou opět v podání Martina Maška. Do konce utkání již chybělo jen asi 10 minut a další nádherný projektyl Michala Kroupy skončil opět těsně mimo levé tyče. Poté to ale konečně přišlo. Akci po pravé straně započal Václav Burian, uviděl zabíhajícího Jaroslava Melichara, kterého našel luxusním asi čtyřicetimetrovým centrem a Melichar do protipohybu brankáři hlavou vyrovnal - 1:1 - parádní akce !!! V tuto chvíli vybuchly ovace našeho skvělého publika, které nás hnalo stále vpřed. V 85. minutě házel aut Jan Veselý, našel Martina Maška, jenž se následně uvolnil a výstavní křižnou ránou pod břevno asi ze 30-ti metrů nedal šanci brankáři soupeře - 2:1. To bylo radosti !!! Soupeř byl v tuto chvíli naprosto zdecimovaný a neměl již síly na zvrat. Poslední hřebík do rakve jim navíc zasadil svojí druhou brankou Jaroslav Melichar, kterému pod sebe přihrál chytře Michal Kroupa a Melichar prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:1. Poté již utkání skončilo. Díky celému týmu, díky divákům !!! Dnes naše mužstvo dle mého názoru podalo doposud nejlepší výkon letošní sezóny a pevně věřím, že bude v tomto duchu pokračovat i nadále.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

......

(MilZed, 10. 10. 2011 11:08)

Výsledek neodpovídá průběhu zápasu :)

Re: ......

(MilZed, 10. 10. 2011 11:09)

Těch golů tam mohlo být víc :)

super výsledek

(JaraV, 10. 10. 2011 8:03)

Gratuluji kluci. Parádní výsledek.