Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - IVANČICE B 3:1 (1:0), 12. 4. 2009

12. 4. 2009

Naše branky: Jiří Pavlíček 1:0, Lukáš Panovský 2:0, Martin Mašek 3:1

Sestava: Lukáš Šperlín - Jaroslav Brabec, Martin Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký - Radomír Hájek (Jiří Had), Václav Seyfert, Jiří Pavlíček, Lukáš Panovský - Stanislav Jaroš (Miloslav Jašek), Jan Malásek (Jaroslav Němec) - další náhradníci - Jaroslav Válek, Martin Špicl

Fotogalerie z utkání

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 12. 4. 2009 15,30 hod., sehráli naši muži svoje první jarní domácí mistrovské utkání proti velmi silnému týmu – reservě z Ivančic. Muži se chtěli před domácím publikem předvést v co nejlepším světle a zároveň odčinit podzimní prohruIvančic 1:3.

Začali jsme velmi aktivně a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Ve 4. minutě zahrával rohový kop Václav Seyfert, Lukáš Panovský míč přepustil Jiřímu Pavlíčkovi a ten nekompromisní ránou k tyči otevřel skóre – 1:0. O dvě minuty později vybojoval míč Stanislav Jaroš, vysunul Jiřího Pavlíčka a jeho následná střela z velkého vápna skončila těsně vedle soupeřovi branky. V 17. minutě zahrozili poprvé hosté. Po jejich rohovém kopu prošel míč celým naším vápnem a Ivančický útočník vyslal tvrdý projektil, jenž reflexivně vyrazil Lukáš Šperlín a následná jedovka jen těsně minula pravý horní růžek naší branky. V 19. minutě měly Ivančice další velkou šanci, když na trestný kop z pravé strany naskočil hostující útočník, jeho hlavička směřující přesně k tyči byla bravurně vyškrábnuta na další rohový kop Lukášem Šperlínem. Ve 33. minutě vybojoval na pravé straně míč Jan Malásek, vysunul Václava Seyferta, ale jeho střela z úhlu skončila nad Ivančickou svatyní.  Ve 35. minutě opět zahrozili hosté a to velmi výrazně. Na centr z pravé strany naskočil Ivančický záložník, dal zpět na první tyč, kde z malého vápna střílel jeho spoluhráč, Lukáš Šperlín střelu perfektně vytěsnil na další roh. To bylo z první půle vše.

Do druhého poločasu udělal trenér Jaromír Panovský dvě změny – Radomíra Hájka nahradil Jiří Had a Stanislava Jaroše vystřídal Miloslav Jašek. Ve 47. minutě hned z dobré pozice pálil Jiří Pavlíček, ale jeho střela byla na poslední chvíli zblokována. O minutu později mohlo být zle. Po pravé straně proniknul Ivančičký útočník a obstřelil Lukáše Šperlína a naštěstí i naši branku. V 51. minutě předvedl nádherné přenesení hry Jiří Had, když křižně našel sbíhajícího Jana Maláska, který však střelou z voleje hostujícího brankáře neprostřelil. V 59. minutě byl v průniku nedovoleně zastaven Václav Seyfert a Lukáš Panovský z trestného kopu nejdříve trefil pouze Ivančickou zeď, ale odražený míč si posunul a střelou do protipohybu zvýšil skóre – 2:0. Bohužel naše dvoubrankové vedení mělo jen krátké trvání a po minutě to bylo 2:1, když naši chybu na velkém vápně využil soupeř střelou přesně k tyči. V 64. minutě se uskutečnil před naší brankou další závar. Hosté poslali centrovaný míč zprava a na zadní tyči hlavičkoval mezi tyče jejich spoluhráč, míč však vyhlavičkoval Michal Kroupa. V 73. minutě měli hosté další velkou příležitost, když podél vápna prošel Ivančický záložník a technickou střelou jen těsně minul naši levou tyč. V 75. minutě centroval zprava Miloslav Jašek, jeho dlouhý centr sklepl pod sebe Jan Malásek a střelu Václava Seyferta zablokovala hostující obrana, míč se dostal zpět k Lukáši Panovskému, který centrem málem nachytal Ivančického brankáře. V 81. minutě zahrával Jaroslav Brabec autové vhazování, našel Václava Seyferta, jenž vysunul ještě Martina Maška, který střelou levačkou ze 20-ti metrů pod břevno nedal šanci Ivančickému brankáři – 3:1. Konec utkáni již jsme si pohlídali a vybojovali tak velmi cenné 3 body.

Sumasumárum: Necelé 2 stovky diváků mohli shlédnout velmi kvalitní utkání dvou fotbalových soupeřů. Na naší straně stálo o něco více štěstí, ale i tak myslím, že 3 body jsme si bojovností a fotbalovostí zasloužili. Kluci, děkuji Vám za krásný výkon. A užívejte si svátků.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

taky pěkně:-)

(špóna, 14. 4. 2009 9:54)

Gratulace z Leleček:-) Taky se vezem na vítězné vlně, tak doufám, že to oboum mančaftům vydrží co nejdýl:-))

to LeoŠ

(Leoš, 13. 4. 2009 20:39)

jj super, no jasně!

re Leoš

(LeoŠ, 13. 4. 2009 20:34)

OK Leoši !! A co jmenuješ se tak doopravdy nebo ne ?? Jinak Leošové jsou supr např. Leoš Mareš, HAHA !!!

já myslím, ...

(Leoš, 13. 4. 2009 20:18)

že sám nechtěl hrát protože v Ivančicích vcelku slušně plaval, a proto dal šanci jiným....ale jistě to nevím!

NWM PROC ????

(voj.d, 13. 4. 2009 19:58)

PROČ NEHRÁL MARTIN ŠPICL ŘEKL BYCH ZE VAM TAM CHYBEL NEVIM PROC CO SE STALO ALE JE TO SKODA....

v poho

(Leoš, 13. 4. 2009 19:15)

nic se nestalo, jen by to příště chtělo méně emocí LeoŠi

NO ... ?!

(LeoŠ, 13. 4. 2009 18:52)

No jestli to je jen shoda jmen tak to promiň Leošu z malým š !!!

Leošové :)

(MaŠ, 13. 4. 2009 16:20)

Klid, vždyť je Vás hodně, tak se bavte ;)

to LeoŠ

(Leoš, 13. 4. 2009 16:14)

Leoš a LeoŠ jsou dvě rozdílná jména, nevím proč jsi tak sprostý ale nemáš naprosto důvod.

Táhni doprdele !!

(LeoŠ, 13. 4. 2009 15:25)

Pi.. co fůrt píseš pod mým nickem kokote nemáš něco lepšího na prácu nebo co ???!Koki.. !!!Jn a hele borec newm co to tu píseš když já jsem na tom zápase vůbec nebyl !! HH !!

kvalitní zápas!!!

(Leoš, 13. 4. 2009 13:59)

teda klobouk dolů borci....Martin sice zpracovat balón neumí ale střelbu má dobrou:-) jinak tři střely na branku za zápas, tři góly, skvěle! Jen tak dál, kolikrát nedáte z 20 šancí ani jeden, ale včera to bylo ono!!!

Zápas

(perla, 13. 4. 2009 13:24)

Dík Martine! Vítězství nad hodně dobrým a technicky o něco lepším soupeřem. Navíc padaly krásný góly, takže super

BRAVO PERLO

(MaŠ, 13. 4. 2009 8:56)

Vyzdvihuji výkon Perli, který včera naprosto "perlil" a v nejdůležitějších chvílích nás držel nad vodou. DÍKY !!!

Gratulace

(MaŠ, 13. 4. 2009 7:59)

Celému týmu bych chtěl vzdát hold za včerejší výkon. Proti jednomu z nejlepších týmu v soutěži jste všichni makali a zaslouženě vybojovali všechny 3 body. Znovu jste soupeři dokázali, že z Louček se body nevozí a mohli jste si tak vychutnat dlouhý a zasloužený potlesk dvou stovek diváků. Vždyť to je jeden z těch důvodů, proč to děláte !!!
SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉÉÉ !!!