Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - IVANČICE B 2:1 (2:0), 27. 9. 2009

27. 9. 2009

Naše branky: Jaroslav Melichar 1:0, Jaroslav Melichar 2:0

Sestava: Kamil Válek - Václav Burian, Michal Kroupa, Martin Špicl, Martin Plachký - Jan Mašek (Martin Válek), Václav Seyfert (Lukáš Šperlín), Aleš Blažek, Ivan Miovský - Jiří Had, Jaroslav Melichar (Stanislav Jaroš) - další náhradníci - Jaroslav Válek, Jan Veselý

Fotogalerie z utkání a z Mackových 30. narozenin

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 27. 9. 2009 od 16,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na domácí půdě proti 2. týmu soutěžereservě Ivančic. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání, přesto jsme však byli odhodláni bodovat a pokud možno naplno.

Utkání začalo opatrně a Ivančice byly prvním, kdo hodně nebezpečně zahrozil. Ve 2. minutě si naběhl na křižný centr na zadní tyč hostující útočník a ve 100% pozici hlavou trefil naštěstí pouze našeho brankáře Kamila Válka. V 7. minutě geniálně vysunul Ivan Miovský Jaroslava Melichara a ten postupoval sám na Ivančického brankáře, udělal mu kličku a střelou do prázdné branky dostal náš tým do vedení – 1:0. V 15. minutě se dostal k odraženému míči na velkém vápně Jiří Had, ale jeho tvrdou střelu mířící k tyči hostující brankář lapil. Ve 30. minutě zahrával rohový kop zleva Ivan Miovský a na něj si na zadní tyč zaběhl kapitán Martin Špicl, bohužel z malého vápna levou nohou jen těsně minul branku Ivančic. Ve 32. minutě naše obrana odkopla míč, kterého se zmocnil Jaroslav Melichar a po velkém sólu se řítil sám na brankáře, ten míč nejdříve nohou vyrazil, ale náš důsledný útočník míč napodruhé doklepl pohodlně do branky soupeře podruhé – 2:0. Ve 40. minutě vysunul Václav Seyfert do křídla míč Jaroslavu Melicharovi, ten se řítil z boku na brankáře, jenž proti němu vyběhl, Jaroslav ho efektně přehodil, ale míč skončil bohužel jen těsně nad brankou hostů. Ve 43. minutě zahrávaly Ivančice trestný kop ze 20-ti metrů, Kamil Válek míč vyrazil zpět k nohám Ivančického hráče, jenž pálil ještě jednou, ale i tentokrát Kamil Válek s přehledem souboj vyhrál. Do kabin jsme tedy odcházeli za dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a hned ve 47. minutě poslali za naši obranu lehký centr, který halfvolejem trefil bravurně jejich křídelník a míč zapadl přesně za protilehlou tyč naší svatyně – 2:1. Hosté byli ještě asi 10 minut aktivnější, ale kromě dvou nebezpečných střel je naše mužstvo do větších příležitostí nepouštělo. Za zmínku stojí jen několik nebezpečných rohových kopů, z nichž vyprodukoval soupeř pouze jednu nepřesnou střelu. V 56. minutě se řítil po pravé straně Martin Válek, míč zatáhl až do pokutového území soupeře a přihrávkou našel „pod sebou“ Aleše Blažka, který z této výborné pozice přestřelil. V 71. minutě vyhrál Stanislav Jaroš hlavičkový souboj na půlce a vysunul tak Aleše Blažka, jenž si nejdříve obešel hostujícího stopera a poté se řítil sám na brankáře, míč trefil skluzem do tyče a následně se střetl s hostujícím brankářem, který musel být ošetřován a utkání nedohrál (pevně věřím, že bude v pořádku). V 79. minutě zahrával rohový kop Ivan Miovský, míč proletěl celým pokutovým územím až k Václavu Seyfertovi, který však z úhlu trefil pouze boční síť branky Ivančic. Po faulu Martina Špicla na hranici pokutového území zahrával soupeř80. minutě trestný kop, ale ten skončil jen několik centimetrů nad pravou spojnicí branky Kamila Válka. V 86. minutě se k velkému sólu nadechl Václav Seyfert, přešel dohromady přes 5 Ivančických hráčů, ale v rozhodující chvíli mu do jeho střely vložil nohu hostující obránce. Závěr utkání již jsme dohráli s přehledem a získali tak velice cenné a dle mého zasloužené 3 body.

Statistiky dnešního utkání:

Střely na branku - 7:7, rohy - 6:3, fauly – 11:13

Sumasumárum: V dnešním utkání jsme byli v první půli jasně lepším týmem a krom dvou krásných branek v podání Jaroslava Melichara jsme mohli přidat ještě další góly. Ve druhém poločasu nás nejdříve soupeř zatlačil, dal rychlou kontaktní branku, ale i my jsme byli z brejků velice nebezpeční. Nakonec jsme uhráli velice cennou výhru a kromě poděkování celému našemu týmu bych rád za naše mužstvo poděkoval skvělému publiku v čele LOUČSKÝMI HOOLIGANS (Martinem Maškem a Alešem Weinfurterem), kteří fandili jako o život. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Boris

(Hooligans, 28. 9. 2009 12:55)

Máš pravdu, my jsme o tom včera uvažovali a věc se má tak, že se budeme snažit jezdit i ven, ale nebude nás už asi tolik, jako posledně.. tím bych tě vyzval k tomu, aby jsi občas položil pivko, vzal do ruky trubku a pomoh nám..trubku spíš do druhé ruky, to pivko je součástí fandění ;-).. platí pro všechny..

Pro Hooligans

(Boris, 28. 9. 2009 12:39)

Chtělo by to jezdit i na venkovní zápasy.

budeme čím dál hlasitější !

(Lóóóčský Hůůůligans, 28. 9. 2009 12:28)

Díky, díky.. to my musíme poděkovat za skvělý zápas, na takových zápasech se fandí jedna radost, jen tak dál, ať je jich víc :-). Čím lepší bude hra, tím hůř na tom budou naše hlasivky.. Opravdu pěknej špíl.. hola.

re perla

(MaŠ, 28. 9. 2009 11:45)

Nevím, zda to tady bude vhodné, ale pokud chcete, něco proberu ;)

Ultras forever

(perla, 28. 9. 2009 11:26)

fantastická byla mexická vlna :D...Budou fotky z narozek?

ultras rulez :D

(ivánek-negrinho, 28. 9. 2009 9:42)

Přidávám se,pro mě to byl taky skvělý zážitek ! =) prostě parádní atmosféra a tři body sou doma :D

Borci díky

(MaŠ, 28. 9. 2009 6:30)

Borci chtěl bych poděkovat celému týmu za včerejší bojovný a myslím i kvalitní výkon. Pro mne to byl ten nejlepší dárek k narozeninám. Jinak velké díky a uznání patří LOUČSKÝM HOOLIGANS, kteří pro nás vytvořili skvělou atmosféru. Byl to skvělý zážitek. Za celý tým Vám i ostatním divákům děkuji a věřím, že v dalších utkáních budete pokračovat. SDL OLÉÉÉ !!

Zápas

(Boris, 27. 9. 2009 23:01)

Borci,super špíl. Po té oslavě narozenin jsem to fakt nečekal. A taky to jak fandili kluci z Horních.Paráda.Buben a trumpety,tak to má vypadat.Ať se daří.