Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - IVANČICE B 0:1 (0:1), 29. 8. 2010

29. 8. 2010

Sestava: Václav Burian - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Špicl, Jan Veselý - Jan Mašek, Martin Plachký, Stanislav Halas, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Jaroslav Brabec (72´ Pavel Rozsypal) - další náhradníci - Jaroslav Válek, Jakub Juříček

ŽK: Jaroslav Němec

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

 

Dne 29. 8. 2010 jsme na našem trávníku přivítali tým Ivančic „B“, který patří každoročně ke špičce týmů v naší soutěži. V dosavadních čtyřech utkáních, co jsme se s dnešním soupeřem střetli jsme měli velice kladnou bilanci, když jsme dokázali třikrát zvítězit a jen jednou prohrát. Na základě výsledků v prvních dvou utkáních nové sezóny a vzhledem k tomu, že jsme hráli na domácím trávníku byl považován za mírného favorita tohoto utkání náš tým.

Hned od začátku utkání byla hra v poli víceméně vyrovnaná, ale do prvních střeleckých příležitostí se dostal náš dnešní soupeř. Ve 12. minutě stříleli hosté z úhlu, ale tato střela zasvištěla jen vedle tyče naší brány. V 15. minutě se po několika odrazech soupeř dostal do další střelecké příležitosti, ale náš dnešní brankář Václav Burian si dokázal s tímto zakončením poradit. V 18. minutě měl na svých kopačkách vedoucí branku Jaroslav Melichar, když si dokázal zpracovat dlouhý míč Jaroslava Němce, ale v zakončení trefil jen nohy hostujícího brankáře. Ve 26. minutě zahrával rohový kop Jaroslav Melichar, který se nečekaně dostal až ke Stanislavu Halasovi, který už narychlo nedokázal svoje zakončení hlavou usměrnit mezi tři tyče hostující brány. Ve 28. minutě zahrával trestný kop z kraje hřiště Jan Veselý, tento po sérii odrazů uvnitř pokutového území soupeře směřoval do růžku hostující brány, ale brankář soupeře dokázal skvělým zákrokem míč jednou rukou vyrazit. Na náš sílící tlak hosté odpověděli jak se patří ve 30. minutě. Hostující záložník potáhl míč středem hřiště a z úrovně 25 metrů vyslal střelu, která zaplachtila až do naší sítě, 0:1. Ve 38. minutě zahrával další trestný kop Jaroslav Melichar a posadil ho na hlavu Stanislavu Halasovi, ale ten ho nedokázal usměrnit do sítě hostující branky. Ve 41. minutě se dostali do zakončení také hosté, když vyslali jedovatou střelu z cca 20 metrů, tato však skončila jen těsně mimo tyče naší brány. V poslední minutě prvního poločasu měl vyrovnávací branku na noze Jan Mašek, kterého našel přesným centrem od brankové čáry Jaroslav Melichar, ale prvně jmenovaný nedokázal svoji střelu umístit jinam, než do hostujícího brankáře.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým s jednoznačným cílem pokusit se o vyrovnání, případně výhru. Hned od úvodu druhého poločasu se tato snaha začala naplňovat a soupeře jsme jasně přehrávali. V 50. minutě se ke střele z cca 23 metrů odhodlal Martin Plachký, ale hostující brankář si s ní dokázal poradit. V 59. minutě jsme vsítili branku po trestném kopu Jana Veselého, který našel hlavu Michala Kroupy, tato však nebyla uznána kvůli postavení zakončujícího hráče mimo hru. V 67. minutě zahrával za hranicí velkého čtverce soupeře další z trestných kopů Jan Veselý a svoji střelu umístil přesně do růžku hostující brány, bohužel hostující brankář se nenechal pokořit a vyrukoval s vynikajícím zákrokem. V 75. minutě zahrozili z ojedinělé šance hosté, když zakončovali po rohovém kopu hlavou do břevna naší brány. Závěr utkání se odehrál v naší režii s neustálým tlakem na soupeřovu bránu, bohužel vyloženou brankovou příležitost jsme si už vypracovat nedokázali.

Sumasumárum: Jak to tak ve fotbale někdy bývá, může prohrát i lepší tým, což se dnes stalo. Soupeř dokázal využít jednu ze svých šancí v prvním, herně vyrovnaném, poločase. Náš tým však z množství šancí, hlavně ve druhém dějství hry (šest střel na bránu oproti soupeřovým třem), kdy jsme soupeře v podstatě k ničemu nepustili a mu stačilo rozbíjet naše rodící se útoky jen za cenu nedovolených zákroků (ve druhém poločase poměr faulů 5:11), nedokázal využít ani jedinou.

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář