Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE 4:3 (3:0), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

1. 2. 2009

Naše branky: Martin Válek 1:0, Václav Seyfert 2:0, Václav Seyfert 3:0, Michal Kroupa 4:1

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Sestava: Lukáš Šperlín - Jaroslav Válek (Marek Lipovský), Martin Špicl, Michal Kroupa, Stanislav Jaroš (Rostislav Beránek) - Martin Plachký, Jiří Pavlíček, Lukáš Panovský - Jiří Had, Václav Seyfert, Martin Válek (Radek Vystrčil) - další náhradník - Patrik Křenek

Fotogalerie z utkání

neděli, 1. 2. 2009 ve 14,00 hod., sehrál náš tým mužů první letošní přípravné utkání proti týmu Ketkovic. Utkání mělo nádech „derby“ loňských soupeřů a mělo prověřit, jak že na tom naši hráči jsou po první třetině myslím kvalitní zimní přípravy. Zápas se odehrál na kompletně zasněženém umělém trávníku v Brně – Janouškově ulici.

Utkání začalo a větší aktivita se okamžitě přesunula na naše kopačky, ve většině soubojů jsme byli o chloupek dříve my a postupně jsme si začali vytvářet i brankové příležitosti, avšak tyto končily mimo tyče branky soupeře. V 10. minutě vypálil z levé strany Martin Válek, Ketkovický brankář míč neudržel a Martin Plachký z velkého úhlu trefil pouze tyč branky soupeře. Ve 20. minutě jsme však mohli poprvé dnes slavit. Jiří Pavlíček založil ve středu hřiště akci, vysunul Jiřího Hada, který přiťukl Martinu Plachkému na pravé křídlo, a ten servíroval před takřka prázdnou branku soupeře Martinu Válkovi, který nekompromisně skóroval – 1:0. Soupeř mohl vyrovnat ve 30. minutě, kdy Jaroslav Válek nezasáhl ve skluzu míč a na Lukáše Šperlína se řítil osamocený Ketkovický útočník. Náš brankář ale tuto velkou příležitost vytěsnil nad branku. Ve 38. minutě získal míč ve středu pole Václav Seyfert, obtočil se okolo soupeřova záložníka a vypálil asi ze 30 metrů přesně k tyči. Ketkovický brankář byl bezmocný – 2:0. Ve 43. minutě vyslal Martin Plachký do křídelního úniku po pravé straně Václava Seyferta, který z velkého úhlu centroval před soupeřovu branku, ale k překvapení všech tato skončila v síti Ketkovic – 3:0. To bylo v prvním poločase vše.

Do druhého poločasu jsme prostřídali další hráče, Jaroslava Válka nahradil Marek Lipovský a na místo Martina Válka přišel na hřiště Radek Vystrčil. Ketkovice využili hned první šance ve druhé půli. Ve 49. minutě poslali zprava centr do našeho pokutového území, Rostislav Beránek podskočil míč a útočník soupeře nedal Lukáši Šperlínovi šanci – 3:1. Téměř ihned z protiútoku jsme rozjeli další brankovou akci. V 51. minutě se k míči dostal Michal Kroupa, přešel přes 4 Ketkovické hráče a přesnou střelou k levé tyči soupeřovi svatyně nás opět poslal do tříbrankového vedení4:1. V 56. minutě jsme měli další velkou příležitost, když na rohový kop Jiřího Hada naskočil Radek Vystrčil, ale jeho hlavička orazítkovala jenom břevno. V 71. minutě využil naší špatné rozehrávky na levé straně soupeřův záložník, narazil si míč se svým křidelníkem a poté z voleje vystřelil přízemní střelu k pravé tyči, Lukáš Šperlín na míč nedoskočil – 4:2. V 76. minutě napřáhl z velké vzdálenosti opět Václav Seyfert, soupeřův brankář míč jenom vyrazil a Lukáš Panovský trefil znovu jenom tyč Ketkovické svatyně. Opět jsme to byli my, kdo měl míč více na svých kopačkách, ale někdy až příliš jsme kombinovali na místo přímočarých akcí nebo střel. „Nedáš, dostaneš“, toto rčení platilo i nyní a po rohovém kopu Ketkovic míč nejdříve odehrál kapitán Martin Špicl, ale poté jej soupeř vrátil na pravou stranu, kde levé křídlo soupeře nedalo křižnou ránou šanci našemu brankáři – 4:3. Zbytek utkání již se dohrálo v poklidu a bez dalších šancí. Konečný výsledek tedy zní – 4:3 pro naše mužstvo.

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Sumasumárum: Utkání bylo příjemným okořeněním po měsíční monofónní zimní přípravě. Myslím, že herně můžeme být spokojeni. I přes velmi těžký zasněžený terén jsme dokázali kvalitně kombinovat a vytvářet si skvělé brankové příležitosti. Litovat jen můžeme hloupých individuelních chyb, po kterých jsme lacino inkasovali. Soupeř rovněž dokázal, že má velmi kvalitní kádr, který může potrápit kohokoliv. Všem hráčům jménem kapitána týmu děkuji za dnešní výkon a vyzívám Vás k aktivnímu pokračování v naší zimní přípravě.

Jak to viděli kluci z Ketkovic ?

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Cantona

(MaŠ, 3. 2. 2009 6:23)

Nemáš zač :))) ... co bych pro Tebe neudělal :)))

zdarec borci

(Cantona, 2. 2. 2009 8:17)

Souhlasím s tebou Martine, zápas byl kvalitní a splnil účel. Díky za tu tvoji chybičku před mojim gólem. :-)

Dobrá příprava

(MaŠ, 2. 2. 2009 5:36)

Ahoj kamarádi, myslím, že jsme si dnes velmi kvalitně potrénovali. Škoda jen toho terénu, ale myslím, že výkon nebyl špatný. Snažili jsme se hodně kombinovat a hrát svoji hru. Škoda jen těch zbytečných chyb, za které jsme poté byli potrestáni. Jinak ale opravdu dobré. Kluci díky a i do Ketkovic přeji hodně štěstí v dalších bojích. Hezký večer.