Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE 1:0 (0:0), 7. 10. 2007

7. 10. 2007

V neděli, 7. 10. 2007 v 15,30 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání. Tentokráte přivítali ve "webovém derby" naše kamarády z Ketkovic. Bylo to utkání 3. týmu s 2. a proto jsme si dovolili tento zápas nazvat "šlágrem kola".

Obrazek

Ihned od první minuty jsme se snažili dokázat hostům, kdo je na hřišti pánem a na dlouhé minuty je zatlačili do jejich obranného pásma. Hned v úvodu se řítil do šance rychlík Jaroslav Brabec, ale v posledním okamžiku mu podjela noha a hosté Obrazekodehráli na rohový kop. Ten skvěle rozehrál Stanislav Halas a na něj si naskočil kapitán Martin Špicl, jeho pokus vyrazil hostující brankář před sebe, kde opět Martin Špicl dorážel, ale do sítě jsme tento pokus usměrnit nedokázali. V 5. minutě prošel skvěle po levé straně Lukáš Panovský, poslal do pokutového území přízemní prudký centr, který jsme ale bohužel také do branky nedokázali usměrnit. V 10. minutě rozehrával další ze série rohových kopů Jaroslav Válek a na něj si naskočil Marek Lipovský, ale mířil jenom do náruče hostujícího brankáře. O několik minut později zakončoval Martin Mašek akci tvrdou střelou, která ale Obrazekjen těsně minula pravou tyč Ketkovické branky. V průběhu dalších několika minut ještě nepřesně zakončovali 2x Stanislav Halas a jednou Jaroslav Němec. Do konce poločasu zbývalo asi 5 minut, když pravý záložník Ketkovic poslal dlouhý křižný míč na jejich levého útočníka a ten se řítil sám na našeho brankáře Kamila Válka. Do střely mu však na poslední chvíli skluzem vložil nohu Martin Špicl, takže s ní náš brankář neměl velké problémy. Do konce poločasu se již nic nezměnilo.

Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme utkání co nejdříve rozhodnout. Prvních 15 Obrazekminut se hrálo především od vápna k vápnu, ale obrany obou týmů byly pozorné. V 60. minutě nám zatrnulo. Hosté nakopli dlouhý míč do vápna, na který si seběhl jejich levý záložník, ale naštěstí na dlouhou nohu míč z malého vápna netrefil. V 65. minutě jsme již ale mohli slavit. Lukáš Panovský získal míč na půlícím kruhu, obešel dva protihráče a vyslal velmi tvrdou střelu přesně mířenou k pravé tyči Ketkovické branky. Jejich brankář trošku zaváhal a na míč nedoskočil - 1:0. Hru jsme více zavřeli a nechali hrát hosty. V 68. minutě se opět po rohovém kopu opřel do střely Lukáš Panovský, ale skvělý Ketkovický brankář Obrazekvyrazil střelu na další rohový kop. O pět minut později jsme se opět dostali do přečíslení, ale Martin Válek zleva vyslal jen technickou ránu se kterou si hostující brankář poradil. V posledních 15 minutách nás Ketkovice zatlačili na naši polovinu, ale do šance jsme je nepustili. Naopak se nám otevíral prostor pro brejky. Po jednom z nich, kdy vyslal nádherně střídající Václav Burian Marka Lipovského, druhý jmenovaný trefil jen boční síť branky Ketkovic. O několik minut později měli Marek Lipovský s Petrem Doubravským další obrovskou příležitost, položili si brankáře hostí na vápně, ale nedokázali míč protlačit ve skrumáži do hostující branky. V samotném závěru jsme museli čelit dvěma nepříjemným trestným Obrazekkopům hostů, ale oba skvěle vyřešil obránce Martin Špicl, s druhým mu asistoval Václav Burian. Poté rozhodčí utkání ukončil.

Sumasumárum: Dnešní utkání bylo velice vyrovnané, ale nebezpečnější byl právě náš tým. V první půli jsme hosty z Ketkovic jednoznačně přehráli, i když to byli právě oni, kdo měl největší šanci. Druhý poločas již byl vyrovnanější, ale my dali zaslouženě rozhodující branku, i když pravda, přálo nám u ní štěstí. Takže, body zůstávají doma a my se můžeme začít soustředit na další důležité a obtížné utkání v Lukovanech.

Jak to viděli kluci z Ketkovic ?

a

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - KETKOVICE, 7. 10. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přiznám se ....

(MaŠ, 11. 10. 2007 6:18)

že jsem tedy čekal daleko větší ohlasy k tomuto utkání :(

byl to...

(MartinV., 9. 10. 2007 13:45)

moc těžký zápas, musím uznat, že Ketkovice jsou právem mezi nejlepšími v naší soutěži. O to víc je naše výhra cenná pro náš společný cíl! Společně s Mor. Knínicemi máme náskok 3 bodů a tuším, že se rozhodne až v našem vzájemném střetnutí, kdo přezimuje na špici tabulky. Uvidíme, ještě nás čeká hodně víc než težkých zápasů, jako byl právě tento s Ketkama.

re Cantona

(MaŠ, 8. 10. 2007 10:32)

Díky a my Vám samozřejmě držíme palce ať už tento víkend doma, tak i příští týden. Tam Vám to přímo přikazujeme :))) Myslím vyhrát !!! :)

gratulace

(Cantona, 8. 10. 2007 10:13)

Zdar borci, gratuluju vám k vítězství, byli jste lepší a vyhráli zaslouženě, i když jsme vám to nedali lehko a určitá šance na bod tu byla. Doufám, že zopakujeme výkon z druhé půle doma se Zakřanama a vyhrajeme. Týden nato jedeme do Knínic, měli bysme být už kompletní a určitě byste se nezlobili kdyby jsme tam překvapili. :-)

Vážení spoluhráči ...

(MaŠ, 7. 10. 2007 21:19)

Chtěl bych Vám jménem kapitána všem poděkovat za dnešní bojovný výkon a za důležité 3 body. Každý z Vás se podílel na tomto zaslouženém vítězství !!! Jsme skvělý tým a už teď se těším na příští nelehké utkání v Lukovanech příští týden. Hezký večer.