Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KŘOVÍ 4:1 (2:0), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

25. 3. 2007

Dne 25. 3. 200716,00 hod. jsme sehráli další přátelské utkání, tentokráte s týmem, který hraje o postup ze III. třídy okresního přeboru v kraji Vysočina, s týmem Křoví. Utkání se hrálo na umělém trávníkuBrně na Janouškově ulici za ideálního slunečného počasí.

Obrazek      Obrazek

Zápas jsme začali velmi opatrně a mužstvo Křoví nás asi 15 minut přehrávalo. Do žádné šance jsme je však nepustili. Poté jsme se začali čím dál více osmělovat i my. ObrazekVe 20. minutě krásně utekl po levé straně Jaroslav Němec, sám před soupeřovým brankářem zachoval chladnou hlavu a nezjištně zvolil místo střely nahrávku na osamoceného Jaroslava Brabce, pro kterého nebyl problém vstřelit úvodní branku utkání. Od tohoto okamžiku jsme až do konce utkání měli v zápase mírnou převahu. Netrvalo dlouho a vybojovali jsme míč ve středu pole, k tomu se dostal Michal Kroupa a nádhernou střelou k tyči zvýšil náš náskok na 2:0. Po další hezké akci z levé strany a následném křižném pasu na nabíhajícího Marka Lipovského, skončila jeho dělovka na levé tyči soupeřovi branky. Těsně před koncem poločasu měli naši soupeři asi jedinou vážnější šanci, která sice skončila v naší síti, ale branka nebyla uznána pro dvojnásobný ofsajd. První poločas zakončil svojí překrásnou střelou Lukáš Panovský, kterou bohužel zastavila pro změnu pravá tyč soupeře.

ObrazekDo druhé půle jsme vstoupili poněkud ležérně a nechali jsme tým Křoví, aby nás asi deset minut opět začal přehrávat. Vše vyvrcholilo jejich průnikem po levé straně a přesným zakončením jejich útočníka – 2:1. Netrvalo dlouho a opět jsme se rychle otřepali a přidali po hezké akci a následné skrumáži před soupeřovou brankou třetí branku, nejlépe se zorientoval Marek Lipovský. Asi v 70. minutě naši obránci přestali hrát pro ofsajd soupeře, ten však nebyl odpískán a tak se útočníci Křoví ve dvou hrnuli na našeho brankáře Martina Plachkého, ten míč sice vytěsnil, ale zároveň jasně fauloval. Následný pokutový kop však hráč soupeře trestuhodně zahodil střelou mimo naši branku. Zbytek utkání se odehrával jasně pod naší taktovkou, soupeře jsme již prakticky do ničeho nepustili, navíc asi 10 minut před koncem zápasu nádherně vystřelil zleva Lukáš Panovský a zapečetil výsledek svojí druhou brankou ve druhém zápase od jeho přestupu do našeho mužstva. Do konce utkání jsme ještě předvedli hodně hezkých akcí, kombinací, ale výsledek 4:1 byl již konečný.

ObrazekSumasumárum: V tomto utkání jsme podali velice kvalitní výkon a to každý jednotlivec, který se do utkání zapojil. Ukázali jsme, že dokážeme hezky kombinovat, proměňovat šance a hlavně se celé utkání odehrávalo konečně bez jakýchkoliv emocí. Všem spoluhráčům moc děkuji za kvalitní výkon a věřím, že jsme tak udělali poslední kvalitní tečku za zimní přípravou. Od příštího týdne už nás čeká jenom realita, takže přeji „HODNĚ ŠTĚSTÍ“.

a 

MaŠ

 

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - KŘOVÍ, 25. 3. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komentář

(MaraL, 27. 3. 2007 12:36)

Kvalitní počasí, kvalitní výkon, kvalitní výsledek...tak to má být! Jen ať nám to vydrží co možná nejdéle!...

Kluci díky ....

(MaŠ, 25. 3. 2007 21:14)

Kluci, moc děkuji celému týmu za dnešní výkon v Brně. Všichni jste bojovali naplno, jeden za druhého a to je přesně to, co jsem od Vás očekával. Super, díky, díky a ještě jednou díky. Příští týden nám to začne ... hezký večer

re Hmm...

(MaŠ, 20. 3. 2007 12:49)

tak jo ;)

Hmm...

(Petr K., 20. 3. 2007 11:21)

No, já se přijdu kouknout:(

re proti ligáčovi

(MaŠ, 22. 2. 2007 5:22)

O Marcelovi to nevím, ale vím, že už tam asi 6 let hrje "Šusťa" - Šustáček, který "přestoupil" :))) do Křoví z Bohemky. Víceméně byla na něm jejich hra dlouho postavená. Pokud tam je Cupák, což nevím, tak se také moc těším.

proti ligáčovi

(JaraV, 21. 2. 2007 21:58)

Už se taky moc těším, na umělce to bude zas nová zkušenost.Taky si splním sen a zahraji si proti ligovému hráči.Pokud to někdo neví,tak za Křoví hraje Marcel Cupák(nebo aspoň minulou sezonu tam hrál)

re DL-Křoví

(MaŠ, 20. 2. 2007 15:19)

Maro, ani nemluv, já se těším tak a moc. Maro, dva zápasy jsou jenom pro letošek. Příští rok jich bude minimálně dvakrát tolik. Je to potřeba !!!

DL-Křoví

(MaraL, 20. 2. 2007 13:55)

Doporučuju turfy, ale i v normálních kopačkách to není absolutně žádnej problém...
Každopádně se nemůžu dočkat klasickýho "velkýho" fotbalu! Už mi fakt chybí!!! A je moc dobře, že odehrajeme před začátkem soutěže dva zápasy...Marťo, dobrá práce!

info ...

(MaŠ, 19. 2. 2007 22:00)

mělo by se tam dat hrát i v normálních kopačkách, ale samozřejmě, kdo máte "turfy", vemte je s sebou. Na to se moc těším a Vy hlavně myslete na to, že je to poslední trénink před začátkem sezóny, takže účast povinná :). O týden později jdem realizovat to, na co sázím !!!