Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - KUPAŘOVICE 0:1 (0:0), 18. 4. 2010

18. 4. 2010

Sestava: Kamil Válek - Martin Plachký, Michal Kroupa, Václav Burian - Jan Mašek, Stanislav Halas, Václav Seyfert (Jakub Juříček), Jaroslav Melichar -  Jaroslav Němec (Jaroslav Válek), Vratislav Kostelan, Jan Veselý (Martin Mašek)

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Dne 18. 4. 2010 jsme se podruhé v jarní části sezony představili na domácí půdě proti do té doby druhému celku Kupařovic, se kterými jsme na podzim uhráli na jejich hřišti cennou remízu 0:0.

 

První minuty utkání byly opatrné a soupeři se navzájem oťukávali, i když náš tým měl mírnější převahu. Již v 16. minutě jsme se dostali do první vážnější šance, když míč putoval po ose Burian - Veselý, druhý jmenovaný poslal přízemní centr do velkého vápna soupeře, kde Stanislav Halas přepustil míč Vratislavu Kostelanovi, ten však v dobré pozici nezamířil přesně a mířil  mimo tyče soupeřovy brány. V 18. minutě jsme měli zatím největší šanci zápasu, když na dlouhý míč za obranu si naběhl Jaroslav Němec, kličkou obešel brankáře, ale z úhlu nedokázal přesně zamířit a trefil jen vrátivšího se brankáře soupeře. Ve 25. minutě jsme zahrávali trestný kop z půlky hřiště. Po sérii hlavičkových soubojů v okolí penalty se k další hlavičce dostal Václav Burian, ale jeho zakončení těsně minulo růžek soupeřovy svatyně. O pět minut později poslal nezištnou přihrávku mezi obránce Václav Seyfert na Vratislava Kostelana, který však v dobré pozici místo střely na bránu volil  raději přihrávku, která však byla obráncem hostí zblokována. Tři minuty před koncem prvního poločasu se do první vážnější šance dostali hosté, když se jejich útočník na rohu velkého vápna zbavil dvou našich obránců a nebezpečně střílel těsně vedle tyče naší brány.

Ve druhém poločase jsme se k ohrožení brány soupeře dostali až v 54. minutě. Na hranici 20-ti metrů se po přtuknutí míče z terstného kopu dostal k zakončení Martin Plachký, ale jeho projektil neměl gólové parametry. O pět minut později zahrával ze stejného místa trestný kop Václav Seyfert, tentokrát zvolil přímou střelu a nechybělo moc, aby vymetl soupeřovy pavučiny z růžku branky. V 62. minutě špatně vyběhl na dlouhý  míč náš brankař Kamil Válek. U míče byl dříve hostující útočník, našeho vyběhnuvšího brankaře přeloboval, ale naštěstí svoje zakončení už nedokázal umístit mezi tři tyče naší brány. V 65. minutě se řítil na brankáře hostí osamocen Jaroslav Němec, ale v rozhodující chvíli mu míč odskočil a jeho střela na dlouhou nohu směřovala nad bránu soupeře. Opět se potvrdilo fotbalové pravidlo "nedáš-dostaneš". Z následného protiútoku, po chybě ve středu naší obrany, se na hranici velkého vápna ocitl hráč hostí a z této pozice se nemílil - 0:1. Po obdržené brance jsme zbraně nesložili a snažili jsme se o vyrovnání. Bohužel naše kombinace postrádala většinou přesnost a dlouhé nakopávané míče se nám nedařilo vybojovat. V 80. minutě ještě hosté zahrozili z brejku, když z bezprostřední blízkosti zakončoval hostující hráč, ale náš  brankář Kamil Válek tuto střelu reflexivně kryl.

Sumasumárum: Utkání by se dalo shrnout jedním heslem, jak již bylo řečeno "nedáš - dostaneš". V první půli měl více ze hry náš tým, ve druhé naopak soupeř, proto by utkání asi více slušela remíza. Bohužel rozdíl byl v tom, že soupeř dokázal jednu ze svých šancí proměnit ...

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář