Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - LAŽÁNKY 0:0 (0:0), 25. 9. 2011

25. 9. 2011

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Martin Špicl, Jaroslav Němec - Jan Mašek, Michal Kroupa (Kryštof Večeřa), Martin Mašek, Miloš Zedník (Jan Veselý) - Jaroslav Melichar, Jan Kožina - další náhradníci - Jan Steiner, Stanislav Halas 

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Za slunečného počasí jsme se utkali v regionálním derby s týmem Lažánek. Tyto byly před zápasem na 3. místě v tabulce. Utkání začalo vyrovnaně a my jsme byli malinko aktivnějšími. Byli to ale hosté, kdo po trestném kopu zahrozili, ale Aleš Weinfurter reflexivně vyrazil na roh. Od této chvíle nás hosté prakticky neohrozili. My jsme byli lepším týmem, ale jen po velké vápno Lažánek. Soupeř dobře zahušťoval střed a naše střely létaly mimo tyče. Do poločasu to tak i zůstalo.

Ve druhém poločase Lažánky přidaly na aktivitě, ale opět bez střeleckého efektu. My jsme z rychlých protiútoků často hrozili, ale prakticky vždy nám byla branka malá. Asi největší šanci spálil po rohovém kopu Jaroslav Němec, který asi ze 7 metrů přestřelil. Už se blížil konec a Lažánky se po rychlém kontru dostaly do nějvětší příležitosti utkání, útočník však sám před Alešem Weinfurterem naštěstí netrefil. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou a diváci se zcela jistě museli nudit ne příliš atraktivním fotbalem.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář