Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - LAŽÁNKY 0:0 (0:0), 28. 4. 2013

29. 4. 2013

Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Martin Plachký, Michal Kroupa, Miloš Zedník - Jan Mašek, Jiří Mašek (Martin Midrla), Martin Mašek, Václav Seyfert - Jan Kožina (Lukáš Veselý), Jaroslav Melichar - další náhradník - Dan Foltýn

ŽK: Jan Mašek

Fotogalerie z utkání

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali tým Lažánek, se kterým jsme se v posledních 3 utkáních rozešli vždy s bezbrankovou remízou. Od úvodních minut jsme měli mírně navrh, ale soupeř nás do žádné výraznější příležitosti nepouštěl. Během prvních 20-ti minut stojí za zmínku jen průnik a následná nepřesná rána v podání Václava Seyferta a trestný kop Martina Maška, který vytěsnil brankář Lažánek na roh. Ve 20. minutě pálil z trestného kopu Jiří Mašek, ale gólman soupeře vyrazil na roh. Ve 28. minutě vyslal do uličky Miloš Zedník Václava Seyferta, ten přihrál Janu Kožinovi, jenž ještě přiťukl Janu Maškovi a ten v asi největší příležitosti poločasu jen těsně křižně minul cíl. Ve 42. minutě po rohovém kopu zpracoval míč na rohu vápna Jiří Mašek a nebezpečně pálil, bohužel těsně nad. Dvě minuty před koncem první půle zahrozili také hosté parádní ránu ze 25-ti metrů, ale Aleš Weinfurter pohotově vytěsnil na roh.

Druhý poločas byl naprostým opakem toho prvního. Naši se přizpůsobili hře hostí, kteří jen nakopávali míče a bylo po fotbalu. V 50. minutě měl soupeř velikou šanci, kdy po rohovém kopu odražený míč vracel za naši obranu Lažánecký obránce, útočník soupeře loboval Aleše Weinfutera, před útočníkem pak odhlavičkoval Martin Plachký a do prázdné branky dorážel opět útočník soupeře, na brankové čáře však vykopl míč Václav Burian. V 55. minutě kopaly Lažánky další roh, ke kterému se dostal na druhé straně vápna soupeřův záložník, vypálil, trefil břevno a odražený míč poslal ještě z malého vápna jeho spoluhráč nad. V 59. minutě vyslal do uličky Martin Mašek Václava Seyferta, ten centroval a na zadní tyči zakončoval volný Jaroslav Melichar, jenž však levačkou netrefil branku. V 71. minutě utekl svému strážci Václav Seyfert, do uličky vyslal Lukáše Veselého, který však dělal v jasné pozici ještě kličku navíc a bylo po příležitosti. V 75. minutě zahrozil opět soupeř a jehož rána ze 30-ti metrů pod břevno byla vyražena Alešem Weinfurterem na roh. V 77. minutě pronikal až do velkého vápna Martin Mašek, vystřelil, ale jeho rána byla zblokována, brankář soupeře jen ztlumil míč na nohu Martina Midrli a ten v jasné pozici před prázdnou brankou levačkou jen razítkoval břevno. V 79. minutě zahrávaly Lažánky trestný kop a Aleš Weinfurter se musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil. V 80. minutě předvedl nevídané sólo Václav Seyfert, když předvedl 70-ti metrový sprint, prošel až do vápna a loboval gólmana, který však míč vyrazil a Lukáš Veselý s odraženým míčem nenaložil dobře. O minutu později vyrobil neskutečný kiks Václav Burian, když prohrál souboj s dotírajícím útočníkem a ten postupoval sám na našeho brankáře, naštěstí trestuhodně v jasné pozici minul. V 86. minutě zahrával trestný kop ještě Václav Burian, na míč naskočil Michal Kroupa, ale jeho hlavičku zastavila levá tyč branky hostů. Utkání ne moc pěkné kvality tak skončilo dle mého spravedlivou remízou.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář