Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - LUKOVANY 3:2 (1:1), 27.8.2006

28. 12. 2006

Po odevzdaném výkonu v minulém kole v Nové Vsi naši museli konečně vyhrát. Utkání začalo oboustranně opatrně a naši hráči měli mírně navrch. Bohužel po asi půlhodině hry přišel trest. Hosté využili chyby v záložní řadě domácích a přesnou přihrávkou mezi obránci se jejich útočník proti našemu golmanovi nemýlil. Netrvalo dlouho a naši hráči vyrovnali. Pro hezké kombinaci nekompromisně zakončoval Jaroslav Němec.

Do druhého poločasu naši vstoupili ve velkém stylu. Vytvořili jsme si velké množství gólových příležitostí, ale hostující brankář vše pochytal. Po trpělivé hře se ale jedna z našich příležitostí ujala a dostali jsme se do uklidňujícího jednobrankového vedení. Po dalších několika minutách jsme výsledek definitivně pojistili třetí brankou, obě z nich vsítil Marek Lipovský, a chuť trvala i nadále. Bohužel do konce utkání již se nám další branku nepodařilo vsítit a tak v nastaveném čase hostující útočník nastřelil ve „vápně“ ruku našeho obránce a z následující penalty se hosté nemýlili. Utkání skončilo výsledkem 3:2 pro náš tým a mohli jsme tak slavit první letošní tříbodové utkání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář