Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - MORAVSKÉ KNÍNICE 3:1 (1:0), 13. 9. 2009

13. 9. 2009

Naše branky: Jiří Had 1:0, Jiří Had 2:1, Jaroslav Melichar 3:1

Sestava: Kamil Válek - Václav Burian (Jaroslav Válek), Michal Kroupa, Martin Špicl, Martin Plachký - Stanislav Halas, Ivan Miovský, Aleš Blažek (Jaroslav Neměc), Jaroslav Melichar - Jiří Had, Stanislav Jaroš (Jan Mašek) - další náhradníci - Lukáš Šperlín, Tomáš Černý

Fotogalerie z utkání

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 13. 9. 2009 od 16,00 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na domácím trávníku proti Moravským Knínicím. Všichni věděli, že se jedná o naše tradiční derby a každý z nás znal důležitost tohoto utkání. Každý článek z týmu chtěl již konečně zlomit nemastné dosavadní výsledky našeho mužstva.

Utkání začalo oboustranně opatrně a my jsme poprvé zahrozili v 9. minutě, když po průniku po pravé straně centroval Stanislav Jaroš, následná střela Jiřího Hada však byla zblokována. V 15. minutě ve slibné pozici podběhl střílený centr Jaroslav Melichar. O minutu později zahrozili hosté, do dobré příležitosti se dostal jejich útočník, ale v poslední chvíli jeho střelu zablokoval Martin Plachký. Ve 20. minutě se pěkně uvolnil na rohu velkého vápna Stanislav Jaroš, ale jeho následná bomba byla sražena. Ve 32. minutě vyrobil chybu Martin Špicl a následovala nebezpečná akce hostí, ale se slabou střelou si Kamil Válek poradil. Ve 33. minutě prošel přes 3 protihráče krásně Jaroslav Melichar, z úhlu následně volil střelu místo přihrávky, hostující brankář však vyrazil na roh. Ve 34. minutě přišla první z velkých chvil Stanislava Halase, ten vyškolil perfektním slalomem 3 Knínické hráče a servíroval před odkrytou svatyni hostí – Jiří Had pohodlně skóruje – 1:0. Ve 40. minutě se perfektně uvolnil na pravé straně Stanislav Jaroš, skvěle odcentroval a Jaroslav Melichar z voleje nádherně vypálil, brankář však vyrazil na roh. Ve 43. minutě se uvolnil na levé straně hostující útočník, odcentroval a na malém vápně střílel jeho spoluhráč, naštěstí míč netrefil ideálně a tak si se střelou Kamil Válek poradil. Ve 44. minutě zahrozily Moravské Knínice hned dvakrát, nejdříve svůj samostatný únik zakončil jejich útočník mimo a o chvilku později skvěle zlikvidoval Kamil Válek perfektně tvrdou ránu z ostrého úhlu. V poslední minutě první půle se dostal k odraženému míči Michal Kroupa, napálil jej z první, ale brankář jeho pokus lapil.

Úvod druhé půle začal opatrně. V 52. minutě skvěle zprava odcentroval Jan Mašek a na zadní tyči hlavičkoval těsně nad Aleš Blažek. V 55. minutě přišla další z velkých chvil Stanislava Halase, ten doslova vyškolil asi 4 protihráče, které si posadil na zem a to samé provedl soupeřově brankáři, bohužel místo branky trefil následně pouze tyč, velká to škoda. V 59. minutě zahrával trestný kop Martin Špicl, míč rozehrál skvělým signálem a našel na penaltě Stanislava Halase, ten nikým nebráněn z 10-ti metrů přestřelil. V 66. minutě zahrávaly Moravské Knínice rohový kop, na ten si naskočil jejich záložník, Kamil Válek výborně jeho hlavičku vyrazil, ale nikým nebráněný soupeřův hráč pod víko vyrovnal – 1:1. V 69. minutě hosté vypálili zdálky, ale Kamil Válek míč s přehledem chytil. V 71. minutě zahrával ze 25-ti metrů trestný kop Aleš Blažek, ale míč prosvištěl těsně nad. V 75. minutě zahrával rohový kop zleva Ivan Miovský, nejmenší hráč na hřišti – Jiří Had - skvěle vyskočil a hlavičkou na zadní tyč dostal náš tým opět do vedení – 2:1. V 77. minutě utekl po levém křídle rychlík Jaroslav Melichar, nacentroval a našel na penaltě nikým nebráněného Ivana Miovského, jenž hlavou těsně minul branku hostí. V 83. minutě zahráli Ivan MiovskýJaroslavem Melicharem roh nakrátko, druhý jmenovaný přízemně centroval a před brankářem zakončoval špičkou Martin Špicl, bohužel v této tutové šanci míč netrefil dobře. Blížil se konec a míč jsme přenesli zleva na pravou stranu, Jaroslav Němec vyslal po křídle Jana Maška, jenž skvěle odcentroval a Jaroslav Melichar hlavou prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:1. Utkání jsme tedy zaslouženě vyhráli.

Sumasumárum: I když jsme v utkání měli opět moc a moc nedostatků, nakonec jsme bojovali jeden za druhého a zařídili tak, aby 3 body zůstali konečně doma. Vyhráli jsme myslím zaslouženě, jelikož jsme přeci jenom o kousek byli lepším týmem. Pevně věřím, že i v příštím utkání navážeme na dnešní výkon a budeme konečně hrát svoji hru a sbírat důležité body. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

good job

(Sája, 14. 9. 2009 14:23)

párada loupežnící výbornej výsledek...velká gratulace všem

gratulovanec z Leleček

(špóna, 14. 9. 2009 10:47)

Tak za 3 body:-) velká gratulace spřátelené fotbalové obci. Lelečky a Lóčky valijó!!! jen tak dál..

pravda

(ivánek, 14. 9. 2009 9:01)

snažil jsem se to jen trochu rozjet ... pak nebylo komu..ale beru to. Trenér mi to taky řekl v kabině a druhej poločas ,co si aspon já myslím, jsem to zlepšil a dával balón do nohy dřív.

re MAX

(MaŠ, 14. 9. 2009 6:18)

Díkec za sumář. Co se týče mojí osoby - naprostý souhlas, vůbec jsem z toho nebyl nadšenej.
Dle mého bych mezi pochválené přidal ještě Jardu Melichara, alespoň za druhý poločas, makal i Džanek na křídle a svoje si tradičně odehrál i Marťas Plachťos.
Jinak jsem moc rád za body. SDL OLÉÉÉ !!!

hra týmu

(MAX, 13. 9. 2009 23:25)

Hra Knínic byla lepší jen do té doby, než jim ruply nervy z obdržené branky. Pak už to byla klasická přetahovaná o to, kdo promarní víc gólovek.

Co se týká hry mužstva, tak takovej Vašek byl dneska naprosto mimo (to nemá cenu komentovat, prostě špatenka) a to, jak hrál dneska vzadu Martin, si asi za rámeček taky nedá. Těch chybných rozehrávek zezadu, kde je třeba jistota... Ivan zase tahal balón, hlava dolů a výsledek byl skoro pokaždé stejnej - ztráta míče.

Ale abych jen nekritizoval. Jednoho hráče musím opravdu vyzdvihnout nad ostatníma. Jde o Jirku Hada, kterej zahrál moc dobře a i přes dobrý 4 bolestivý fauly soupeře zápas nevypustil a ještě navíc dokázal dát gól hlavou... doslova :). Taky Staňa byl dneska tichým tahounem. Gratuluju k vítězství, ale nemá cenu to moc zveličovat. Jde přece jen o zábavu a občas i o záminku, jak se na chvilku zbavit přítelkyně nebo manželky, no né? :)

prohra

(bubu, 13. 9. 2009 21:08)

zase bohužel prohral lepší