Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - NEDVĚDICE 0:7 (0:3), 13. 3. 2010 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

13. 3. 2010

Sestava: Václav Burian - Vratislav Kostelan - Jaroslav Válek, Michal Kroupa, Stanislav Jaroš (ve 20. minutě odešel pro zranění) - hráč SK Nedvědice, Stanislav Halas, Kryštof Večeřa, Jan Veselý - Jaroslav Němec, Jaroslav Melichar

Dne 13. 3. 2010 jsme sehráli naše poslední přátelské utkání před jarní částí soutěže s týmem SK Pernštejn Nedvědice, který hraje soutěž OP mužů II. třída okres Žďár Nad Sázavou.

Utkání bylo bohužel z naší strany rozhodnuto ještě dříve než začalo. Z důvodu jistých dezinformací o termínu utkání, kdy se tým dozvěděl o skutečném termínu střetnutí pouze den před utkáním, si několik hráčů už nedokázalo přizpůsobit svůj program, aby se mohli zůčastnit utkání. K zápasu jsme se tedy dostavili pouze v deseti hráčích a to nastoupili oba trenéři a jeden hráč dorostu. Díky tomu, že náš soupeř se dostavil v počtu 12 fotbalistů a byl ochoten nám jednoho hráče půjčit, jsme byli schopni utkání odehrát, za což soupeři děkujeme.

O průběhu utkání nemá smysl moc hovořit, výsledek říká vše. Inkasovali jsme v průběhu utkání 7 gólů a to ještě spoustu šancí dobře hrající soupeř neproměnil. Náš tým se za celý zápas k ohrožení brány soupeře v podstatě nedostal. Na naši obranu můžu jen podotknout, že v bráně stál hráč z pole, který i přesto předvedl několik  skvělých zákroků. Navíc se již v asi 20. minutě zranil Stanislav Jaroš, tudíž jsme zbytek utkání dohrávali v deseti.

Sumasumárum: Nemá cenu toto utkání vůbec hodnotit. Snad jen jednu poznámku. Příště by byla potřeba dřívější informovanost týmu o termínu utkání, případně než hrát utkání za takovýchto podmínek by možná bylo lepší přátelské utkání zrušit a radši kvalitně potrénovat!

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zdar

(jara, 15. 3. 2010 16:12)

fus dobrej v9 bez golosa ale vasek chytal dobre skoda ze sem si zlomil zebro.