Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - PŘÍBRAM 3:1 (1:1), 21. 10. 2007

21. 10. 2007

neděli, dne 21. 10. 200715,00 hod., sehrálo naše mužstvo mužů další mistrovské utkání na domácím trávníku proti 4. týmu naší soutěže – Příbrami. Věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché, ale byli jsme pevně rozhodnuti odčinit blamáž z minulého zápasu s Lukovany.

Obrazek

Ihned od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a vytvořili si územní převahu. První vážnější šanci jsme měli ihned ve druhé minutě, kdy zahrával rohový kop zleva Jaroslav Válek, ale jeho centr odehráli obránci Příbrami do zámezí. Ve 3. minutě vybojoval míč na levé straně Marek Lipovský, poslal hezký Obrazekkřižný centr, který sklepl hlavou Petr Voznica a důrazný Jaroslav Brabec ve skrumáži poslal náš tým do vedení – 1:0. Následujících 10 minut jsme i nadále bušili do obrany hostů, ale nic vážnějšího jsme z toho nevytěžili. V 15. minutě mohlo být opět veselo. Po rohovém kopu Stanislava Halase obránci odhlavičkovali míč na velké vápno, kde se do něho opřel levou nohou Marek Lipovský, ale míč, který směřoval s jistotou do prázdné Příbramské branky smolně trefil do zad Martina Maška, od kterého se odrazil do zámezí. Z následného dvacetiminutového tlaku jsme vytěžili jenom několik nepřesných střel a nebezpečnou hlavičku Martina Maška po dalším z mnoha rohových kopů. Ve Obrazek35. minutě pronikal ojediněle Příbramský křídelník po levé straně, kde ho těsně před vápnem fauloval kapitán Martin Špicl, za což obdržel zaslouženě žlutou kartu. Hosté trestný kop zahráli bravurně, jejich exekutor trefil pravou tyč naší branky, míč se odrazil zpět před naši branku a zde trestuhodně zaspala naše obrana a nechala Příbramského útočníka pohodlně vyrovnat – 1:1. Ihned z rozehrávky poslal nádherně Marek Lipovský do protiútoku rychlíka Jaroslava Brabce, kterému bohužel těsně před brankařem míč skočil, takže byl nucen zakončovat kolenem. Chyběla dostatečná razance. Do konce poločasu ještě stojí za zmínku krásné střely Petra Voznici a Michal Kroupy, které bohužel Obrazekopět minuly těsně cíl.

Do druhé půle jsme šli jasně s cílem co nejdříve rozhodnout utkání a dohrát ho v poklidu do vítězného konce. Prvních 15 minut jsme dobývali Příbramskou tvrz neúspěšně. V 65. minutě však špílmachr Martin Mašek vymyslel nádherné sólo, prošel přes celou levou polovinu hřiště a ve finále skvěle našel před brankou zcela volného Marka Lipovského. Ten však tisíciprocentní šanci nedal a míč jen těsně minul zcela odkrytou branku hostů. Následné střídání vyšlo naprosto skvěle. Marka Lipovského nahradil Jaroslav Němec a za dvě minuty svého pobytu na hřišti vstřelil krásnou branku. Vše se událo v 70. minutě, kdy zahrával trestný kop zleva tradiční Obrazekexekutor Lukáš Panovský, rozhodl se pro střílený přízemní centr, na který jen těsně nedosáhl nabíhající Martin Špicl, ale míč prošel až k nekrytému Jaroslavu Němcovi, který nás poslal do vedení – 2:1. Nadechly jsme se k mohutnému náporu a pokusy o výpady hostů naše obrana s přehledem eliminovala. V 80. minutě skvěle vyřešil obranným zákrokem kontr hostů Jaroslav Válek, obehrál krásně dva Příbramské protihráče a stihl ještě štiplavě vystřelit, brankář hostů však s problémy nadvakrát kryl. V 84. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Stanislava Halase Martin Mašek těsně nad. A svůj pokus si zopakoval i za minutu, když z dalšího rohového trefil bohužel jenom břevno. Obrazek86. minutě prošel razantně a nádherně po levé straně Martin Válek, z úhlu poslal míč těsně kolem brankáře hostů a našel nabíhajícího Patrika Křenka, který pojistil svojí první letošní brankou výsledek – 3:1. Těsně před koncem utkání měli ještě velkou příležitost Jaroslav Brabec a Martin Mašek, kteří si míč dvakrát vyměnili a následný pokus Martina Maška zlikvidoval Příbramský skvělý brankář. V poslední minutě ještě mohl zapečetit výsledek Jaroslav Němec, který po krásné křižné přihrávce od Lukáše Panovského zleva, trefil jen boční síť branky hostů. Konečný výsledek je tedy 3:1 pro náš tým.

Sumasumárum: V utkání jsme byli jasně lepším týmem, ale bohužel nám chybělo Obrazekopět štěstí při zakončení. Hosté z minima vytěžili maximum a dali krásnou branku po obrovském zaváhání celé naší obrany. Dokázali jsme však opět bojovným výkonem celého mužstva strhnout vítězství na naši stranu a uskočili jsme tak třetím Ketkovicím již na 4 body.

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - PŘÍBRAM, 21. 10. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gratulace

(Cantona, 22. 10. 2007 7:26)

Zdar borci, gratuluju k povinnému vítězství :-)

Poděkování

(MaŠ, 22. 10. 2007 0:40)

Ahoj spoluhráči, rád bych Vám všem poděkoval za dnešní bojovný výkon. Celý zápas každý z Vás odváděl skvělou práci a 3 body jsme si jako tým zasloužili. Díky a věřím, že příští týden zopakujeme tento skvělý výkon. Hezký večer.

H,m.......

(Leoš(KAKA), 21. 10. 2007 21:01)

Možná jo!!!Ale dobře hráli i...Jaroslav Brabec,Martin Špicl,atd......!!!!Tři body zůstaly doma jste prostě borci a zůstanete borcama!!!!

....

(MilZed, 21. 10. 2007 19:47)

Dneska rozhodli zapas stridajici hraci!!!!!

:............:

(Leoš(KAKA), 21. 10. 2007 17:46)

Fakt goood zápas!!!!KOŘENI JSTE!!!!