Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ŘEZNOVICE 3:1 (0:1), 11. 9. 2011

11. 9. 2011

Naše branky: Jan Kožina 1:1, Martin Mašek 2:1, Jan Kožina 3:1

Sestava: Aleš Weinfurter - Jaroslav Němec (Jan Veselý), Martin Plachký, Dan Foltýn, Martin Špicl - Václav Burian (Jan Mašek), Martin Mašek, Michal Kroupa, Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Jan Kožina (Jan Borkovec) - další náhradníci - Stanislav Halas, Jan Steiner

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA 

 

Naši fotbalisté byli od samého počátku lepším týmem, ale bohužel to byl právě soupeř, který se dostal po náhodné a šťastné střele do vedení, Aleš Weinfurter bohužel míč neudržel - 0:1. Stále jsme byli aktivnějšími, ale ani Jaroslav Melichar ani Martin Mašek nebyli ve svém zakončení úspěšní.

Ihned na začátku druhého poločasu se uvolnil po přihrávce od Miloše Zedníka Jan Kožina a do protipohybu brankáře vyrovnal - 1:1. Poté vyslal parádním přízemním pasem Jan Kožina Martina Maška do dalšího trháku a druhý jmenovaný parádně obstřelil brankáře hostí - 2:1. I Řeznovice zahrozily, ale jejich největší šanci bravurně zlikvidoval Aleš Weinfuter a následné 2 hlavičky skončili mimo naší branky. Pečetí dnešního utkání byl výkop našeho brankáře až na Jana Kožinu, který krásnou střelou prostřelil hostujícího gólmana potřetí - 3:1.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trojka stačí !

(Václav Seyfert st., 12. 9. 2011 9:36)

Není to sice obvyklá "pětka", ale zaplať pánbu za trojku!