Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ŘEZNOVICE 3:1 (2:1), 4. 4. 2010

4. 4. 2010

Naše branky: Stanislav Halas 1:0, Václav Seyfert 2:0, Jaroslav Němec 3:1

Sestava: Kamil Válek - Jaroslav Válek (Miloš Zedník), Martin Plachký, Michal Kroupa, Václav Burian - Jan Mašek, Stanislav Halas, Václav Seyfert, Jaroslav Melichar (Petr Gloza) - Jaroslav Němec, Jan Veselý (Jiří Had) - další náhradník - Jakub Juříček

ŽK: Stanislav Halas, Martin Plachký

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Dne 4. 4. 2010  se náš tým představil poprvé v jarní části sezony na domácí půdě. Po prohře v minulém kole jsme chtěli získat první jarní body. Sestava byla opět kombinovaná, ale tentokrát jsme měli dokonce i hráče na střídání díky účasti dorostenců.

Hned od prvních minut prvního poločasu jsme měli mírnou převahu, která byla korunovaná v 10. minutě. To z cca 35 m rozehrál trestný kop Stanislav Halas, který směřoval na bránu. Před brankářem se mihnul Jaroslav Němec, ale míč netečoval, tento však brankář hostů podcenil a míč skončil v síti - 1:0. Poté dvakrát nebezpečně centroval z pravé strany před bránu hostí Jan Mašek, ale ani Jaroslav Melichar ani Jaroslav Němec nedokázali tyto centry usměrnit do brány. Ve 25. minutě protáhl přes půl hřiště míč Jaroslav Melichar a křižnou přihrávkou našel Václava Seyferta, jenž si zasekávačkou položil bránícího hráče a s přehledem zavěsil do brány - 2:0. O pět minut později byl obrovský závar v šestnáctce hostů, když odražené míče dvakrát napálil Jaroslav Němec a jednou Jan Veselý, ale míč si cestu do branky nenašel. Úvodních 30 minut náš tým hru ovládl, v následujících minutách se však do šancí začal dostávat i soupeř. Ve 35. minutě dostal míč na penaltu hostující útočník, který se obtočil kolem našeho obránce a nekompromisní střelou vymetl pavouky z naší šibenice - 2:1.

Po většinu druhého poločasu se odehrával boj uprostřed hřiště. Občas jsme se dostali na dostřel hostující brány, avšak naše střely mířily vždy vysoko. Soupeř se snažil bojovat, ale nedostal se ani k žádnému zakončení. Udeřilo až v 85. minutě, když Václav Seyfert se s míčem dostal až na hranici velkého vápna, kde se snažil míč prohodit na Jaroslava Němce, tento se přes  dvojici bránících hráčů odrazil až k druhému jmenovanému a ten přesně a tvrdě zakončil k tyči hostující branky - 3:1. V posledních minutách ještě kouzlil Václav Seyfert, když protáhl míč po brankové čáře a naservíroval přihrávku Miloši Zedníkovi, který však před prázdnou bránou zakončil jen do břevna.

Sumasumárum: V prvním jarním zápase před domácí kulisou jsme vytěžili tři velmi důležité body se soupeřem, který se pohybuje v horní polovině tabulky. Náš výkon opět zdobila bojovnost, jen je škoda několika neproměněných šancí z prvního poločasu. Velký dík patří našim fanouškům, kterých se sešlo slušný počet, ale hlavně našim ULTRAS, kteří vytvořili super atmosféru se závěrečnou děkovačkou, DÍKY!

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář