Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ŘÍČANY B 5:0 (3:0), 26. 8. 2007

26. 8. 2007

V neděli, dne 26. 8. 2007 v 16,30 hod., se utkali naši muži ve svém prvním mistrovském utkání v sezóně 2007/08 s týmem Říčany "B". Věděli jsme, že nás čeká velmi houževnatý soupeř, který nám nic nedaruje zadarmo.

Obrazek

Do zápasu jsme vstoupili solidně, drželi jsme míče více na svých kopačkách a podnikali kombinační výpady. V 10. minutě se po rozehrávce ve středu pole dostal k míči Jaroslav Němec, prošel až do vápna a tváří v tvář brankáři hostů se nemýlil - 1:0. Poté se hra přenesla zpět do středu hřiště, kde jsme bez Obrazekproblémů eliminovali pokusy hostů o vytvoření šance. Ve 30. minutě jsme jásali podruhé, když Michal Kroupa perfektně vyvezl míč, poslal ho nádherně do uličky Marku Lipovskému a ten nekompromisně kolem hostujícího brankáře zvýšil na 2:0. O několik okamžiků později se po rohovém kopu Martina Válka dostal k hlavičce Stanislav Halas, ale s jeho hlavičkou si poradila hostující obrana. Ihned z dalšího protiútoku se dostal po kombinaci do šance Marek Lipovský, jeho šanci však bravurně zlikvidoval brankář Říčan. Ve 40. minutě jsme měli další velkou příležitost, když se míč odrazil za vápno ke Stanislavu Halasovi a ten po krátké kličce nádherně vypálil, brankář hostů však opět reflexivně kryl. Těsně před koncem poločasu náš tlak vyvrcholil v třetí branku, když po krásné Obrazekkřižné přihrávce Petra Doubravského doklepával do prázdné branky Martin Válek - 3:0. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme pokračovat v dobrém výkonu ze zajištěné obrany a zkusíme ještě nějaký ten gól ještě přidat. Hrálo se hodně ve středu pole a hosté nás do šancí nepouštěli. Sami se také daleko nedostávali, neboť naše obrana fungovala na jedničku. V 60. minutě však přišla další naše branka. Lukáš Panovský poslal zleva jeho typický křižný pas, na který si hezky sběhl Marek Lipovský a svojí druhou brankou v utkání zvýšil skóre už na 4:0. O několik minut později rozehrál krásnou akci Michal ObrazekKroupa, perfektně poslal centr do vápna Říčan, kde si na něho krásně naskočil Petr Doubravský a jeho hlava minula horní růžek hostující branky jen o centimetry. Petr Doubravský si spravil chuť v 75. minutě, když míč zleva poslal křižmo Jaroslav Němec, Marek Lipovský jej přepustil nabíhajícímu Petrovi a ten nedal brankáři hostí šanci - 5:0. Snažili jsme se tvořit i nadále, ale obrana hostí nás dobře bránila. Několik minut před koncem se ještě dostal do dobré pozice Marek Lipovský, ale jeho rána skončila vysoko nad. Hosté se za celé utkání dostali prakticky k jediné vážnější střele ze 30-ti metrů, s tou si však bez problémů poradil náš brankář Kamil Válek. Utkání tak skončilo s příjemným Obrazekskóre - 5:0 pro náš tým.

Sumasumárum: Utkání pro nás bylo velice náročnou prověrkou před dalšími boji. Zvládli jsme je však na jedničku, i když je rozhodně co zlepšovat. Celý tým bojoval, dobře jsme kombinovali a dávali hezké branky. Diváci tak snad odcházeli spokojeni, i když pravda, tolik branek jako náš dorost jsme nedali. Věřím, že budeme v dobrých výkonech pokračovat i nadále.

 

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - ŘÍČANY B, 26. 8. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Svida

(MaŠ, 27. 8. 2007 20:45)

no to mne pos.. :) Tak to koukám, že Ty se tu objevíš. Moc děkuji za celý tým a jsem rád, že se náš fotbal líbí. Budeme makat, co jen to půjde a budeme umět. Slibuji to za celý náš tým.

Vidím to na postup!!!

(Svida, 27. 8. 2007 14:39)

Zdarec Marťo,byl jsem se podívat na prvním mistráku a byl jsem velice spokojený!Doufám,že budete dále takto pokračovat a předvádět krásný fotbal.Přeji mnoho ůspěchů jak ve sportě,tak v osobním životě. Váš věrný fanoušek!

Borci....

(MartinV., 27. 8. 2007 10:30)

myslím, že jsme do nové sezony vykročily dobrým výkonem a z toho vyplývajícím jasným výtěztvím 5:0.Tak ať nám vydrží po celou sezonu, ale nesmíme přestat trénovat, protože přijdou mnohem těžší soupeři.Takže zítra na treninku čuz

Poděkování všem spoluhráčům

(MaŠ, 27. 8. 2007 6:16)

Kluci, stejně jako minulý týden bych Vám chtěl moc poděkovat za krásný včerejší výkon. Všichni jste do toho dali maximum a to je to nejdůležitejší. Vydřeli jste to a já věřím, že se nám jako TÝMU bude dařit co možná nejdéle. Díky kluci !!!

Fotbal není jen o brankách

(Pasr, 27. 8. 2007 0:35)

Není to o tom kdo dá víc branek, ani jako který hráč ani jako který tým, řekl bych že pro diváka je nejdůležítější předvedená hra!!!a fotbal se hraje přece pro diváky!!!a zrovna v tom směru předvedená hra ná Vás my dorostenci nemáme!!ale samozřejmě se musí vyhrávat ale je jedno jestli 5:0 nebo 15:0!!!Hrajete fakt super fotbal ať Vám to vydrží!!!