Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ZASTÁVKA B 2:0 (1:0), 15. 8. 2010

15. 8. 2010

Naše branky: Michal Kroupa 1:0, Miloš Zedník 2:0

Sestava: Tomáš Krejčí - Jaroslav Němec, Michal Kroupa, Martin Špicl, Jan Veselý - Jan Mašek, Martin Plachký, Stanislav Halas (80´ Jaroslav Válek), Miloš Zedník - Jaroslav Melichar, Jakub Juříček (55´ Jan Kožina)

OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA

Dne 15. 8. 2010 jsme sehráli první utkání podzimní části nové sezóny 2010/2011 na domácím trávníku proti týmu Zastávka „B“, který hrál minulou sezónu o soutěž výše, okresní přebor. Hosté tedy byli mírným favoritem a na nás bylo se s tímto poprat a pokusit se urvat nějaké ty body.

Soupeř se do nás pustil hned od začátku utkání a již ve 4. minutě, po rohovém kopu soupeře a několika odrazech, musel míč směřující do naší brány vykopávat na brankové čáře Miloš Zedník. Do další šance se soupeř dostal v 11. minutě, když na dlouhý míč za naši obranu vyběhl náš brankář, ale hostující útočník byl u míče o něco dříve a zkoušel ho přelobovat, naštěstí pro náš tým nedokázal svoji střelu usměrnit mezi tři tyče naší brány. My jsme se do první střelecké příležitosti dostali až ve 12. minutě, když odražený míč po rohovém kopu bez přípravy napálil Jakub Juříček, ale jeho střela byla tečovaná hostujícím obráncem a skončila těsně nad břevnem soupeřovy brány. První střela z našich kopaček, která směřovala na bránu soupeře skončila brankou. Ve 39. minutě si Michal Kroupa převzal ve středu hřiště míč od Miloše Zedníka, popotáhl jej a z hranice 30-ti metrů vyslal „životní střelu“, kterou vymetl pavučiny v růžku soupeřovy brány, 1:0. Tato branka soupeře vyloženě zaskočila a náš tým od této chvíle převzal otěže utkání. O dvě minuty později jsme mohli skóre dokonce navýšit, když z levé strany hřiště centroval Jan Veselý, tento centr si ve velkém vápně soupeře našel Jan Mašek, ale v dobré pozici dokázal míč jen lehce tečovat a tento si hostující brankář v klidu sebral do náruče.

Hned od úvodních minut druhého poločasu bylo jasné, kdo bude kontrolovat hru. V 52. minutě se do brejkové situace dostal Jaroslav Melichar, jenž se v situaci jeden na jednoho vytlačil z ideálního střeleckého úhlu, dokázal ještě zakončit, ale jeho střelu soupeřův brankář dokázal vyrazit. V 60. minutě se Stanislav Halas dokázal uvolnit s míčem u rohového praporku soupeře a nahrával před bránu Martinovi Plachkému, tento však v pádu směřoval svoji střelu mimo soupeřovu branku. V 61. minutě měli ojedinělou střeleckou příležitost hosté, když rychle rozehráli trestný kop na 30-ti metrech od naší brány a zakončovali pod břevno. Tuto střelu však akrobaticky dokázal vytěsnit náš brankář Tomáš Krejčí. V 63. minutě prostrčil Michal Kroupa míč do pokutového území soupeře na Jana Kožinu, který však v čisté brankové příležitosti střílel nad bránu soupeře. V 78. minutě si dlouhý míč za soupeřovu obranu zpracoval Jaroslav Melichar a zkoušel přehodit vyběhnuvšího brankáře soupeře. Tato střela sice neměla gólové parametry, ale míč u brankové čáry ještě dokázal vybojovat Martin Plachký a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Miloše Zedníka, pro kterého už nebyl problém dopravit míč do odkryté brány soupeře, 2:0. V 82. minutě se do další brankové příležitosti po přihrávce Jana Maška dostal Jan Kožina, ale opět jeho střela mířila nad bránu soupeře. V 84. minutě došlo k penaltovému zákroku na Jana Kožinu uvnitř pokutového území soupeře, rozhodčí však tuto situaci posoudil jinak. Zahrávali jsme tedy jen trestný kop z hranice pokutového území, který rozehrál na zadní tyč Jan Mašek, ale ani Jan Kožina ani Martin Plachký na míč nedosáhli. V 87. minutě měl svoji poslední šanci Jan Kožina, ale tváří v tvář soupeřovu brankáři jej dokázal jen nastřelit. K odraženému míči se dostal Jaroslav Válek, bez přípravy jej napálil na soupeřovu bránu, ale hostující brankář dokázal reflexivně tuto střelu zlikvidovat.

Statistika dnešního utkání:

střely na bránu 7:3

fauly 14:12

rohové kopy 8:8

Sumasumárum: Jak bylo řečeno, favoritem tohoto utkání byli hosté, což dokazovali do obdržené branky ve 39. minutě. Od této chvíle byl pánem hřiště náš tým a ve druhém poločase jsme soupeře v podstatě k ničemu už nepustili a měli jsme množstí brankových příležitostí. Je nutné se zamyslet nad jejich proměňováním a toto zlepšit. Velký dík patří celému týmu za bojovný výkon, jehož důsledkem byl zisk velmi cenných tří bodů, což znamená úspěšné vykročení do nové sezóny.

JaraV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

brzké uzdravení

(JaraV, 22. 8. 2010 9:55)

Kamčo, díky za přání. Všichni tví spoluhráči a funkcionáři Ti přejí hlavně brzké uzdravení a návrat mezi tři tyče.

Blahopřání

(Kamil Válek, 21. 8. 2010 14:01)

Ahoj kluci na úvod sezony velmi těžký zápas,ale zvládli jste to na výbornou.Jen tak dál. Hlavně nesmíte usnout na vavřínech.Dorostencům a novým hráčům přeji at se jim v týmu mužů daří,brankáři hodně vychytaných nul,starším hráčům co nejméně zranění a celému týmu co nejvíce tříbodových zisků v následujících těžkých utkáních s pozdravem váš spoluhráč Kamil.

tak takhle jo

(johan, 16. 8. 2010 18:50)

jestli se to bude válet takto bude to asi dost dobrý paráda

re Mařa

(MaŠ, 16. 8. 2010 17:59)

Už se vrať a nekecej ;)))

Výhra

(Mařa, 16. 8. 2010 17:28)

Parádní výhra díky dobře poskládanému týmu ;-)... Budu moc rád, když se Vám bude dařit i nadále :-).

;-)

(Sája, 16. 8. 2010 8:25)

Rovněž gratuluju ;)

děkujeme

(JaraV, 15. 8. 2010 22:03)

Děkujeme za gratulace a těšíme se na vaši návštěvu. Jsme rádi, že jste nám zůstali věrní.

Gratulace

(Václav Seyfert st., 15. 8. 2010 20:30)

Blahopřejeme k výbornému vstupu do sezóny. V září určitě přijdeme i zafandit !

Václav st. a Jana Seyfertovi