Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY A - DOLNÍ LOUČKY B 7:2 (2:2), PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

29. 3. 2009

Branky: Václav Seyfert 1:1, Michal Kroupa 2:1, Jan Malásek 3:2, Radek Vystrčil 4:2, Václav Seyfert 5:2, Jan Malásek 6:2, Radek Vystrčil 7:2 - Stanislav Jaroš 0:1, Michal Stratil 2:2

Sestava A: Jaroslav Němec - Jaroslav Válek, Michal Kroupa, Martin Špicl, Martin Plachký - Jiří Had, Václav Seyfert, Jiří Pavlíček, Lukáš Panovský - Jan Malásek, Martin Válek (Radek Vystrčil)

Sestava B: Lukáš Šperlín - Jakub Juříček, Dominik Martinek, Jedounek, Ondřej Borkovec - Václav Burian (Jaroslav Brabec), Miloš Zedník, Radomír Hájek, Michal Stratil - Stanislav Jaroš, Radek Vystrčil (Martin Válek)

Fotogalerie ze zápasu

neděli, 29. 3. 2009 ve 14,00 hod., sehráli naši muži improvizované modelové utkání proti rychle utvořené reservě taktéž našeho týmu. Bohužel, náš plánovaný soupeř z Těšan neslušně zrušil svoji účast necelé dvě hodiny před samotným začátkem, takže moc možností nebylo. Náš reservní tým byl narychlo „upečen“ především díky faktu, že mužů k utkání přijelo 17 a zbytek dotvořili dorostenci, kteří museli vypomoct po svém přátelskému utkáníMoravskými Bránicemi. Utkání se hrálo zkráceně – 2 x 30 minut za škaredého, deštivého počasí na umělém trávníku v Brně, Janouškově ulici.

Utkání začalo svižně a než se zapomenutý Martin Špicl „vykoulel“ z kabin (asi si vzal příklad z černého hráče Arsenalu J), B-tým se ujal vedení brankou Stanislava Jarošeprvní minutě. Stanislav přesprintoval Jaroslava Válka a jeho nahrávka z nulového úhlu skončila za zády Jaroslava Němce – 0:1. Poté jsme převzali otěže utkání my a začali se čím dál více tlačit před branku Lukáše Šperlína. Střely Václava Seyferta, Jana Maláska a Jiřího Hada však skončily mimo tyče jeho branky. V 10. minutě zahrával zprava Jiří Had rohový kop, na něj si sběhl Michal Kroupa a volejem vypálil tvrdou ránu, kterou stačil reflexivně vyrazit Lukáš Šperlín, ale na dorážku Václava Seyferta již neměl šanci – 1:1. V 15. minutě pro změnu zahrával rohový kop z druhé strany Jan Malásek a Michal Kroupa se hlavou nemýlil – 2:1. Ve 25. minutě hezky obešel dva protihráče Dominik Martinek a následně hezky vypálil ze 20-ti metrů do pravého horního růžku, Jaroslav Němec však míč vytěsnil na roh. Tento rozehrál Dominik Martinek, Jaroslav Němec promáchl a Michal Stratil doklepl do prázdné branky – 2:2. Do konce poločasu ještě nebezpečně dvakrát střílel Martin Válek a znovu Václav Seyfert. Po 30-ti minutách byl tedy stav vyrovnaný – 2:2.

Do druhé půle prohodil trenér Jaromír Panovský Martina VálkaRadkem Vystrčilem, jinak se hrálo beze změn. Na úvod poločasu se zastřeloval neúspěšně Václav Seyfert, Jiří Pavlíček a Lukáš Panovský. Několik hezkých zákroků předvedl i brankář Lukáš Šperlín. Ve 40. minutě vysunul Lukáš Panovský Jana Maláska a ten po zemi překonal Lukáše Šperlína a dal tak premiérovou branku v našem dresu. Ve 45. minutě střílel z 25-ti metrů Martin Válek, ale Jaroslav Němec, byť s problémy, tuto střelu vyřešil. Jednalo se vůbec o jedinou vážnější akci reservy ve druhém poločase. V 50. minutě zatáhl míč po levé straně Lukáš Panovský, poslal před branku soupeře přízemní centr, který ještě tečoval Jiří Pavlíček a na konci celé akci byl Radek Vystrčil, který „poklidil“ míč po zemi k pravé tyči branky Lukáše Šperlína – 4:2. V 53. minutě jsme vymysleli výbornou kombinační akci po pravé straně a Jiří Pavlíček našel před velkým vápnem Václava Seyferta, jenž překonal střelou po břevno Lukáše Šperlína popáté – 5:2. V 55. minutě perfektně střílel z pravé strany Jiří Had, ale jeho střelu vyrazil Lukáš Šperlín na roh. Následně střílel ještě Václav Seyfert zleva a náš „áčkový“ brankář se předvedl dalším bravurním zákrokem. V 58. minutě poslal krásný křižný pas před soupeřovu branku Lukáš Panovský a k míči se prodral Jan Malásek, který se většinou tváří v tvář brankáři nemýlí – 6:2. V poslední minutě pronikl po pravé straně Jiří Had, poslal centr před branku reservy, zde míč dobře zpracoval Radek Vystrčil a dělovkou pod břevno zapečetil účet utkání – 7:2.

Sumasumárum: Co k tomu říct ? Výkon nebyl ideální, bohužel po skreči soupeře nebyla motivace ideální a plány pro utkání včetně taktiky se musely upravit, abychom alespoň mohli potrénovat. Každopádně jsme si alespoň zahráli a největším negativem dnes bylo jednoznačně velké množství neproměněných šancí. Naopak, jako pozitivum vidím časté a fungující přenášení míče ze strany na stranu. Příští týden jedeme na ostro, takže týme, pojďme do toho !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Těšany

(MaŠ, 30. 3. 2009 7:59)

Vůbec nezpochybňuji to, že by se to nemohlo stát třeba nám. Ale rozhodně bych nestornoval zápas 100 minut před jeho začátkem. Snad to, že Vás bude málo věděl někdo minimálně ráno, nebo ne ? Ještě ráno by se s tím dalo něco dělat. To snad musíš uznat i Ty. A to nemluvím o tom, že jsme blokovali termínově trávu například Ketkovicím, které musely hledat jiný termín.

hosttfttf

(tesany, 30. 3. 2009 7:37)

hosi proc ty emoce proste jsme se neseslito se mohlo stat i vam nemyslys at se dari mASKU ?

.......

(niki, 29. 3. 2009 21:58)

Ten roh, jak z toho dával Stráťa gól, tak jsem kopal já. ;)