Jdi na obsah Jdi na menu
 


IVANČICE B - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (2:0), 24. 8. 2008

24. 8. 2008

Naše branka: Martin Plachký 3:1

Sestava: Karel Mičánek - Jaroslav Brabec (Radek Vystrčil), Michal Kroupa, Martin Špicl, Jaroslav Válek (Pavel Jašek) - Michal Stratil, Martin Plachký, Petr Štulpa (Lukáš Petík), Lukáš Panovský -  Jaroslav Němec, Jiří Had - další náhradníci - Rostislav Beránek, Martin Válek

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 24. 8. 200816,30 hod., nastoupilo naše mužstvo mužů k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti týmu Ivančice „B“. Měl nás čekat velmi těžký zápas, ve kterém by byl úspěchem i bod. Očekávání byla naplněna.

Obrazek

Ihned od prvních minut nám domácí hráči začali ukazovat, kdo že bude dnes pánem na hřišti. Byli důraznější, rychlejší a vytvářeli si výhodné střelecké pozice. Ihned v 6. minutě mohlo být zle. Domácí záložník vysunul přízemní pasem Ivančického útočníka a ten se řítil sám na Karla Mičánka, ten však jeho pokus bravurně Obrazekzlikvidoval. O minutu později se však již v Ivančicích slavilo. Michal Kroupa bohužel při odkopu u pravé postranní čáry trefil Ivančického útočníka, který pak postupoval sám na našeho brankáře a tentokráte se přízemní střelou nemýlil – 1:0. V 10. minutě pronikal po levé straně domácí útočník, poslal před naši svatyni jedovatý centr, který však naštěstí nikdo v branku nepřetavil. V 16. minutě špatně vyřešil odkop Jaroslav Válek, míče se zmocnil Ivančický útočník a přízemní centr doklepl za záda našeho brankáře další domácí hráč – 2:0. Ve 25. minutě se do špatně odkopnutého míče Ivančickým zadákem opřel z voleje Martin Špicl, ale jeho pokus skončil bohužel těsně nad domácí brankou. Ve 30. minutě musel opět Karel Mičánek čelit samostatnému nájezdu domácího hráče, ale míč mu v poslední chvíli vypíchl. Ve 35. minutě se minulá situace opakovala jako Obrazekpřes kopírák, tentokráte však domácí útočník neměl správně seřízená mířidla a naši branku netrefil. Ve 40. minutě rozehrál hezky trestný kop Lukáš Panovský na Michala Stratila, jeho střelu z úhlu však vychytal domácí brankář. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro domácí tým.

Do druhé půle jsme vstoupili daleko aktivněji, ale domácí hráči nás stále mírně přehrávali. V 55. minutě utekl po pravé straně domácí záložník a vysunul křižně svého spoluhráče, který před padající Karlem Mičánkem špičkou těsně minul naši branku. V 60. minutě po centru z pravé strany zakončoval z blízka opět Ivančický útočník, ale Karel Mičánek střelu do protipohybu skvěle zlikvidoval. V 62. minutě se do velmi dobré pozice dostal Jiří Had, když ho výborně vysunul Michal Stratil, střelu prvně jmenovaného však dobře vychytal domácí brankář. V 70. minutě prošel s několika Obrazeknarážečkami domácí stoper skrz střed naší obrany a špičkou kopačky přehodil našeho brankáře – 3:0. Následné minuty se hrálo od jednoho velkého vápna ke druhému, ale do šancí obrany soupeřů nikoho nepouštěly. V 75. minutě vysunul Martin Špicl do brejku Jaroslava Brabce, s jehož střelou si však domácí gólman poradil. V poslední minutě Jaroslav Brabec poslal do samostatného nájezdu Jaroslava Němce, který trefil domácího brankáře, od něj se míč dostal ke střídajícímu Radku Vystrčilovi, který jej vrátil zpět na Němce a ten našel ještě lépe postaveného Martina Plachkého, který tak vstřelil čestný úspěch našeho týmu a uzavřel skóre na konečných 3:1 pro domácí fotbalisty.

Sumasumárum: Prakticky celé utkání se hrálo v režii domácích fotbalistů, kteří Obrazeknás převyšovali téměř ve všem. Celý náš tým však musím pochválit, jelikož i za nepříznivého stavu a lepší hry domácího týmu jsme nesložili zbraně a bojovali až do samotného konce. Za výkony všech článků našeho týmu děkuji.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky celkému týmu

(MaŠ, 24. 8. 2008 21:48)

Kluci, i přes nepříznivý konečný výsledek bych Vám rád poděkoval za bojovné výkony v dnešním utkání. Jsem moc rád, že s Vámi mohu v jednom společném týmu nastupovat. Díky a hezký večer

to Magorek

(Fanda, 24. 8. 2008 21:39)

HY, CHY, KY, RY, DY, TY, NY - vzpomínáš si?

hele klídek

(Magor, 24. 8. 2008 21:35)

hele klídek ty machírku víš kdo jsem,já jsem mistr bojových umění hošánku :):):)taksi nedovoluj!!!Idiote!!Jo běž spinkat s mlíčkem pipinko!!

To Magor a Boris

(Fanda, 24. 8. 2008 21:32)

Hoši, jen tak dál, zboží se chválí samo,což ve vašem případě je dvojnásobná pravda!

Fando,Fando :):):)

(Magor, 24. 8. 2008 21:27)

Co ty seš za idiota ?CO to tady meleš,trenér je supr ty to v hlavě nemáš v pořádku !!!!Idiote !!!

re Fanda

(Boris, 24. 8. 2008 21:16)

To jsem ještě řekl slušně.

to Boris

(Fanda, 24. 8. 2008 21:14)

Jaká hezká slůvka používáš, jen tak dál, krásná reklama!

re Fanda

(Boris, 24. 8. 2008 21:12)

To jsem přesně čekal. Co ty seš za kreténa?

Jo, už jdu!

(Fanda, 24. 8. 2008 21:11)

Jo, už jdu, právě sem si ohřál mlíko! Dobrou!

re Fanda

(MaŠ, 24. 8. 2008 21:06)

Co to tady zase meleš ? Neměl bys už spát ?

Změna trenéra nepomohla!

(Fanda, 24. 8. 2008 21:03)

A je to tady, dalo se to čekat! Tak kdy končí současný trenér ? Ještě ne určitě, prvně ho zase vydusíte a pak vyhodíte...