Jdi na obsah Jdi na menu
 


IVANČICE B - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (2:0), 24. 8. 2008

24. 8. 2008

Naše branka: Martin Plachký 3:1

Sestava: Karel Mičánek - Jaroslav Brabec (Radek Vystrčil), Michal Kroupa, Martin Špicl, Jaroslav Válek (Pavel Jašek) - Michal Stratil, Martin Plachký, Petr Štulpa (Lukáš Petík), Lukáš Panovský -  Jaroslav Němec, Jiří Had - další náhradníci - Rostislav Beránek, Martin Válek

Fotogalerie ze zápasu

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 24. 8. 200816,30 hod., nastoupilo naše mužstvo mužů k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti týmu Ivančice „B“. Měl nás čekat velmi těžký zápas, ve kterém by byl úspěchem i bod. Očekávání byla naplněna.

Obrazek

Ihned od prvních minut nám domácí hráči začali ukazovat, kdo že bude dnes pánem na hřišti. Byli důraznější, rychlejší a vytvářeli si výhodné střelecké pozice. Ihned v 6. minutě mohlo být zle. Domácí záložník vysunul přízemní pasem Ivančického útočníka a ten se řítil sám na Karla Mičánka, ten však jeho pokus bravurně Obrazekzlikvidoval. O minutu později se však již v Ivančicích slavilo. Michal Kroupa bohužel při odkopu u pravé postranní čáry trefil Ivančického útočníka, který pak postupoval sám na našeho brankáře a tentokráte se přízemní střelou nemýlil – 1:0. V 10. minutě pronikal po levé straně domácí útočník, poslal před naši svatyni jedovatý centr, který však naštěstí nikdo v branku nepřetavil. V 16. minutě špatně vyřešil odkop Jaroslav Válek, míče se zmocnil Ivančický útočník a přízemní centr doklepl za záda našeho brankáře další domácí hráč – 2:0. Ve 25. minutě se do špatně odkopnutého míče Ivančickým zadákem opřel z voleje Martin Špicl, ale jeho pokus skončil bohužel těsně nad domácí brankou. Ve 30. minutě musel opět Karel Mičánek čelit samostatnému nájezdu domácího hráče, ale míč mu v poslední chvíli vypíchl. Ve 35. minutě se minulá situace opakovala jako Obrazekpřes kopírák, tentokráte však domácí útočník neměl správně seřízená mířidla a naši branku netrefil. Ve 40. minutě rozehrál hezky trestný kop Lukáš Panovský na Michala Stratila, jeho střelu z úhlu však vychytal domácí brankář. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro domácí tým.

Do druhé půle jsme vstoupili daleko aktivněji, ale domácí hráči nás stále mírně přehrávali. V 55. minutě utekl po pravé straně domácí záložník a vysunul křižně svého spoluhráče, který před padající Karlem Mičánkem špičkou těsně minul naši branku. V 60. minutě po centru z pravé strany zakončoval z blízka opět Ivančický útočník, ale Karel Mičánek střelu do protipohybu skvěle zlikvidoval. V 62. minutě se do velmi dobré pozice dostal Jiří Had, když ho výborně vysunul Michal Stratil, střelu prvně jmenovaného však dobře vychytal domácí brankář. V 70. minutě prošel s několika Obrazeknarážečkami domácí stoper skrz střed naší obrany a špičkou kopačky přehodil našeho brankáře – 3:0. Následné minuty se hrálo od jednoho velkého vápna ke druhému, ale do šancí obrany soupeřů nikoho nepouštěly. V 75. minutě vysunul Martin Špicl do brejku Jaroslava Brabce, s jehož střelou si však domácí gólman poradil. V poslední minutě Jaroslav Brabec poslal do samostatného nájezdu Jaroslava Němce, který trefil domácího brankáře, od něj se míč dostal ke střídajícímu Radku Vystrčilovi, který jej vrátil zpět na Němce a ten našel ještě lépe postaveného Martina Plachkého, který tak vstřelil čestný úspěch našeho týmu a uzavřel skóre na konečných 3:1 pro domácí fotbalisty.

Sumasumárum: Prakticky celé utkání se hrálo v režii domácích fotbalistů, kteří Obrazeknás převyšovali téměř ve všem. Celý náš tým však musím pochválit, jelikož i za nepříznivého stavu a lepší hry domácího týmu jsme nesložili zbraně a bojovali až do samotného konce. Za výkony všech článků našeho týmu děkuji.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Maš

(Zdenal, 26. 8. 2008 12:56)

Jo v poho, ja znam Pete aji osobne a proti nemu nic nemam, jen me to prijde takovi blby, ze je asistent a na zapasy nechodi.

re Zdenal

(MaŠ, 26. 8. 2008 10:27)

Potom prosím přijmi moji omluvu.

re Maš

(Zdenal, 26. 8. 2008 9:15)

Ja jsem se jen ptal, nic vic, proste me to zajima, proc neni na zapasech, zadny rejpani v tom z me strany neni.

re Zdenal a Fanoušek

(MaŠ, 26. 8. 2008 5:15)

Hoši, naprosto zbytečně máte urejpaný dotazy. Ve skutečnosti Vás vůbec nezajímá a nevadí Vám to, že Petr na zápasech není. Skutečnost je ta, že patříte k těm, kteří budou pořád jen kritizovat a hledají do čeho se trefovat. No hold lidské povahy se prostě těžko mění a každý je nějaký.
Co se týče Petra, tak Vás jen v klidu mohu ujistit, že naprosto naplňuje to, co slíbil a činnost, na které jsme byli dohodnut dělá. Dělá ji kvalitně a pro tým je rozhodně přínosem. Kdo do toho ale nevidí, tak se mu vše může jevit jinak. Ale už zde bylo několikrát řečeno, že taky externím a hlavně těm, kteří se mnohdy nepodepisují do toho nic není.

Me taky

(Zdenal, 25. 8. 2008 22:33)

No me by taky zajimalo, proc na zapasech nebyva asistent trenera P.Dobravsky? Pokud na to nema cas, tak nevim, proc jste vybrali zrovna jeho?

re jara nemec

(nick, 25. 8. 2008 21:35)

chápu no pokaždé se nezadaří ikdyž tohle sem asi čekal a ne jen já že prohrajete, budu doufat že aspoň ty slabší mančafty udoláte, příště proti Lažánkám očekávám výhru hostů, budu ale velice rád když má očekávání nenaplníte, a když budete proti nim hrát tak jak první dvě kola tak vám snad i začnu věřit že na něco máte:-)hezký zbytek večera.

zdar

(JARA N, 25. 8. 2008 20:49)

jo to mas pravdu ale pokazdy to nesedne jestly hrajes nicku a byla to fakt makacka.

nick

(re jara nemec, 25. 8. 2008 16:35)

a na co je vám že se tam hrál dobrej fotbal když ste prohráli? snad to hrajete abyste vyhrávali ne? jinak nemá cenu hrát to soutěžně, ale třeba jen tak si ťuknout někde na plácku s kámošema

Re: Fanda

(Fanda, 25. 8. 2008 13:49)

Přestaň prudit šmejde!!!!!!!!!!!!!

Hraci z acka

(Mistrik vangl, 25. 8. 2008 12:28)

Hrali jste dost dobre, ale tri hraci z Acka tam nebyli..jsou to hraci co sedi na lavicce a hraji stabilne za Becko.Ale budete hrat spicu..uvidite

vzpamatuj se Fando

(jara nemec, 25. 8. 2008 11:31)

nechápu proč by jsme měli vyhazovat trenéra, prohráli jsme si to sami.hratelní byli,měli tam nasazení tři hráči z áčka, tak to je jasný, že nás převálcujou.jejich trenér říkal, že tam zatím nebyl lepší fotbal.takže si myslím, že jsme si žádnou ostudu neudělali.když budeš něco fando zase pomlouvat, tak se radši podepiš a jestl ise ti něco nezdá, tak přijd v úterý na trénink.

re Fanousek

(Magor, 25. 8. 2008 11:25)

Ty bys mohl vědět svoje přijmění :)

hmmmmm

(Fanousek, 25. 8. 2008 11:05)

Jsem myslel, ze se dockam odpovedi na muj predesli vzkaz, ale asi se ji tady nedockam co?

re MaŠ

(Magor, 25. 8. 2008 10:27)

A Přijmení neznáš ??

re Marek

(MaŠ, 25. 8. 2008 8:15)

To ses spletl, on naní f/Fanda, on je přeci František, Fanda :))) ... jinak by takto pořád nefrkal :)

to Fanda

(Marek, 25. 8. 2008 8:01)

Ten fanda je fakt pěknej vůl,ani podepsat se neumí. To máme dobrý fanoušky. Když se vyhraje,tak nic a první prohra a už blbě kafrá. Loučkám Zdar.

Re: Zdarec- kabiny Ivančice

(Mickey, 24. 8. 2008 23:18)

Kabiny mají hezký, ale není na místě srovnávat Ivančice a D.Loučky. Ivančice mají "A" "B" mančafty, dorostence, žáky a přípravku a hlavně spoustu firem,který mají zájem na tom, aby fotbal v Ivančicích šlapal. Hold, co si na malých dědinách skoro neuděláme sami, tak se potom nemáme s čím chlubit. P.S. Dotyčnej stěžovatel asi ještě neměl tu "čest" okusit kabiny Budkovic nebo Babic u Rosic.

Zdarec

(Protihrac, 24. 8. 2008 22:26)

Hosi vsimli jste si v Ivancicich jaky maji pekny kabiny, stoho by se melo vzit vese vedeni priklad, protoze treba vasa kabina pro hosty, to je katastrofa, nejhorsi v okrese.

hele fando nevím co myslíš

(Magor, 24. 8. 2008 22:02)

Fando jdi někam ty pipinko jedna !!!!!!!

dotaz

(Fanosek, 24. 8. 2008 22:02)

Jakto, ze svama na zapasech nebyva asistent trenera pan Petr Doubravsky?