Jdi na obsah Jdi na menu
 


KETKOVICE - DOLNÍ LOUČKY 3:1 (0:1), 1.10.2006

28. 12. 2006

Přijeli jsme oslabeni o zraněného Stanislava Jaroše a domácí se do nás ihned od začátku pustili s velkou vervou. V první minutě se do kontaktu s domácím útočníkem dostal Martin Špicl a jak se později ukázalo byla z toho zlomenina záprstních kůstek, která ho vyřadila do konce podzimu. Po půlhodině výrazného tlaku domácích fauloval těsně před „vápnem“ hostující Martin Špicl domácího útočníka, ten doplachtil po čtyřmetrovém letu až do pokutového území a domácím tak vymodlil penaltu, kterou trestuhodně zahodili střelou nad. Domácí tlačili a náš tým opět více a více diskutoval, což se mladému rozhodčímu Pavlu Dolníčkovi vůbec nelíbilo. Ten totálně zápas nezvládl!  Těsně před koncem první půle jsme se ujali vedení ojedinělou, ale naprosto povedenou střelou Honzy Jaroše.

Do druhé půle vstoupili domácí ve velké stylu a rozhodčí stále lépe koncertoval. V úseku od 50. do 60. minuty domácí dvěma góly otočili utkání na 2:1. Po několika naprosto okatých „kiksech“ rozhodčího Dolníčka se hostující Jaroslav Brabec neuhlídal a řekl rozhodčímu několik škaredých slov, za které šel zaslouženě do sprch. Poté již bylo utkání jen o tom kolik branek domácí hostům nastřílí. Nakonec z toho byl je jediný, což byl prakticky pro naše hráče úspěch. Za zmínku ještě stojí situace okolo 80. minuty, kdy naši hráči vymysleli ojedinělý únik po levé straně hřiště a po následném centru zastavili domácí míč jasnou rukou v pokutovém území, píšťalka „koncertního virtuóza“ pana Dolníčka zůstala však tichá. Konečný výsledek – 3:1 pro domácí.

U tohoto utkání bych udělal takový malý sumář: Co se týče pana rozhodčího, nikdy jsem nezažil tak špatný výkon rozhodčího jako předvedl on a to hraji fotbal 14 roků ! Na druhou stranu nutno říct, že špatně pískal i proti domácím a i když utkání pravděpodobně částečně ovlivnil, domácí si výkonem výhru zasloužili. Pro nás důležitá informace: „KLUCI FOTBAL SE HRAJE MOZKEM, HLAVOU A NOHAMA, ROZHODNĚ NE PUSOU!“. V mluvení jsme rozhodně rozdrtili domácí minimálně dvouciferným rozdílem !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář