Jdi na obsah Jdi na menu
 


KUPAŘOVICE - DOLNÍ LOUČKY 0:0 (0:0), 6. 9. 2009

6. 9. 2009

Sestava: Kamil Válek - Václav Burian, Michal Kroupa, Martin Špicl, Martin Plachký - Jaroslav Melichar, Stanislav Halas (Lukáš Šperlín), Ivan Miovský, Martin Válek - Jiří Had (Tomáš Černý), Stanislav Jaroš (Jaroslav Válek) - další náhradník - Jan Mašek

ŽK: Jiří Had, Jaroslav Melichar, Stanislav Halas

Fotogalerie z utkání

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 6. 9. 2009 od 16,30 hod., sehráli naši muži další mistrovské utkání na hřišti týmu Kupařovice. Po třech prohraných utkáních v řadě jsme konečně chtěli prolomit tuto špatnou sérii, Kupařovice však jsou velmi kvalitním týmem. Takže pojďme k samotnému utkání.

Domácí vstoupili do utkání aktivněji, ale naše obranné řady fungovaly na jedničku. Ve 3. minutě se po přihrávce Jiřího Hada dostal do dobré pozice Jaroslav Melichar, ale jeho střela byla zblokována. V 8. minutě zahrával z levého rohu velkého vápna Kupařovic trestný kop Martin Špicl, jeho tvrdá rána šla pod břevno, ale domácí brankář míč vytěsnil na roh. V 17. minutě poslal do pokutového území soupeře nadýchaný centr Jaroslav Melichar, míč si zpracoval v dobré pozici Stanislav Jaroš, ale domácí obránci jeho šanci zlikvidovali. Ve 20. minutě Jiří Had vysunul hlavou do dobré pozice Martina Válka, ale jeho lehkou střelu s přehledem zlikvidoval Kupařovický gólman. Ve 23. minutě se dostaly Kupařovice do 100% pozice po centru z pravé strany, ale jejich útočník v rozhodující chvíli míč promáchl. O 3 minuty později napřáhl domácí záložník ze 35-ti metrů, ale jeho tvrdý projektil skončil těsně nad naší brankou. Ve 28. minutě vyslal Stanislav Halas kolmou přihrávkou zabíhajícího Jaroslava Melichara, který však následně z velkého vápna přestřelil domácí svatyni. Ve 33. minutě zahrával rohový kop zprava Jiří Had, na první tyč si naskočil Stanislav Jaroš, ale jeho nádherná tvrdá hlavička skončila jenom na tyči domácí branky. Ve 35. minutě zahrávali domácí trestný kop, který naše obrana zablokovala, následná střela jen těsně minula levý horní růžek naší svatyně. Ve 39. minutě pálil ještě domácí hráč ze 40-ti metrů doprostřed naší branky, s touto střelou si však Kamil Válek poradil.

Ve druhém poločasu začaly opět aktivněji domácí Kupařovice, ale patřil jim pouze střed pole, veškeré pokusy o jejich útočné výpady s přehledem naše obrana likvidovala. V 60. minutě napřáhl z dálky domácí záložník, Kamil Válek však jeho hezkou střelu vyrazil nad branku. V 65. minutě jsme zažili šok. Z ničeho nic a bez jakéhokoliv komentáře vytáhl rozhodčí červenou kartu nad hlavu Jaroslava Melichara. V následném dohadování se však zjistilo, že si nerozuměl hlavní sudí s postranním, jenž upozornil na nevhodný komentář zmiňovaného hráče, ale bez vulgárního podtextu. Červená se tedy změnila na žlutou. V 70. minutě ztratil míč před naším velkým vápnem Tomáš Černý, přízemní pas do našeho pokutového území zblokoval patou kapitán Michal Kroupa a hodně tak touto střelou vystrašil celé naše mužstvo, Kamil Válek však míč vyrazil na roh. V 72. minutě se skvěle uvolnil asi 25 metrů před domácí brankou Jiří Had a jeho krásnou dělovku vyrazil těsně domácí brankář na roh. V 74. minutě zahrával trestný kop z levého rohu velkého čtverce Martin Špicl a opět vyslal velmi nebezpečnou ránu, kterou s problémy domácí gólman vyrazil. V 80. minutě vypíchl důrazný Václav Burian ve velkém vápně domácích míč a následně byl „sestřelen“ brankářem. Tato „kosa“ byla sice slyšet až na druhé straně hřiště, ale rozhodčí tento souboj jako penaltový neposoudil. Konec utkání jsme byli lepší a naši poslední šanci měl Jaroslav Válek, jenž zpracoval přenesený míč zleva a vypálil asi ze 30-ti metrů těsně vedle domácí branky. To bylo z utkání vše a toto skončilo bezbrankovou remízou.

Sumasumárum: Domácí tým měl sice míč v průběhu utkání více na svých kopačkách, ale my jsme zase byli nebezpečnější. Škoda jen, že alespoň některá z našich šancí neskončila v domácí síti. I přesto však celý tým podal velmi solidní výkon a všichni pevně věřme, že jsme snad konečně prolomili smolnou sérii a začneme sbírat velmi důležité body. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re Franta

(MaŠ, 7. 9. 2009 11:49)

Jelikož byli kluci tak do špílu zažraní, že nestačili ani mačkat spoušť :)))

FOTO

(Franta, 7. 9. 2009 11:21)

Jak to že máte tentokrát tak málo foteček?